N73 acılısta muzık player acılıyor sorunu :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K.G

K.G

Üye
    Konu Sahibi
N73 acılısta muzık player acılıyor sorunu :D
arkadsalar n73 um var telefonu actıgımda muzık player arka planda acılıyor neden?

bunun duzelme ımkanı varmı engelleyebılırmıyım yada olmamasını saglayabılırmıyım..

--------------- Ekleme ---------------

hadı arkadslar hıc mı aynı sorunla karsılasan yok bırılerı yardımcı olmayacak mı??

--------------- Ekleme ---------------

hadı beyler bı bılen vardır..

• Beğen
Tepkiler: kamka

schumici

schumici

Üye
telefona bi format atmayı dene umarım düzelir:oke:

burak_61

burak_61

Üye
onun formatla felan alakası yok teldede sorun yok merak etme telin yazılımdan kaynaklanıyor.

lovestar

lovestar

Üye
yok abi formatla alakası falan.son güncellenmiş firmware de bu özellik böyle.gir müzik playrın içine çıkıs de sonra taskmandan bak kayboluyo zaten.

schumici

schumici

Üye
yuh o zaman en son firmware böyle yapıyosa ne anladık bu işten:@

K.G

K.G

Üye
    Konu Sahibi
telefona bi format atmayı dene umarım düzelir:oke:

onun formatla felan alakası yok teldede sorun yok merak etme telin yazılımdan kaynaklanıyor.

peki yazılımla ne alakası varki ben hiç öyle bi sorunla karşılaşmadım

yok abi formatla alakası falan.son güncellenmiş firmware de bu özellik böyle.gir müzik playrın içine çıkıs de sonra taskmandan bak kayboluyo zaten.

yuh o zaman en son firmware böyle yapıyosa ne anladık bu işten:@

telefona format attım duzelmıyor hmde hard format attım.

evet taskman dan cıkıs deyınce kayboluyor sorun gıderılıyor ama telı her acıp kapadıgımda bunu yapamamkı unutuyorum bazen onda sarjdan yıyor..

bunu duzeltmenın bır yolu varmı arkasdaslar cok ugrastım ama kendı cabalarımla yapamadım bırı yardım edebılır mı acaba??

carlos3x

carlos3x

Üye
taskamn programından düzenleyebiirsin. jbaktaskamnı yükle daha sonrada müzik çaların ayarlarını yap.

furkano

furkano

Üye
birader şayet müsic editionsa telefonun o yüzden yapar.. yada manuel olarak me yükledinse.. benim n73 de de aynısı oluyordu.. Normal bi durum yani..

eren6523

eren6523

Üye
bende sonradan me yazılımı attım ondan öncede açılıodu zaten normal bişey bu

K.G

K.G

Üye
    Konu Sahibi
birader şayet müsic editionsa telefonun o yüzden yapar.. yada manuel olarak me yükledinse.. benim n73 de de aynısı oluyordu.. Normal bi durum yani..

telefonum musıc edıtıon degıl bılıyorum yazılım falanda atılmadı hıc..manuel olarakta bsy yuklemedım..

bende sonradan me yazılımı attım ondan öncede açılıodu zaten normal bişey bu

onu acılıstan kaldırmak ıcın ne yapabılırız.yada n73 me yazılımı atsam duzelırmı??buarada cok soru sordum ama musıc edıtıon ın farkı nedır yazarmısınız..hızında bı degısm falan oluyormu telın??

eren6523

eren6523

Üye
hızında filan hiçbir fark olmuyor kardeş sadece 2 tane daha orjinal tema geliyor telefona ve müzik tuşu oluyor telefonda o kadar aralarındaki fark tabi birazda sestede artış oluyor.:oke:

K.G

K.G

Üye
    Konu Sahibi
hızında filan hiçbir fark olmuyor kardeş sadece 2 tane daha orjinal tema geliyor telefona ve müzik tuşu oluyor telefonda o kadar aralarındaki fark tabi birazda sestede artış oluyor.:oke:

tesekkurler kardesım.saolasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt