SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

burakyrs1

Üye
Facebookun yeni surumu geldi galiba kapanmiyor 5 kere ust uste kapanmad ama once telefonu guncelleyin.

- - - Eklendi - - -

Facebookun yeni surumu geldi galiba kapanmiyor 5 kere ust uste kapanmad ama once telefonu guncelleyin.

arifolcaytu

Üye
durduk yere kendine reset atıyor bunun bir çözümü varmı bide yazılım güncellemesi ç
ıktımı

yedic

Üye
Arkadaslar radyo dinliyordum arama geldi aramayi actiktsn sonra hop gum kapandi ve birdaha acilmadi cok sinir boxucu bir tele donustu tum numsralarl uctu

BenimWebim

Üye
Bazen mesaj yazarken belli bir yerden sonra reset atıyor, sanırım rami yetmiyor. Ekranım kırıldı satıyorum ekran harici heryeri sağlam düşünen yedek parça olarak alabilir.

idox19

Üye
bende de samsung 3353 var nerden oyun bulabilirim bu tele

keles71

Üye
700kbdan düşük java hatası çözülmedimi hala dungeon hunter 3 oynamak istiyorum ya

emre831

Üye
Arkadaşlar java uygulamalarında 600kb dan filan daha fazlasını çalıştırmıyor. Lütfen bi yardım edin nasıl arttırabilirm kapasitesini lütfen yardım edin bi kod filan varsa yardım lütfen.

emre831

Üye
Arkadaşlar java uygulamalarında 600kb den fazlasını çalıştırmıyor. Hangi kodla yükseltebilirim lütfen yardımm edin.

yazici_61f

Üye
whatsupp indiremiyoruz bu telefonlara ??

cesur ayaz ayaz

Üye
arkadaşlar bnm samsung s7233 ün yazılım bor ü çökmüş ya da yanmış dedi telci sizce nasıl yapılır ya da ne kadara yapılır

kureoglu78

Üye
arkadaşlar bende samsung c3303k var sim lock kodunu kıramıyorum bu konuda bilgisi olan varmı

SorryForYou

Üye
Selamun Aleyküm Beyler Benim Bi Sorum Olucaktı - Ben Samsung Chat S3353 Kullanıyorum 1-2 Günden Beri Durup Dururken Joistik Kitlenip Kalıyo Tuş Basıyo Ama Sağ Sola Yukarı Aşşağı Hareket Etmiyo Bu Neden Olabilir Değişmesimi Gerek Yoksa Yazılım İle İlgili Olabilirmi Ve Değişmesi Gerekiyosa Ne Kadara Yeni Joistik Taktırabilirim ? Şimdiden Elinize Sağlık Teşekkürler İyi Forumlar..

paki96

paki96

Üye
:tşk:

sirius3241

Üye
Telefonu alalı 2 hafta falan oldu. Ama mesaj sesini değiştiremedim. Sırf o yüzden telefonu sessizde kullanmak zorunda kaldım. Çok sinir bozucu sesi. Yardım edebilecek olan ?

Gudubettin1

Üye
telefonda wifi çalışmıyor

xdliler

xdliler

Üye
arkadaslar usenmedim butun yazdiklarinizi okudum oncelikle minoo yeni telin hayirli olsun. :) size birkac sorum olacak . Sahte arama ozelligi nerde bir turlu bulamdim ve sizden mumkunse nimbuzz gibi uygulamalarin bana ismini soylemeniz istiyorm :) simdiden tesk.

lincoln2953

Üye
Ayarlar-Arama-Sahte arama. aktif et yazanları oku yaparsın. Yeni aldıysan hayırlı olsun başına tatlı bir bela aldın. :)

- - - Eklendi - - -

Ayarlara gir ilk sıradaki Ses profilleri ne gir Dznle de 3 üncü sırada Mesaj uyarı türünden değiştirebilirsin

- - - Eklendi - - -

Aynısı benim başıma geldi sana tavsiyem garantisi varsa koş garantiye ver ve o tuşu değiştir ve ücreti yok garanti karşılıyor bir iki güne telefon elinde oluyor bulunduğun şehirde samsung 'ün servisi varsa akşama telefon elinde yaşadım biliyorum yazılımla alakası yok.

n-asil

Üye
bu telefon bendede var usb diriveri nerden bulcam bi link verebilirmisiniz

baros72

Üye
merhaba arkadaşlar bu telefondan bende de var benim sorunum müziklerle ilgili. telefonumda bazı müzikleri dinleyebiliyorum ama bazılarını da dinleyemiyorum. Bilgisayardan baktığımda ise bütün müzik türleri aynı acaba diğerlerini neden açmıyor ? :(
diğer bir sorunum da interenet. Avea dan ayar istiyorum Gprswap ayar yazıyorum 5555 yolluyorum telefonum için yokmuş ayar. Biri yardımcı olsun lütfen :(

Üst Alt