Muhabbet Kuşu

Sponsorlu Bağlantılar

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
eyvallh usta insllh sanada kismet olur @kfahaa kayboldu

phasan

phasan

Üye
Inşallah usta bıraz kuşlarla ılgılı bılgıler alıyorum uzman tv den

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
tamer seninki eş istiyoaynen ya aklina bisi takilirsa sora bilir bende acemiyim ama elimden geleni yaparim

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye

buda benim kuşum Paşa :D aldıgımda ucamıyodu bile tuyleri yeni cıkmıstı 1 senedir bende tepemizden inmez birbe benim kusum ıssırmay mı bilmiyor ıssırmıyormu anlamadım ıssırsın dıye cok ugrasıyorum ama benim kusu avcuna aldıgın zaman falanda ıssırmıyo kafasıyla vuruyo boğa gibi boynuz atıyo:D

• Beğen
Tepkiler: TAMER TURK
yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
sen nsl alistirdin kendine bak ne guzel elinde benimki daha benden korkuyooo :/

• Beğen
avast

avast

Üye
Eger kus disardaysa Benimkinin adini soyleyince ada islik calinca geliyo ele konuyo bi ara video ceker koyarim :D

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
sen surekli kafesini acıkmı bırakiyon :)

TAMER TURK

TAMER TURK

Üye

buda benim kuşum Paşa :D aldıgımda ucamıyodu bile tuyleri yeni cıkmıstı 1 senedir bende tepemizden inmez birbe benim kusum ıssırmay mı bilmiyor ıssırmıyormu anlamadım ıssırsın dıye cok ugrasıyorum ama benim kusu avcuna aldıgın zaman falanda ıssırmıyo kafasıyla vuruyo boğa gibi boynuz atıyo:D
Çok güzel masallah

Anil-D

Anil-D

Üye
aksam bende atayim

avast

avast

Üye
Pekte acij degil artik validenin astimi var

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
@avast anlamadik @Anıl-D iy olur

avast

avast

Üye
Kafes acik degil diyorum

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
anladim sen nsl oyle eyittin anlatir misin :)

Anil-D

Anil-D

Üye

benim kuslarim

avast

avast

Üye
Valla ben aldigimda kafesten hic cikarmadan ilk 2 hafta kafesin icine elimi soktum parmagima aldim boyle oynadim falan cikarsamda ucamiyodu zaten sonra ucmaya basladi ben her sabah alip konusuyodum kusla iste :D oyuncagi var bitane onu gorunce geliyo temen oynuyo lazer tutunca lazeri yakalamaya calisiyo elle marul vererek falan egittim ama issirmamasi icin bisey yapmadim yani aldigimdan beri issiramiyo :D ama guzel kulaklik kemiriyo :D bozdu 2 kulakligimi tabletin ekrani acik olunca ustune cikiyo bastikca biseyler aciliyo gagasiyla vuruyo falan ilgi tamamen birde aldigin kus hispalanmamos olmali nekadar yavru olursa olsun aldiginda kusu surekli avucladilarsa falan gelmez ele

avast

avast

Üye
Misal ben bu kusu alirken bunun kardeside erkekti oda yesildi o yesil kusuda yegenime aldim kusu avucladi avucladi ilk gunden kanadini sakatladi kanadini kapatamiyodu kus sonra iyilestirdik falan ama ele gelmiyo o benimki geliyo yani anlatabilmisimdir sanirim urkutmemek lazim

Anil-D

Anil-D

Üye
Seninkiler baya buyukmus ustad :D benim amcamda gloster yavrulatip satiyo ev ciftlige donmus 8 kafes var 21 kus var tanesi 300-400 kagit :ehe
3 senelik :D benimkiler seninkide cok tatliymisti

• Beğen
avast

avast

Üye
Saol :D seninkiler de cok guzel mavi almak istiyorum bitane ama 2 olunca egitememdiye korkuyorum seninkiler ele geliyomu ciftmi ya benim 2 papagan vardi cift egitmeye calistim elimi yardilar muhabbet kusunu oldureceklerdi sattim :D

Anil-D

Anil-D

Üye
Saol :D seninkiler de cok guzel mavi almak istiyorum bitane ama 2 olunca egitememdiye korkuyorum seninkiler ele geliyomu ciftmi ya benim 2 papagan vardi cift egitmeye calistim elimi yardilar muhabbet kusunu oldureceklerdi sattim :D
2 si.cift biri mavi olani buldum yarali iyileştirip kafese yoktum yabancilik cekmedi hic