SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

groo

Üye
arkadaslar ben hep samsung kullandım ve bu telde de oldugu gbi mesaj attktan sonra gelen uyarı sesi sessiz mod haricinde kapatılmıyor. sadece yusufun dedigi gbi operatrden kapatablrsnz ama boylece ne kadar TLniz kaldı vs. ogrenemzsnz

----------Eklendi @ 14:28:54 ---------- Yazıldı @ 14:26:59 ----------

benim de bir sorunum nizmbuzz ile ilgili olacak..nimbuzz yukledm ama hesabımdan normal grnce baglantı kurulamıyor diyor.. su ana kadar bir kere girebildi bunun nedenini bilen veya aynı sorunu yasayan baskası var mı

cecili

Üye
telefonu daha dün aldım ama youtub u açtığı halde videolar açılmıyo bu sorunu nasıl çözebilirim..?

groo

Üye
opera yukle hepsini acıyor

cantyln

Üye
merhaba arkadaslar ben bu telefonu yani chat 335 i alali 1 hafta oldu neredeyse tema yok aradim ama oyun indirebilecegim bi site ismi verebilirmisiniz lutfen ?

bellsouth

Üye
1) Google Maps kurduğunu söyleyenler bunu nasıl yaptı acaba?
Ben m.google.com.tr/maps sitesine girdiğimde DESTEKLENMEYEN CİHAZ uyarısı alıyorum.

2) Telefonun kullanım kılavuzunda .pdf, .doc gibi dosyaların desteklendiği yazıyor. Fakat bu dosyalar açılmıyor.
Kullanım kılavuzundaki destekle ne anlatılmak isteniyor acaba?
Bu dosyaları açmanın bir yolu var mı?

3) WIFI bağlantısını ben de henüz sağlayamadım.

emre-y-1

Üye
bende teli yeni aldım ama fazla kurcalamaya gelmeze benziyor hafif bir java eklentisi gayet yeterli olur diye düşünüyorum nede olsa beklenti yüksek olmamalı 120 tl ye geliyo..

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım yazılımında hata var bu telefonun. Bazen kendi kendine titremeye başlıyo.. Ve kamera fotoğraf çekerken orta tuş çalışmıyo tutukluk yapıyo.. Boşunamı veriyolar 120tl ye..

TAMAMEN KATTILIYPRUM KAMERA OLAYINA :vur:vur

----------Eklendi @ 18:24:26 ---------- Yazıldı @ 18:11:14 ----------

1) Google Maps kurduğunu söyleyenler bunu nasıl yaptı acaba?
Ben m.google.com.tr/maps sitesine girdiğimde DESTEKLENMEYEN CİHAZ uyarısı alıyorum.

2) Telefonun kullanım kılavuzunda .pdf, .doc gibi dosyaların desteklendiği yazıyor. Fakat bu dosyalar açılmıyor.
Kullanım kılavuzundaki destekle ne anlatılmak isteniyor acaba?
Bu dosyaları açmanın bir yolu var mı?

3) WIFI bağlantısını ben de henüz sağlayamadım.
WİFİDE Bİ SORUN YOK

PDF F
VB.İSE JAVA UYG.İLE AÇLABLR :)) bELLKİ

bellsouth

Üye
WIFI sorunu modem ayarlarından kaynaklanıyormuş. MAC adresini tanımlayınca sorun ortadan kalktı.

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Bnde Dİyorum; Bende Olmuyordu (h)

----------Eklendi @ 21:15:06 ---------- Yazıldı @ 21:14:43 ----------

Benim Wifi modem Sizin Bildiğiniz Modemlerden Değil :d::d:

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Bnde Dİyorum; Bende Olmuyordu (h)

----------Eklendi @ 21:15:06 ---------- Yazıldı @ 21:14:43 ----------

Benim Wifi modem Sizin Bildiğiniz Modemlerden Değil :d::d:
Modeminizin mrka ve modelini paylaşır mısınız?
Ayrıca arayüzünden güvenlik ayarlarına ulaşıp tüm şifreleme (WEP,WAP,WPA vb) yöntemleriyle MAC Filtrelemeyi iptal ederek bu şekilde bir dene yapın.

İhtimallerden biri de telefonunuzun şifreleme yöntemlerinden birini (sizin kullanmakta olduğunuz) desteklememesi de olabilir.

LTWYL

Üye
Arkadaşlar bende s3353 yeni aldım fakat kendi kendine hareket ediyor saga sola gidiyor tuşlar kilitliyken bile tuşa basılmış gibi uyarı veriyor yeni çıkarttım kutusundan ve direk böyle bi sorunla karşılaştım :( Dokunmatik bölgenin hassasiyetinide düşürdüm ama boş dururken veya telefon açılır açılmaz çok hızlı şekilde nesnelere gidiyor rehbere girince aşşagı yukarı kaydırıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. :megafon:

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
Modeminizin mrka ve modelini paylaşır mısınız?
Ayrıca arayüzünden güvenlik ayarlarına ulaşıp tüm şifreleme (WEP,WAP,WPA vb) yöntemleriyle MAC Filtrelemeyi iptal ederek bu şekilde bir dene yapın.

İhtimallerden biri de telefonunuzun şifreleme yöntemlerinden birini (sizin kullanmakta olduğunuz) desteklememesi de olabilir.

bEN şAKA yaPıyorum Dostum No Sorun |-)

----------Eklendi @ 13:17:36 ---------- Yazıldı @ 13:16:26 ----------

Arkadaşlar bende s3353 yeni aldım fakat kendi kendine hareket ediyor saga sola gidiyor tuşlar kilitliyken bile tuşa basılmış gibi uyarı veriyor yeni çıkarttım kutusundan ve direk böyle bi sorunla karşılaştım :( Dokunmatik bölgenin hassasiyetinide düşürdüm ama boş dururken veya telefon açılır açılmaz çok hızlı şekilde nesnelere gidiyor rehbere girince aşşagı yukarı kaydırıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. :megafon:

Arkadaşlşarrrrrr bulldum bende üstünde bi bant var optik trackpadin onu çkrdm gitmiyo artk üste alta

duo

duo

Üye
GSCASSİO' Alıntı:
Arkadaşlşarrrrrr bulldum bende üstünde bi bant var optik trackpadin onu çkrdm gitmiyo artk üste alta
bende de aynı sorun var bantı çıkardım ama yine aynı değişen bi şe yok :(

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
biraz kullanın parmaqnzla çok az bastararak ileri qeri yapın duzelir belki

groo

Üye
arkadaslar güzel yararlı uygulama yukleyenler neler kullanıyorlar söyleyebilirler mi telefonumuzu güzelleştirelim biraz

ero21

Üye
arkadaşlar benim cihaz opera 4 ü açıyor ama opera 6 indirdim indirdi çalıştırdım load kısmı biraz doldu ve sonra kesinlikle tek tık bile ilerlemedi neden acaba hatsız kullandığımdan olabilir mi ? bi de facedeki videoların sadece youtube bağlantılı olanlarını açıyor iğerlerini açmıyor bu olay sadece benim cihazımdan mı kaynaklı hepsi aynı mı ? açmak için ne yapmalıyım

duo

duo

Üye
GSCASSİO' Alıntı:
biraz kullanın parmaqnzla çok az bastararak ileri qeri yapın duzelir belki
anlık olarak düzeliyo ama sonra yine tekrarlıyo bi de bu sorun daha çok karanlık ta oluyo optik trackpad in üstünü parmağımla kapattığım zaman hareketlenme duruyo parmağımı kaldırdığım zaman da devam ediyo ve bu çok sinir bozucu :vur

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar güzel yararlı uygulama yukleyenler neler kullanıyorlar söyleyebilirler mi telefonumuzu güzelleştirelim biraz

Opera...Bolt...Blur...Ya Kısacası Getjar.com dan telefon modelini seç ne var ne yok indir (h)

----------Eklendi @ 11:04:25 ---------- Yazıldı @ 11:03:40 ----------

anlık olarak düzeliyo ama sonra yine tekrarlıyo bi de bu sorun daha çok karanlık ta oluyo optik trackpad in üstünü parmağımla kapattığım zaman hareketlenme duruyo parmağımı kaldırdığım zaman da devam ediyo ve bu çok sinir bozucu :vur

Bnde Nadiren Olan bişey Okuyucu parmak yerine lekeleri okuyo olabilir

----------Eklendi @ 11:05:04 ---------- Yazıldı @ 11:04:25 ----------

arkadaşlar benim cihaz opera 4 ü açıyor ama opera 6 indirdim indirdi çalıştırdım load kısmı biraz doldu ve sonra kesinlikle tek tık bile ilerlemedi neden acaba hatsız kullandığımdan olabilir mi ? bi de facedeki videoların sadece youtube bağlantılı olanlarını açıyor iğerlerini açmıyor bu olay sadece benim cihazımdan mı kaynaklı hepsi aynı mı ? açmak için ne yapmalıyım

Hatla Çalıştrmadan mı Giriyosun Wifi İle Mi Giriyosun

ero21

Üye
Hatla Çalıştrmadan mı Giriyosun Wifi İle Mi Giriyosun
[/QUOTE]

hat kullanmıyorum telefonu hatsız kullanıyorum.. wifile bağlanıyorum modemimim markası zyxel..

Üst Alt