N82 kaç gb'a kadar micro sd destekler?

Sponsorlu Bağlantılar

degamentum

degamentum

Üye
    Konu Sahibi
N82 kaç gb'a kadar micro sd destekler?
Bazı yabancı sitelerde, 12 ya da 16 gb micro sd kartların N82'de çalıştığı yazılıyor. N82'de 4, 8, 12 ya da 16 gb micro sd kullanan oldu mu?

schumici

schumici

Üye
valla ilk defa duydum. bence 4 ü çalıştırır ama 8 çok kasar

schumici

schumici

Üye
4 gb ı kaldırıyor mu ki :blink: ilk defa duydum ben 2 gb a kadar diye biliyordum :allalla:
bende ilk defa duydum. internet sitesinde yazdığına göre baya kaldırıyomuş. ama bence çok ama çok zor. eğer yazılanlarda biraz bile doğruluk payı varsa bence 4ten fazla kaldırmaz. sistemin gücü yetmez

safakk

safakk

Üye
bende ilk defa duydum. internet sitesinde yazdığına göre baya kaldırıyomuş. ama bence çok ama çok zor. eğer yazılanlarda biraz bile doğruluk payı varsa bence 4ten fazla kaldırmaz. sistemin gücü yetmez
bende öyle düşünüyorum zaten symbian birde h.kartını doldurdumu hiç imkanı kalmaz çalışmaya:)

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
N82'nin 8gb hafıza kartını kasmadan açması bir mucize olur...
Symbian'ı 4gb micro sd hafıza kartı bile kasabilir...

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Arkdaslar n82 8gb a kadar micro sd desteklıyor daha fazlasında ise kaldırmıyor bilginize bays

schumici

schumici

Üye
baya kaldırıyomuş o zaman bravo

degamentum

degamentum

Üye
    Konu Sahibi
Ben n82 alırken, n81 8gb ile aynı fiyata idi. Millet keriz mi? n82 alır, 160ytl daha harcayıp, n82 8gb yapar. sandisc 8gb micro sdhc karlar 160 ytl.

System X

System X

Üye
n82 de zaten 8gb kullanlar var ve sorunsuz.şüphesiz çalıştırıyor.artırılabilir hafızanın avantajlarıdır bunlar.

gnc_erdem

Üye
n82 nın ram rom iş. hızı n95 8gb ıle aynı n82 ye 8 gb kafıza kartı takıalbılıyor verım de de dusme olmuyor ama 16 gb desdeklemıyor ama 8 gb da rahat calısabılıyor telefoncuda denenmıstır.

golge221

golge221

Üye
güselmiş hahah :D

OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
Built-İn 8GB en iyisi (build-in:çıkarılamayan,un-ejectable.)

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
4 kaldırır bence.

salkin

salkin

Üye
ben 4 kullanıyorum kasıyor bazen ama kartı class derecesine bağlı.

_KOMANDO_26_

Üye
BENDE N82 VAR 2 GB hafıza kartı yanında veriyorlar ama 4 gb ye kadar destekliyor kulanım klavuzuda aynen yazıyo :)

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
Kısa ve net arkadasımın dokunmatık cep telefonundan cıkardıgım 8 gb mıcro sd sandısk marka hafıza kartını n82 model olan cep telefonuma taktım sırf meraktan calıstıracakmı dıye takır takır calıstırdı hıc bısede olmadı yanı kafanızı yormayın cok rahat calıstırıyor ve bugune kadar gelmıs gecmıs en ıyı cep telefonudur n82 modelı !!!!

adamimm

Üye
n82 aldığımda 2gb hafıza kartı ile geliyordu
ama ben
TOSHIBA 4 GB MICRO SDHC CARD+SD DÖNÜŞTÜRÜCÜ-BLISTER PACK ile birlikte aldım.
gerçekten çok ucuz bir micro sd kart ve son derece hızlı.
8gb da da sorun yapacağını sanmıyorum ama bana 4 gb yeter dedim ve bunu aldım.
sorunsuz olarak kullanıyorum...

Salihyet

Salihyet

Üye
8 Gb da kasacağına garanti verebilirim.. En son işletim sistemleri bile kasıyorsa..

zombiget

zombiget

Üye
slm n82 dayımda 8 gb hafıza kartını destekliyor...

Üst Alt