Garmin Mobile XT v5.00.50 Kurulumu & Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

tonight

Üye
Abi naptın? :sopa:Seninki Windows Mobile. Symbian değil ki. Sana tavsiyem IGO var onu kur. :)
bu arada hayırlı olsun süper cihazdır diamond TR'de de çıktı ;)[/quote]

:)) tamam kardes igo kurdum daha ilk gunumdu telefonla :) okumadan etmeden is yaptik iste igo 8 kurdum guzel oldu
tesekkurler cevap icin bu arada

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
eyw. ;)

WM için core codec falan da var. cihazına hastayım onuda söyliyeyim :)

thelostgrave

Üye
Selamlar anlatım ve güncellemeler için teşekkürler,programı sorunsuzca kurdum, merak ettiğim konu ise ücretlendirme nasıl ve neye göre oluyor ?..

--------------- Ekleme ---------------

bu arada telefon samsung sgh i450

hattım da turkcell:))

ve Ekli/Yardımlı/Yerleşik GPS i kullan 'ı etkinleştir dediğimde arıyor ancak bu süre içerisinde sürekli kontör gidiyor: ))

pes ettim bugunluk 40 kontore maloldu..:) harita ekranında 3 e basarak yakınlaştım sonuna kadar,ancak uydu arıyor dedi ve bu arada bişey bulamadı harirayı da göremedim..

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'larda 1 damla kontör gitmiyor.

Samsung'ta neden öyle yaptı hayret. :allalla:

Bağlantı noktası atadınız mı otomatik olarak. ya da ne bilim ayarlarda bağlantı seçenekleri gibi 1 şey var mı?
bende bakayım 1 yandan

bakayım dedim ama yeni çaktım ben 2-3 gün önce format attım bende yok :D

thelostgrave

Üye
garmin online erişim bilgi verilir diyor ondan mı acaba
uygulamayı açar açmaz kontör gidiyor ..
yine gittii:s

online erişim de kapadım ama yine aktı kontörler.. harita ekranında ise gps aranıyor diyor,,haritayı yine göremedim..

NAGYOS74

NAGYOS74

Üye
garmin online erişim bilgi verilir diyor ondan mı acaba
uygulamayı açar açmaz kontör gidiyor ..
yine gittii:s

online erişim de kapadım ama yine aktı kontörler.. harita ekranında ise gps aranıyor diyor,,haritayı yine göremedim..

telofonun ayarlarında
konumlama
konumlama yöntemleri gibi ayarlar varsa şebeke tabanlıyı iptal et
biz nokıa da o şekilde kullanıyoruz..

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
En yakın zamanda yükleyip 1 çözüm bulmaya çalışıcam.

Nagyos'un dediğine 1 bak olabilir ondan. Konumlama sunucusunda bağlantı noktası belirtme. ya da orda gördüğün bağlandı ismi mesela turkcell internet ise turkcell int. diye kısalt adını değiştir. cihaz bağlantı noktasını bulamazsa bağlanamaz ;)

Sorununa çözüm buldum thelostgrave. Dediğimi yapıp bağlantı noktasının ismini değiştir ve atama onu 1 daha.

vpll

Üye

Reis-i Eagles

hocam merhaba garmin anlatımındaki herşeyi yapıyorum fakat daha ilk adımda sorun yaşadım
lütfen yardımcı ol bana kafayı yiycem
telefon n70
garminmobilext.sis için dosya bozuk diyor napmalıyım
çooook sağol şimdidennn

barabba11

Üye
ben kurdum ama "yalnızca garmin gps cihazına izin verilir" diyor

NAGYOS74

NAGYOS74

Üye
ben kurdum ama "yalnızca garmin gps cihazına izin verilir" diyor

unl kodlarını yaptıysan uzantılarını kontrol et sonunda (.text) olmasın

pc de
araçlar/klasör seçenekleri/görünüm/bilinen dosya türleri için uzantıları gizle deki işareti kaldırıp bakabilirsin.

reis
SAMSUNG SGH İ450 dahili gps alıcısı yok galiba..

barabba11

Üye
onlarda hata yok ama yinede kendi gps cihazını istiyor

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi

Reis-i Eagles

hocam merhaba garmin anlatımındaki herşeyi yapıyorum fakat daha ilk adımda sorun yaşadım
lütfen yardımcı ol bana kafayı yiycem
telefon n70
garminmobilext.sis için dosya bozuk diyor napmalıyım
çooook sağol şimdidennn
uygulama s60 3rd'ler için yani 9.1 ve 9.2ler için
ayrıca onda gps alıcısı yok

nagyos bende dün ona baktım hatta i450 GPS diye arattım listenin başında GPS wi-fi falan yazdı. dedim var o zaman.

şimdi 1 daha baktım. yokk diyor :vur beni de yanıttılar

===> Garmin Mobile XT En Güncel ve Tam Sürüm Türkiye Haritası <===

NAVCity 2008.4 / IKLTL

Benim anlatımımda yer alan harita: 125.794KB

Şimdi verdiğim (ve anlatımımda yenilediğim) harita: 125.806KB

Denedim ve gayet güzel çalışıyor. Hiç1 problem yok. Harita üzerinde arama falan yapılıyor.
Eski haritanızı silip bunu aynı adla koymanız yeterli olacaktır. :sn:

Her ihtimale karşı haritanızı bilgisayarda yedekleyebilirsiniz. ;)

İndirmek için;
:oke:

muzombo

Üye
reis baska bi sitedeki yardımınla garminin eski versiyonunu yüklemis ve sonra 4.10 versiyonuna güncelleyebilmistim. ama simdi hatırlamıyorum nasıl yaptığımı senin ilk sayfada verdiğin versiyona güncellemek için ne yapmam gerekiyor özetlersen sevinirim. detaylı avrupa haritasını nereden bulabilirim. bu topografik harita olayı nedir ekran görüntüsü var ise ekleyebilir misin. simdiden teşekkürler

oraygungor

Üye
benim sıkıntım memory card'a system vs gibi directoryleri yükletmeme izin vermiyor, o konuda napıyoruz?

nokia PC suite harici bi şeyler kullanıp da mı yazmam lazım ki? veya Vista'dan kaynaklanıyor olabilir mi?

yasli_30

Üye
Reis anlatımın icin tşkrl bende noka n95 8gb var uzak gps i bulamıyordum sorunu hallettim sw.unl ve gmapsupp.unl yi kaydederken buyuk yazı ile yazın

oraygungor

Üye
benim sorunuma cevap verebilecek var mı? :(

yasli_30

Üye
Reis herşey icin tşkrl bana farnsa veya europanın haritası lazım lfn yardımcı olursan sevinirim tşkrl

NAGYOS74

NAGYOS74

Üye
benim sıkıntım memory card'a system vs gibi directoryleri yükletmeme izin vermiyor, o konuda napıyoruz?

nokia PC suite harici bi şeyler kullanıp da mı yazmam lazım ki? veya Vista'dan kaynaklanıyor olabilir mi?

sadece garmin klasörünü atıp bi dene çalışması lazım.bende bu şekilde çalışıyor..veri aktarım modunda atacaksın.

thelostgrave

Üye
cvplar için teşekkürler bağlantı noktası derken erişim noktasını kastettiniz sanırım,adresin bi kısmını yok ettim:) dediğiniz gibi kont. olayı halloldu:) geriye kalan sorun ise gps aranıyor... ve neredeyim e geldiğimde ise daha iyi gps doğruluğu bekleniyor yazısı..birde harita göremiyorum.iki haritayı da denedim yakınlaştırma uzaklaştırma vs...telefonun desteklememesi gibi bir şey sözkonusu olabilirmi?(not: haritayı ayarları değiştirmeden daha önce de göremedim)

Üst Alt