Skyfire programı bağlantı sorunu...

Sponsorlu Bağlantılar

dark_scream35

dark_scream35

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire programı bağlantı sorunu...
Merhaba arkadaşlar umarım konuyu doğru bölüme açmışımdır.. Ben yaklaşık 1 senedir skyfire programını kullanıyorum ve çokta işime yarıyor. Ama bir süredir ne yaptıysam bağlanamıyorum. Programı kaldırdım tekrar kurdum çeşitli sürümler yükledim ama fayda etmedi.telefonum N95 8gb. Programa giriyorum ve modemimle wireless üzerinden bağlantı kurarken ''Sorry. Skyfire cannot provide service in your countrey at this time (4.3.2.1_3001)'' karşıma çıkan sorun bu yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.

ertek_20

Üye
aynı sorun bendede var çözüm bulamadım yardımlarınızı bekliyoruz ben serverde bir problem oldugunu düşünüyorum

eerdogan85

eerdogan85

Üye
aynı sorunu cümle alem yaşıyoruz arkadaşlar yalnız değilsiniz :) Tüm Türkiye Yanınızda :D

dark_scream35

dark_scream35

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire programının bu sorununa bir çözüm yoksa Skyfire ile aynı işlevlevi gören ve Skyfire ile yapabildiğimiz facebook veya youtube vs. gibi sitelerde video izleyebilceğimiz alternatif bir program varmıdır?

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
skyfire türkiye girisleri kapandı türkiyeden girisler yok ve bu nedenden dolayıda server hatası alıyorsunuz inş gecici bir durumdur herkesde bekliyor

byilmazZ

byilmazZ

Üye
Opera mini indirebilirsiniz. Bence o daha güzel skyfire dan :oke:

kalless

Üye
ya napıcas bölee :((

Tugish

Tugish

Üye
aynı sorunu herkes gibi bende yaşıyorum malesef ama ben farklı bir sorun belirtmek istiyorum 5800'da bolt,vtap gibi programlarda o loading süresi olurya,o bir türlü ilerlemiyor mesela bu yazılım güncellemek isterkende oluyor yazılımı yüklemek istiyorum uzuuun uzun bekliyor ve tık yok,bu ne tür bir sorundur yardımcı olabilecek var mı?

dark_scream35

dark_scream35

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorunu herkes gibi bende yaşıyorum malesef ama ben farklı bir sorun belirtmek istiyorum 5800'da bolt,vtap gibi programlarda o loading süresi olurya,o bir türlü ilerlemiyor mesela bu yazılım güncellemek isterkende oluyor yazılımı yüklemek istiyorum uzuuun uzun bekliyor ve tık yok,bu ne tür bir sorundur yardımcı olabilecek var mı?
Telefonun ram'inden kaynaklanıyor olabilir mi?

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
Merhaba arkadaşlar umarım konuyu doğru bölüme açmışımdır.. Ben yaklaşık 1 senedir skyfire programını kullanıyorum ve çokta işime yarıyor. Ama bir süredir ne yaptıysam bağlanamıyorum. Programı kaldırdım tekrar kurdum çeşitli sürümler yükledim ama fayda etmedi.telefonum N95 8gb. Programa giriyorum ve modemimle wireless üzerinden bağlantı kurarken ''Sorry. Skyfire cannot provide service in your countrey at this time (4.3.2.1_3001)'' karşıma çıkan sorun bu yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.

sorunu dıkkatli okursan çözümü orada yazıyor

Sorry. Skyfire cannot provide service in your countrey at this time bunun turkcesi üzgünüz skyfire şuan ülkenizde hizmet verememektedir diyo geçici olarak yani daha sonra denersen gırer sorun kalmaz anlık yani...bendede arada oluyo ama hiç bişi yapmıyorum duzelıyo

cihancndn

Üye
Abi kafayi yicem yaaa baglanmiyor maci izleyemyrm :(( bu nerden ckti noldu skyfire'ima

dark_scream35

dark_scream35

Üye
    Konu Sahibi
sorunu dıkkatli okursan çözümü orada yazıyor

Sorry. Skyfire cannot provide service in your countrey at this time bunun turkcesi üzgünüz skyfire şuan ülkenizde hizmet verememektedir diyo geçici olarak yani daha sonra denersen gırer sorun kalmaz anlık yani...bendede arada oluyo ama hiç bişi yapmıyorum duzelıyo
Arkadaşım o kadarını anlıyorum.. Herhalde bu sorundan yakınan herkes'te anlayabiliyordur. Bu konudaki asıl soru problemin beklemek dışında farklı bir çözümü varmı? Yoksa Skyfire programının yapabildiği işlevleri gerçekleştirebilen alternatif bir program varmı?

Umarım anlatabilmişimdir saygılar..

serkanl2

Üye
aynı sorun bendede var kafayı yicem

Fuat9999

Üye
daha önce kullandığım skyfire aynı hatayı bendede verior inş.geçici bi durumdur video açabilen başka bi web tarayıcırı bilen lütfen paylaşssın teş.

hakan3514

Üye
ÇÖZDÜKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:))))))

SANIRIM HEPİNİZDEN BİR SAGLIK DUASI ALICAM ÇÖZDÜK SKY FİRE I LİNKTE VERDİĞİM DOSYAYI INDIRIN PC YE TELEFON HAFIZASINDAKİ SKY FİRE KLASÖRÜNÜN İÇİNDEKİ PERF DOSYASI İLE DEGİŞTİRİN İŞLEM OK. NOT BEN BULMADIM AMA BULANA COK DUA ETTIM PAYLASANIDA SİZ UNUTMAYIN:)))))))).

--------------- Ekleme ---------------

YAPAMAYAN OLURSA YADA ANLAMAYAN [email protected] ..

eerdogan85

eerdogan85

Üye
ÇÖZDÜKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:))))))

SANIRIM HEPİNİZDEN BİR SAGLIK DUASI ALICAM ÇÖZDÜK SKY FİRE I LİNKTE VERDİĞİM DOSYAYI INDIRIN PC YE TELEFON HAFIZASINDAKİ SKY FİRE KLASÖRÜNÜN İÇİNDEKİ PERF DOSYASI İLE DEGİŞTİRİN İŞLEM OK. NOT BEN BULMADIM AMA BULANA COK DUA ETTIM PAYLASANIDA SİZ UNUTMAYIN:)))))))).

YAPAMAYAN OLURSA YADA ANLAMAYAN [email protected] ..

İşte bulan arkadaş açmış konuyu buna teşekkür edebilirsiniz :)
http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-...4-3-2-1_3001-sorununa-kesin-cozum-340275.html

efsane99tr

Üye
Cözümü Deneyen Varmı ?

Cözüm Denenmiştir Paylaşan Arkadaşa Teşekkürler

Üst Alt