SAMSUNG S3353 (Ch@t 335) Destek ve Paylaşım Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

hasocanxD

Üye
arkadaşlar bu telefona uygun whatsapp yok mu yaa bence telefonun ek eksiği o :D

AjAn20

Üye
arkadaşlar ben 1 hafta önce aldım telefonu ilk başlarda çok pişman olmuştum 5130 kullanıyordum nokia ama yenı yenı pişmanlığım geçiyor..yıllardır sadece opera kullanıyordum o telefona 2 opera kurdum ikisine de rahatça girebiliyordum bunda öyle bi şansım var mı yada başka browser var mı opera kadar kullanışlı

sezai1821

sezai1821

Üye
arkadaslar muzik calarda cikan resimleri nasil sileriz

asdfasd13

Üye
arkadaslar bendeki sorun demekki kimsede yok ole gozükyo...

AjAn20

Üye
ilgilenen biri yok sanırım :)

hakkıyiğit

Üye
arkadaşlar tel kilidini 5 veya 6 defa yanlış girdik kendi kilidini hatırladıktan sonra girdik fakat kabul etmiyo yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

ICE-BERG

Üye
Dosyaları şifrelemek için program var mıdır?

ICE-BERG

Üye
Dosya şifreleme programı yok mudur?

fyunusyildiz

fyunusyildiz

Üye
Dosya şifreleme programı yok mudur?

dostum FileLock diye bir program var. Onu kullanabilirsin.

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bugün samsung u aradım ve şu 700 kb sorununu sordum. Dosya indirimi telefon hafızasından oyunlara bağlıymış. Telfon hafızası da 60 mb olduğu için. Oleymis. Hafıza kartına taşıma veya başka bir şansımız varmı diye sordum. Malesef dedi. Önumuzdeki guncellemelerdi belki dedi .

hepinizi bilgilendirmis olayim.bir tesekkuru cok gormeyiniz :)

HeavyXS

HeavyXS

Üye
m.opera.com dan opera 7.1 i indirin güzel çalışıyor . Ama klavyesi bizim klavyeyle uyumlu değil biz q basıyor o + yazıyor . Ama tam ekran editleyerek yazarken doğru yazıyor o da o kadar sorun değil . Oyun olarak paket oyun atarsaniz sevinirim . Ben real football oynuyorum, 2011 e kadar güzel. 2012 ve 2013 kasıyor . 700 kbden sonra oyunların bazılarını açıyor bazılarını açmıyor . Bu arada ayarlar - şebeke den vodafone - avea - turkcell zıkımlarını silin . Sadece wi fi dan girebilsin . Benim tavsiyeler bu kadar . Ayrıca malesef tema yok, bulan varsa söylesin de yükleyelim . Arkadaşın telefona ( nokia ) xperia teması yükledik harika duruyor . Orjinal xperia var ama, buna da yükleriz sorun yok :)

mdrsoqlu

Üye
arkadaslar konu baya eski ama bi sorum olucak bu telefon ile interneti wifi üzerinden nasıl paylastırabilirim cok aradım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

- - - Eklendi - - -

arkadasım whatsapp uyqulamasını sadece android işletim sistemi kullanıyor malesef bu telefonla öle bir imkanın yok bu arada yineliyorum internet paylastırmayı bilen varsa lütfen yardımcı olun

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar chat 3353 için wifihotspot programı bilen varsa lütfen link atabilirmi

arifolcaytu

Üye
Bu telefonlar için yani javalar için whatsapp var ama bu telefon desteklemiyor cunku whatsapp 1mb falan 700 kb dan büyük

- - - Eklendi - - -

Bu telefonlar için yani javalar için whatsapp var ama bu telefon desteklemiyor cunku whatsapp 1mb falan 700 kb dan büyük

farukbaskanim

Üye
arkadaşlar bu telefona nasıl uygulama yükleyeceğizz

burakyrs1

Üye
Java jar uygulama ben telefonumu nexus 4 olarak değiştirdim hemen değiştir bence çok sıkıntılı :bann::yuru

KAMUFLE21

Üye
dostum oyunlara kaydoluyor. Oradan girip tekrar kullan

ustam bende oyunlarda görünmüyor.Fakat ayarlar/bellek/bellek durumu/paylaşılan bellek/oyunlar(buraya girince opera miniyi gösteriyor ama sil diyor ) nasıl yapabilirim acil pm pls !!

lavbali

Üye
Zamanında bu konuyu okuyup istifade etmiştim.

Uzun yıllar geçmedi aslında ama nelerle uğraşmışız düşünüyorumda. 2011-2012 senesi halbuki. Yok 700 kb sınırı, whatsapp uygulaması bilmem ne. Şimdi okuyunca garip geliyor bu sorunlar.

@minoo ve üye isimlerimi hatırlayamadığım herkese teşekkür ederim sağolsun. Bu konu sayesinde 350 tl lik telefonu işe yarar şekişde kullanmayı öğrenmiştim.

Neden bu yorumu yazıyorum. Bu konudaki pek çok kişi hiç bir çıkarı olmaksızın bilgi paylaşıp yardımcı olduk birbirime ssaolun hepiniz.

• Beğen
Tepkiler: minoo

Üst Alt