(YARDIM!) Skyfire'da "Sorry. Skyfire cannot provide service in your country at this time" hatası.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eskili

eskili

Üye
    Konu Sahibi
(YARDIM!) Skyfire'da "Sorry. Skyfire cannot provide service in your country at this time" hatası.
Selam arkadaşlar telefonum e71 ve Skyfire'da "Sorry. Skyfire cannot provide service in your country at this time" hatası veriyor. Sitede araştırdım ve prefs dosyasını değiştirdiğinizde hata düzelir diye alfonso_edishon adlı arkadaşımız konu açmış fakat dediklerini yapmama rağmen prefs dosyasını değiştirmeme rağmen hala aynı hatayı almaktayım yardım ederseniz sevinirim.

Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: avarees42

dontstop86

Üye
1 Temmuzdan itibaren skyfire türkiyeden erişimi durdurdu.. yani sadece sizde olan bi durum değil bu :))

eskili

eskili

Üye
    Konu Sahibi
ne anlama geldigini biliyorum dostum bu durumu düzeltme imkanı var denmiş fakat olmadı ne yapmam gerektgni soruyorum...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
birşey yapılamıyor.bütün yabancı sitelerde aynı sorun tartışılıyor bulununca paylaşırız.

eskili

eskili

Üye
    Konu Sahibi
dostum madem bisey yapılmıyorsa bu prefs olayı yanlıs mı ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
o işlem 1 Temmuz'a kadar yarıyordu şimdi o da işe yaramıyor.

eskili

eskili

Üye
    Konu Sahibi
e peki p zaman skyfire'i artık kullanamayacagız o zaman ona denk cepte netten video bile izleyeblceğimz web browser var mı ?

K_R_M

K_R_M

Üye
konu baslıklarında alternatıf bır program yazılmıs sanırım bır bak ıstersen

eskili

eskili

Üye
    Konu Sahibi
elusive usta linkte verdiğin aynı çözümü alfonso_edishon adlı arkadaşta vermiş denedm gene fakat aynı hatayı almaktayım benim telefonum e71 galiba telefondan telefona değişiyor çünkü dediğim gibi gene aynı hatayı almaktayım. Genede sağol...

cancan2008

Üye
skyfire'ın yaptığı işi yapan browser maalesef şimdilik yok. çoğu bir işe yaramıyor...

mahmut_hoca

Üye
skyfire prefs dosyası artık işe yaramıyor....

SilentOne

SilentOne

Üye
su 1 temmuz hatası kotu oldu yha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt