Muhabbet Kuşu

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
yerim ya :D bende alali 3 gun oldu bende elimi kafese sokuyorum elimle yem yiyor :D

kfahaa

kfahaa

Üye
yerim ya :D bende alali 3 gun oldu bende elimi kafese sokuyorum elimle yem yiyor :D
1 hafta dolmadan dışarı çıkarma eve alışsın kafesin yerini değiştirme çıkardığında duvarlara çarpar :)

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
tm zaten cıkartmayada korluyorum sonra yakalayamam diye 1 hafta sonra nsl cıkartim kafesin kapisinimi acik bırakim yoksa elimlemle tutupdami cıkarim

kfahaa

kfahaa

Üye
tm zaten cıkartmayada korluyorum sonra yakalayamam diye 1 hafta sonra nsl cıkartim kafesin kapisinimi acik bırakim yoksa elimlemle tutupdami cıkarim
kapağı açık bırak sen uzaklaş ama odadan çıkma ilk 2-3 gün duvarlara filan çarpar da :) sonra alışır tabi ölmezse :) şaka şaka ölmez :) ama yere düşebilir. duvarda saat olmalı oraya konar sürekli yoksa tüle tutunmaya çalışır o da zor olur biraz tırnağı filan takılır

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
peki sonra nsl kafese sokacam :)

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
sen nsl yaptim :)

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
tm ama hergun elimi kafese sokup ona yem vermeye calisiyom

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
yok ya ona o kadar seviyom ki evde bagirarak konusanlara kiziyorum cocuklar geldiginde kapiyi kitliyom daha o beni sevmiyo ama ben onu seviyom :)

• Beğen
Tepkiler: kfahaa
kfahaa

kfahaa

Üye
yok ya ona o kadar seviyom ki evde bagirarak konusanlara kiziyorum cocuklar geldiginde kapiyi kitliyom daha o beni sevmiyo ama ben onu seviyom :)
kalabalıkta durmayı severler.kafes yerden 1 veya 1,5 metre yüksekte olsun

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
aynen ben de yukari astimda yeni oldugu icin seslerden korkuyo ama kucuk bi sorun var bizim evi agaclara yakin oldugu icin kuslar agaclarib uzerine geliyo kus sesleri ona geliyo biraz huysuzlaniyo

• Beğen
kfahaa

kfahaa

Üye
aynen ben de yukari astimda yeni oldugu icin seslerden korkuyo ama kucuk bi sorun var bizim evi agaclara yakin oldugu icin kuslar agaclarib uzerine geliyo kus sesleri ona geliyo biraz huysuzlaniyo
huysuzlanmıyordur konuşmaya çalışıyordur.çok ta yukarı koyma kuşu :) Rüzgardan uzak tut.

• Beğen
Tepkiler: yunus4554
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
ruzgar yokta cok sıcak yazlari urfa bildigin gibi cok sıcak yazlari damda yatiyorum onu da dama goturmeyi dusunuyorum yazlari icerde sıcaktan oluryardim et usta kafesten saldim tekrar iceri gitmiyo 1 2 saat falan oldu :(yardim et usta kafesten saldim tekrar iceri gitmiyo 1 2 saat falan oldu :(

• Beğen
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
arakadaslar muhabbet kusumu kafesenten cıkardim tekrar kafesa girmiyo ne yapmaliyim 8 gun oldu alali

kfahaa

kfahaa

Üye
eline gelmeye korkuyorsa eline yastık al kuşun bacaklarına yakın tut o konar çok yavaşça kaçırmadan kafese sok yastıkla

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
saol usta kafesi yanina yaklastirdim kafese atladi :)

• Beğen
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
yani bi daha cıkar mayayim mi ba arada hayirli.o