nokia n8 türkçe yardım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lord25turkey

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 türkçe yardım?
yurtdışından orjinal nokia n8 geldi menü ingilizce türkçe yapmak istiyorum formu biraz araştırdım resimli anlatım yapmışlar lakin bazı bölümleri resim koymadan anlatmışlar anlıyamadım bunların ne anlama geldiğini nasıl yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilirmi?

1.Adım; Önce aşağıdaki linklerden gerekli programları indiriyoruz.Bunlar phoenix ve navifirm.
2.Adım;PC nizdeki nokia ile ilgili bütü programları kaldırınız.(PC Suit,Map uploader,Software Updater gibi)
3.adım;Önce Phoenix programını kuruyoruz ve restart atıyoruz.Sonra Nokia Ovi Suiti yüklüyoruz (Bunu bağlantı sorunu çıkmaması için tavsiye ediyolar)
4.Adım;Navifirm programını rardaki exe ye çift tıklayıp açıyoruz ve RM-596 yazıp indirmek istediğimiz sürümü seçiyoruz.(EURO2 DG TURKEY (599764)) Dosya Boyutu 226 MB dir yanlış sürüm indirmeyelim hata alırsınız..Ben DG (Dark Grey) indirdim siz hangisini isterseniz onu indirin

1.adımı yaptım
2.adımı yaptım
3.bu restat atma nasıl oluyor telefonu bağladım usb giriş ile bilgisayara programıda açtım görünmüyo ne anlama geliyor nasıl oluyor
4.adıma daha gelemedim

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Phonex programını kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlat demek istiyor..

aleranol

aleranol

Üye
Valla ben hiç başlatmadım hic bişi olmadi ama yinede res çek

lord25turkey

Üye
    Konu Sahibi
sonra ovi programını yükle diyo onu nerden yüklüyoz program görmedi telefonu nasıl türkçe yapıyoz yardım edebilecek bir arkadaş varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt