SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

muhsinozdogan

Üye
arkadaslar browseri indiriyorum aciyorun ama hata veriyo yardimci olun nolur

muhsinozdogan

Üye
arkadaslar benim hic bi videoyu acmiyo browseri indirdim ama acinca hata veriyo koskoca forumda link mink verecek yardimci olacak yokmu kimse

- - - Eklendi - - -

arkadaslar zaman gecse bile cevap verin hergun bakiyorum cevap yok cevap verin nolur yá

- - - Eklendi - - -

opera yukle hepsini acıyor

arkadasim ben sonradan girdim siteye yorumlari okuyodumda opera mopera deil abi telefon hicbir video yu indirmiyo abi opera yi yukledim browser yuklenince hata veriyo

- - - Eklendi - - -

opera 7 yi indirdim ama olmuyoo

kompenti

Üye
arkadaslar benim hic bi videoyu acmiyo browseri indirdim ama acinca hata veriyo koskoca forumda link mink verecek yardimci olacak yokmu kimse

- - - Eklendi - - -

arkadaslar zaman gecse bile cevap verin hergun bakiyorum cevap yok cevap verin nolur yá

- - - Eklendi - - -

arkadasim ben sonradan girdim siteye yorumlari okuyodumda opera mopera deil abi telefon hicbir video yu indirmiyo abi opera yi yukledim browser yuklenince hata veriyo

- - - Eklendi - - -

opera 7 yi indirdim ama olmuyoo
eski sûrúm indir ceb.im e gir tl-listen dowloanda tıkla ordaki çıkan linklerden indiebilirsin bnm gibi :)

muhsinozdogan

Üye
saol bi denim bakim olucakmi eski surum

- - - Eklendi - - -

saol baktim ama her yerde yeni surum var rica etsem link falan atarmisin

- - - Eklendi - - -

arkadaslar benim telefon video acmiyo opera 7 yukledim browser ise acinca hata diyo yardimci olun youtube den faceden hicbir yerden video indirmiyo

cmlk93

Üye
Samsung chat 335e Creative EP630 kulaklık alsam uyum sağlarmı? Yani ses kalitesi nasıl olur bilenler varmı?
(Kendi kulaklığı koptu yenisini almam lazm. Bütce de kısıtlı. Önerebiliceğiniz iyi ses kalitesi veren bi kulaklık varmı?

Khenumi

Üye
merhaba arkadaşlar,

elimde sansung s3353 marka telefon var skype yükledim ancak oturum açmıyor bunun nedeni ne olabilir ? internet paketim vs hepsi var :S

m_uzun6

m_uzun6

Üye
sorun sende büyük ihtimalle cünkü ben giriyorum. Bazen wifi yada hücreselde açmıyor ikisindede denedinmi?

cepxz

cepxz

Üye
telefonum kilitlendi :S

DDorlion

DDorlion

Üye
Dostum Anladığım Kadarıyla Telefonu Almışsın Ama Ben Almayıpta Bilgi Toplayanlar İçin Söylüyorum Bence Telefon Çok Güzel Kaçmaz Diye Düşünüyorum Alcak Olan Varsa Düşünmeden Alsın Özellikle Mesajlaşma Ve internet Mesajlaşmada QWERTY Klavye Çok İyi Oluyor İnternettede Orta Tuş Dokunmatik Olduğu İçin Daha Keyif Alarak Kullanıyorsun Oyun Konusunda Biraz Sıkıntısı Var Tam Uygun Oyun Bulunmuyo Bende Onu Sormaya Girmiştim Konuyu Görünce Yazayım Dedim :)

minoo

minoo

Üye
Telefonun ismi chat zaten. Internet ve mesajlasma icin cok iyi gercekten. Ben degistirdim Blackberry aldim, chat'te mesajlasmak cok daha kolaydi. Tuslar cok kullanisliydi. Tek tusla mesaj bolumu aciliyordu. Mesajlasma oturum seklinde olsaydi o zaman diyecek yoktu iste. Ama tuslardan cok memnundum.

Sent from my BlackBerry 8520 using Tapatalk

Shadow1243

Üye
bu telefon için whats app veya benzeri bi program mevcut mu yardım.... :(

Shadow1243

Üye
yardım...

bu telefon için whats app veya benzeri bi program mevcut mu yardım.... :(

ali3346

Üye
bu telefona uygun yüksek ses çıkaran müzik çalar programı var mı?

punchonline

Üye
arkadaşlar bu telefon için internetten resim gönderip almama yarayacak bir program var mı?

crazyparen

Üye
gencler benim bi sorunum var. s3353 chat var bende sorunu, telefon kendiliginden donuyor ve bataryayı cıkarıp takmak zorunda kalyorum. tekrar actıgımda yine aynı problemle karsılasıyorum hemde telefon acıldıktan 10-15saniye sonra. yazılımında sorun olmustur diye dusundum ve internetten arastırdım yazılım atmayı denedim. flash tool programıyla atılıyormus. bende atmayı denedim ama flash lamayı baslattıktan sonra soyle bi hata veriyor. '' An EBL must be injected. None was found in the downloaded file.
For some systems there must be an injected EBL. The file specified for download does not contain an injected EBL.
Check that the file is correct for the target. This error can also occur on a normal boot time out, in which case just try again.
Channel 1 is succesfully closed.'' bilgisi olan arkadas varsa yardım edebilirmi?

reic

Üye
Merhaba arkadaşlar ben 2 yıldır bu telefonu kullanıyorumda. güncelleme yapamadım bir türlü. desteklenmiyor diyor. *#272*imei# yapıp root yapmayı demedim bu seferde yanlış girdi yazıyor. internette gördüm güncelleme var dıyor samsung sitesinde. ve Yukarıdaki arkadaşın problemı bendede var. telefon donuyor. kapanıp açılıyor kendiliğinden. cevaplar için teşekkürler

centerboys

Üye
lan biri bi şey yazsnnnnnnnnn .s

- - - Eklendi - - -

ch@t527 tema linki bilen varsa yazabilirmi ya da s3353 teması ve programları bu telefona uyarmı bilgisi olan yardmcı olsun lütfennn

celik1122

Üye
bunu dene *2767*3855# format atar düzelır

Üst Alt