SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

AndrewX

Üye
Arkadaşlar opera mini yükledim ilklerde internete bağlanamıyordu hata veriyordu nasıl olduysa bu sorunu aştım bende bilmiyorum nasıl aştığımı...
Neyse şimdide klavye ile yazarken mesela B harfine basıyorum # karakteri çıkıyor yani yazamıyorum klavye sorunu çıktı başıma çözümü varmı bunun ?

minoo

minoo

Üye
Var kardeşim. Bu zıkkım telefonun klavyesi opera ile sorun yaşıyor. Operada mesaj yazacağın zaman qwerty klavye ile yazmayacaksın. Klasik telefon klavyesi ile yazacaksın. Yani 1-2-3-4 tuşlarını kullanacaksın. 2'de abc var mesela 3'te def. Öyle bir şey işte.

• Beğen
Tepkiler: Revengeful

AndrewX

Üye
Birde mesela bende 1 liralık facebook paketi var Turkcell... Opera bunu internetten saymıyor heralde internete bağlanamadı hatası veriyor ama kendi tarayıcısından giriyorum fakat çok yavaş. Ama wifiden bağlanınca opera kabul ediyor interneti birde kontörüm olunca 12 liram gitti operadan internete gireceğim diye bu sıkıntıyada çözümünüz var mı ?

minoo

minoo

Üye
Birde mesela bende 1 liralık facebook paketi var Turkcell... Opera bunu internetten saymıyor heralde internete bağlanamadı hatası veriyor ama kendi tarayıcısından giriyorum fakat çok yavaş. Ama wifiden bağlanınca opera kabul ediyor interneti birde kontörüm olunca 12 liram gitti operadan internete gireceğim diye bu sıkıntıyada çözümünüz var mı ?

İnternet paketi ve wifi ile operadan bağlanabilirsin ama Facebook paketi ile telefonun kendi tarayıcısı ile bağlanmak zorundasın, Opera açmaz. Kontörün olduğunda da Facebook paketinden kullanacağını sanıp Opera'dan girersen kontörden kullanır, haberin olsun.

Missgzm

Üye
bendede var ama samsung kiese bağlanamıyorum birde bağlanırken hangi modu seçicem?

Missgzm

Üye
arkadaşlar ben bu telefona nasıl güncelleme atabilirim. kiese bağlanamıyorum :S

AndrewX

Üye

İnternet paketi ve wifi ile operadan bağlanabilirsin ama Facebook paketi ile telefonun kendi tarayıcısı ile bağlanmak zorundasın, Opera açmaz. Kontörün olduğunda da Facebook paketinden kullanacağını sanıp Opera'dan girersen kontörden kullanır, haberin olsun.
Haklısın teşekkür ederim :)

minoo

minoo

Üye
Rica ederim :)
Arkadaşlar üstteki son 2 soru hakkında da hiç bir bilgim yok :hmmm

Missgzm

Üye
Hiç telefonu güncellemedinizmi ?

by_bugy

Üye
arkadaşlar telefonun kendi mesaj sesinden başka ses atıyınca 8 saniye çalıyor. Bunun bir çözümü var mı? telefonu aldığımdan beri uğraşıyorum nafile :D son çare olarak buraya yazıyım dedim. Yardımcı olursanız sevinirim

king789

Üye
Var kardeşim. Bu zıkkım telefonun klavyesi opera ile sorun yaşıyor. Operada mesaj yazacağın zaman qwerty klavye ile yazmayacaksın. Klasik telefon klavyesi ile yazacaksın. Yani 1-2-3-4 tuşlarını kullanacaksın. 2'de abc var mesela 3'te def. Öyle bir şey işte.

kardes bende o sorunu yaşıyorum fakat yazaeken seçenekler var ona bas orda tam ekranda yaz diyor ona bas düzgün bir şekilde qwerty klavyaeyi kullanarak yazabilirsin

minoo

minoo

Üye
Ben o telefonu sattım kardeşim. Kurtuldum yani :D

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar telefonun kendi mesaj sesinden başka ses atıyınca 8 saniye çalıyor. Bunun bir çözümü var mı? telefonu aldığımdan beri uğraşıyorum nafile :D son çare olarak buraya yazıyım dedim. Yardımcı olursanız sevinirim

:hmmm Bende öyle bir sorun yoktu. Mp3 yapardım ben zil sesi olarak. Telefon kapanana kadar çalardı. Başa bile dönmezdi şarkı uzun olduğu için. Sonuna kadar şarkıyı dinlerdim telefon çalarken. Rabiosa :ehe

by_bugy

Üye
minoo zil sesi demedim ben mesaj sesi dedim

paki96

paki96

Üye
:tşk:

Skysis

Üye
Beyler telefon güzel kullanıyorum bu telefona uyumlu Bluetooth ile oynanan oyunlar varsa link atarmısınız...

minoo

minoo

Üye
:bilmm

d3vil55

Üye
Arkadaşlar benim soruınum biraz ilginç kameradan çıkamıyorum yaw,şeçenekler tamam göster diye 3 tuş var sürekli başa dönüyorum açma kapama tuşunada basıyorum ama çıkmıyor? tuş çalışıyor açma kapama yapıyor yardım edin lütfen.

burakkul

Üye
Arkadaşlar internetteki herhangi bir yazıyı işaretleyip kopyalayamıyorum nasıl yapabilirim yardım pls

Üst Alt