N82 kaç gb'a kadar micro sd destekler?

Sponsorlu Bağlantılar

adamimm

Üye
bir de kartın hızı ile alakalı bir durum bu tabi ki...
benim aldığım TOSHIBA 4 GB MICRO SDHC CARD gerçekten hızlı.
bu hız meselesi kartın markasına ve mb/sn fızına göre farklılık gösterebilir

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
4 gb yukarısına çıkmayın bir telefon için oldukça yeterli bir hafıza bana göre 4 gb

elive

elive

Emekli Yönetici
bende bu aralar n82 alacağım.. fiyatı 599 tl düştü. süper fiyat. bencede 4 gb hafıza yeterli ortalama 4 gb micro sd card 24 tl civarında..

protrojen

Üye
Kingston 8GB SDHC kullanıyorum hemde capon malı oldukça kaliteli bir kart telefon hiç kasmıyor uygulamalar mp3 çalar vs... hepsinde hız süper.
Ama video çekiminde kalite yüksekte ayarlı videoyu çekerken telefonu sağa sola oynatın hemen donuyor. :) 10-15 saniye öyle kalıyor tekrar 2-3 saniye çekiyor tekrar donuyor. Sorunsuz çalıştırıyor diyen arkadaşlar video çekimini iyi incelesin. :)

messi_10

Üye
N82 yi bilmem ama N95-1 16 gb destekliyor

Buyrun:D

10Gb dolu 5 gb boş

Esendağlı

Esendağlı

Üye
N82 yi bilmem ama N95-1 16 gb destekliyor

Buyrun:D

10Gb dolu 5 gb boş
Eğer n95 16GB ı destekliyorsa n82 de destekler kanısındayım....
Arkadaşlar ayrıca bu N82 nin siyah modelini nereden bulabilirim..

messi_10

Üye
Bencede n82 de destekler

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
arkaşım 16yı çok rahat kaldırır bende N95var Sandisk 8gb class6 aldım uçuyor makina ne kasılma var ne bekleme
beni tavsiyem şuan için 8gb geçmemen çünkü class degeri çok önemli hızı gösteriyor
örnegin bendeki class6 okuma 19mb/s , yazma 18mb/s bu degerler telefonda çok önemli galeri açarken , video çekerken, müz,k ararken çok önemli
eger alcaksan kesinlikle class6 hızından aşagı alma, Henüz 16gb tın class6 çıkmadı birde ortalam fiyatı 100tl civarı bence çok para oyuzden 8gb class6 ala çok rahat edersin bende kulanıyorum

bak bu hızının ispatı

lord_keles

lord_keles

Üye
arkadaşlar n82:oke: aldım aklıma takılan en önemli soru n82 micro sd hc:) destekliyormu lütfen cevap yazın .....özellikle '''''''hc''''''' si çok önemli 8 veya 16 lık alacagımda

protrojen

Üye
Yukarıda da yazmıştım zaten arkadaşım 8gb SD HC kullandım sadece videoyu hafıza kartına çekim yaparken donma oluyordu ben başka bir sorunla karşılaşmadım.

futbol123

futbol123

Üye
4gb rahat kaldırır 8de kasar n81 e 8gb taktım kapanıp açılmaya basladı 4gb rahat kaldırır

velhasili

Üye
N82 telefonuma 8GB Kİngston hafıza kartı taktım. Son versiyon yazılım var telefonda. Hiç bir kasma , donma ya da başka bir problem yok . Film atıp izledim yani büyük boyutlu dosyalarıda çok rahat işleyebiliyor . 8GB kart gönül rahatlığı ile alınabilir.

aksarayli68li

Üye
bende n82 var 8 gb hafıza kartı takılı şu an ve kaldırıyo ama 4gb gibi rahat deil tabi az kasılma var

kur

kur

Üye

inanilmaz 16 GB kart ekranda gozukuyor...

hamza888

Üye
n82 4gb kaldırıyor o kesinnn..kamera çekerken takılma gibi olaylar olabiliyor ...

fotik

Üye
symbıan kasar mantıgı eskı symbıanlrdaydı 6600 6630 vs. n73 zaten 2gb satandart sayılır bn n82 de 8 gb 2 gün boyunca kullandım sorun yasamadım. müzık calar yenılerken falan yavas ama normal o kadarıda..hem bi yerde 16 gb kadar destekledıgı yazıyordu dogrumu bılmem

--------------- Ekleme ---------------

ewt bn de arkadasımın dokunmatık telefonundakı 8gb kartı taktım sorunsuz calısıyor ..kasıyor demek yanlıs symbıan teller zaten normalden yavastr

voljtrann

voljtrann

Üye
Arkadasim 8gb hafiza kartinin markasi ve fiyatı nedir ben aradim bulamadim.internet uzerindende almak istemedim.tam olarak çalısip çalismicani bilmiyodum

tickycem

tickycem

Üye
bende n82 +8gb lık hafıza kartı var ama bi sorun var.Hafıza kartındamı anlamadım.Karta yaklaşık toplam 600mb lık dosyalar atıyorum aradan 2-3 gün geçince bazı dosyaların ve klasörlerin isimleri ilginç bir şekil alıyor boyutuna baktığımda 100gb gibi saçma bir değer gösteriyor.Dosyayı silemiyorumda,mecbur biçimlendirmek zorunda kalıyorum hafıza kartını.Bu sorunu çözmem için ne yapmalıyım arkadaşlar nerdeyse her yolu denedim ama olmadı.

aaa123456

Üye
ben kendım kullanıyorm. hiç kasmada yok. 16 gb kaldırmaz

S'nek Valesi

S'nek Valesi

Üye
8gb kaldırır tamamına yakını dolarsa çok az kasma yapar o kadar.

Üst Alt