Nokia Ovi PC Suite 2.2 Final Sürüm (Türkçe)(direk link - 93mb-Win.XP,Vista,7 için) update:21.06.2010

Sponsorlu Bağlantılar

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Ovi PC Suite 2.2 Final Sürüm (Türkçe)(direk link - 93mb-Win.XP,Vista,7 için) update:21.06.2010
Nokia PC Suite in yeni versiyonu (Bilgisayar ile nokia telefon baglantı programı)
(Bilgisayar içindir.)
Sistem gereksinimleri: Windows XP SP2 ve üzeri,
Windows Vista SP1 ve üzeri, Windows 7 RC, Windows 7

Nokia Ovi Suite 2.2 (v2.2.0.241)(çıkış tarihi: 21.06.2010) FINAL VERSION sadece MaxiCep.Com da...

• Nokia s60 ve s40 tüm telefonlar uyumludur
  • Nokia PC Suite in yaptıklarına ek olarak sonradan yuklemenize gerek olan

1. Nokia/Ovi Map yükleyici (Nokia Map Uploader),
  2. Nokia Yazılım Yükleyici( )
  3. Nokia Music vb programlar

• Nokia Ovi Suite 2.2 de uzerinde geliyor. Yani sonradan Ayrıca başka bir program yüklemenize gerek kalmıyor.

• Program Türkçe dil seçenegi mevcut.

________________________________________________________________________________

100MB(21.06.2010)

_________________________________________________________________________________

• Beğen
Tepkiler: sinan 2, canmob, hersey_66_ ve 14 diğerleri

macman

macman

Üye
deniyen yokmu?..

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
ben denedim : ) ve halen kullanıyorum. Beta olmasına ragmen Nokia PC Suite den daha düzgün çalışıyor : ) Bir önceki versiyonda problemler vardı, fakat bu yeni sürüm 9 gün önce çıktı ve hiçbir problem göremedim henüz. Bluetooth ve USB baglantılarında olsun tüm fonksiyonları düzgün çalışıyor. :oke:

converter2

converter2

Üye
paylaşım için teşekkürler

hamza271970

hamza271970

Üye
kusura kalma ovi mosh un yerini tutaman mosh un yerine gectin ama bişeye yaramasın mosh saata bir güncelenirdi tek tık en son prog lar ayrı temalar ayrı oyunlar ayrı emrimizdeydi uğraştırmazdı yinede takipteyim

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
kusura kalma ovi mosh un yerini tutaman mosh un yerine gectin ama bişeye yaramasın mosh saata bir güncelenirdi tek tık en son prog lar ayrı temalar ayrı oyunlar ayrı emrimizdeydi uğraştırmazdı yinede takipteyim

dostum yoksa ben mi yanlış anladım, bu anlattıgın senin benim hatırladıgıma gore telefona yuklenilen birseydi. Fakat bu bilgisayara yuklenilen ve Nokia PC Suite in yerini alacak olan yeni nesil NOKIA PC SUITE.

merty24

merty24

Üye
teşekkürler

hamza271970

hamza271970

Üye
dostum yoksa ben mi yanlış anladım, bu anlattıgın senin benim hatırladıgıma gore telefona yuklenilen birseydi. Fakat bu bilgisayara yuklenilen ve Nokia PC Suite in yerini alacak olan yeni nesil NOKIA PC SUITE.

anladım anladımda ben ceptekınden bahsetım şahane sıtey dı mosh.un yerini ovi aldı

ferdici ferhat

ferdici ferhat

Üye
sağolasın .daha yeni kurdum deneme fırsatım olmadı

4Phust

Üye
teşekkürler dostum ellerıne sağlık

--------------- Ekleme ---------------

program müzik oyun nasıl yüklüyoruz bunda yahu

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dostum ellerıne sağlık

--------------- Ekleme ---------------

program müzik oyun nasıl yüklüyoruz bunda yahu

OVI PC SUITE i kurduktan sonra program ve oyunları çift tıklayıp telefonuna yükleyebilirsin. Muzikte ise direk gonderebilir ya da sync. ayarlarında muzik klasorlerini belirleyip telefonun ile eşleştirebilirsin. kolay gelsin.

bulentba

bulentba

Üye
tşkler

black_man

black_man

Üye
çok gzlmiş gerçekten kullanımı rahat emeğine sağlık teşekkürler :sn:

NUSRET44

Üye
Teşekkürler şimdi indiriyorum. Bu program pc suite in bütün işlevini yerine getiriyor mu?

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler şimdi indiriyorum. Bu program pc suite in bütün işlevini yerine getiriyor mu?

bazı degişikliklerle beraber evet bütün işlevleri yerine getiriyor. Hatta daha fazlasını da... :oke:

manyakcı

Üye
nasıl indirmeliyim yardım ederisiniz

alemciahmet

Üye
teşekkürler...

zeyunal

zeyunal

Üye
    Konu Sahibi
nasıl indirmeliyim yardım ederisiniz

bu konunun ilk sayfasında yer alan en altta bulunan tek tık indir linke tıklasanız yeterli olacaktır indirmek icin. kolay gelsin
-------------------------------------------------
Nokia Ovi Suite 2.0 (v2.0.2.42) FINAL VERSION (SON SÜRÜM)
(çıkış tarihi: 18.12.2009)

Yeni Nokia Ovi Suite 2.1 Beta (v2.1.0.47) BETA VERSION
(çıkış tarihi: 06.01.2010)

ilk mesajda verilmiş/düzenlenmiştir.

albaybektas

Üye
teşekkürler bakalım nasıl

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

Üst Alt