Turkcell MaxiPlus 5 Maxiplus 5 Rom V3 Çıktı!...

Konu, 'Diğer Android ROM'lar' kısmında mcEnGin34 tarafından paylaşıldı. Okunma: 20910 | Cevaplanma: 68

1. < Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Download Linki: MaxiPlus5RomV3

MaxiPlus 5 kullanıcıların merakla beklediği yeni CWM artık sizlerle...

4 menülü saçma cwm den kurtulma vakti geldi.

İşte link; ClockworkMod+Recovery+6.0.2.8
    Kurulum eski cwm'yi yüklediğiniz gibidir.
    İsterseniz bilgisayardan ms dos ortamında yükleyin.
    İsterseniz Flashify ile yükleyin.

MaxiPlus5 Root ve CWM yükleme (Bilgisayarsız Yeni Yöntem)

Ek; http://www.mediafire.com/download/ijy392qv3f8ayj3/Root ve CWM Yeni Yöntem.rar
    GlasTes, Preloader ve mamimusti bunu beğendi.
    Son düzenleme: 17 Aralık 2013

2. iyi güzel hoşta anlatımı nerede bunun rootlamakmı gerek telefonu illa bunu kurmak için açıklayıcı bir uslupla anlatırsan sevinirim teşekkürler

3. TEŞEKKÜRLER MCENGİN
  4. V2 rom'da videolu anlatım mevcut oradan faydalanabilirsiniz.
    Maxiplus 5 Rom ! V2
    ---
    İyi günler de kullanın.
  5. Hep touchwiz arayüzü kullanıyorsunuz... Acaba sense ya da orjinal nexus gibi android arayüzü kullanma imkanınız var mı? Emeğinize saygı duyarım yanlış anlamayın...
  6. Sende touchwiz i sil istediğin arayüzü kur adamım :D
    mamimusti bunu beğendi.
  7. Deneyelim bakalım, çok teşekkürler
  8. Konu güncellenmiştir. Root ve CWM için yeni yöntem yayınlanmıştır.
    mamimusti bunu beğendi.
  9. Vaaaay! Devrim bi buluş... Emeği geçen herkse teşekkürler:alkis
  10. Aynen öyle oldu. İyi günler de kullanın.
  11. Öncelikle Teşekkür Ederim . Romu Kullanmadım Biraz Sonra Atıcam . Bir Kaç Öneride Bulunmak İstiyorum . Roma İsim Bulabilirsin . Ondan Sonra v1 , v2 Leri Çıkartabilirsin . Kapat Arayüzüne Ekran Yapabiliyorsan ' Ekran Görüntüsü Al ' 'Yeniden Başlat ' Gibi Eklersen Daha Kullanışlı Olabilir . Şimdilik Söyleyeceklerim Bu Kadar . Romu Kullanınca Eklemeler Yapacağım . Yanlış Anlama Romun Daha Stabil ve Kullanışlı Olması İçin Söylüyorum .
    ---
    İstersen Yardımcıda Olabilirim . Uzun Süredir Androidle Uğraşıyorum . Mesaj dan Konuşabiliriz .
  12. radyo uygulaması ve kalvyenin apksini yayınla bilirmisin ?
  13. öncelikle çalışmalarınız için çok teşekkür ederim
    play store'de sıkıntı yaşıyorum iki defa denedim ikisinde de bazı programları indirdikten sonra yeni program indiricem sırada hata ile karşılaşıyorum.
    play store den indirilirken hata oluştu tarzında bir hata. Yardımcı olursanız sevinirim
  14. CWM menüye girin. wipe data factory reset - delete all user data seçip telefonu sıfırlayın Google play sorunu çözülür. Dikkat: Tüm verilerinizin yedeğini alınız. Telefon hafızası silinecektir.
    ozgali bunu beğendi.
  15. Kardeşim v3 rom"unu hotfile dışında bir adresten paylaşabilirmisin lütfen hotfile de sorun varda kaç gündür bekliyorum. link atarsan sevinirim.
    ---
    Kardeşim v3 rom"unu hotfile dışında bir adresten paylaşabilirmisin lütfen hotfile kapandı varda kaç gündür bekliyorum. link atarsan sevinirim.
  16. Çok teşekür ederim erenboran36 indiriyorum şuan.ama bu rom u yüklemek için gerekli programlar da yok bende malum hotfile kapandı linkler öldü hangi programlar gerekiyorsa onları yazarmısınız yada link atabilirsiniz süper olur :).
    Son düzenleme: 6 Aralık 2013
  17. root ve cwm yukleyin baska kaynaklardan gerisi videolu anlatimda var
  18. Linkler yenilendi.
  19. Arkadaşlar v3 ü yükledim ve harika gerçekten mcEnGin34 emeğine sağlık. bir kaç sorum var açılış ve kapanış sesini nasıl kapatırım .ekran fotosunu nasıl alıyoruz ve klavye de karakter önizleme yi nasıl kapatıcam ?
    Son düzenleme: 7 Aralık 2013
Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. maxiplus 5 rom

,
  2. turkcell maxi plus 5 rom

,
  3. maxiplus 5 rom v3

,
  4. turkcell maxiplus 5 rom,
  5. maxi plus 5 rom,
  6. maxi plus 5 rom v3,