Turkcell MaxiPlus 5 Maxiplus 5 Rom V3 Çıktı!...

Sponsorlu Bağlantılar

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Maxiplus 5 Rom V3 Çıktı!...

Download Linki:

MaxiPlus 5 kullanıcıların merakla beklediği yeni CWM artık sizlerle...

4 menülü saçma cwm den kurtulma vakti geldi.

İşte link;
Kurulum eski cwm'yi yüklediğiniz gibidir.
İsterseniz bilgisayardan ms dos ortamında yükleyin.
İsterseniz Flashify ile yükleyin.

MaxiPlus5 Root ve CWM yükleme (Bilgisayarsız Yeni Yöntem)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ek;

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: KAZIMTOK, GlasTes, Preloader ve 1 kişi daha

darkness24

Üye
iyi güzel hoşta anlatımı nerede bunun rootlamakmı gerek telefonu illa bunu kurmak için açıklayıcı bir uslupla anlatırsan sevinirim teşekkürler

mamimusti

mamimusti

Üye
TEŞEKKÜRLER MCENGİN

mamimusti

mamimusti

Üye
Hep touchwiz arayüzü kullanıyorsunuz... Acaba sense ya da orjinal nexus gibi android arayüzü kullanma imkanınız var mı? Emeğinize saygı duyarım yanlış anlamayın...

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Hep touchwiz arayüzü kullanıyorsunuz... Acaba sense ya da orjinal nexus gibi android arayüzü kullanma imkanınız var mı? Emeğinize saygı duyarım yanlış anlamayın...
Sende touchwiz i sil istediğin arayüzü kur adamım :D

• Beğen
Tepkiler: mamimusti
AlpReis

AlpReis

Üye
Deneyelim bakalım, çok teşekkürler

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncellenmiştir. Root ve CWM için yeni yöntem yayınlanmıştır.

• Beğen
Tepkiler: babayorgun360 ve mamimusti
mamimusti

mamimusti

Üye
Vaaaay! Devrim bi buluş... Emeği geçen herkse teşekkürler:alkis

tcfb

tcfb

Üye
Öncelikle Teşekkür Ederim . Romu Kullanmadım Biraz Sonra Atıcam . Bir Kaç Öneride Bulunmak İstiyorum . Roma İsim Bulabilirsin . Ondan Sonra v1 , v2 Leri Çıkartabilirsin . Kapat Arayüzüne Ekran Yapabiliyorsan ' Ekran Görüntüsü Al ' 'Yeniden Başlat ' Gibi Eklersen Daha Kullanışlı Olabilir . Şimdilik Söyleyeceklerim Bu Kadar . Romu Kullanınca Eklemeler Yapacağım . Yanlış Anlama Romun Daha Stabil ve Kullanışlı Olması İçin Söylüyorum .İstersen Yardımcıda Olabilirim . Uzun Süredir Androidle Uğraşıyorum . Mesaj dan Konuşabiliriz .

koktayx

Üye
radyo uygulaması ve kalvyenin apksini yayınla bilirmisin ?

ozgali

Üye
öncelikle çalışmalarınız için çok teşekkür ederim
play store'de sıkıntı yaşıyorum iki defa denedim ikisinde de bazı programları indirdikten sonra yeni program indiricem sırada hata ile karşılaşıyorum.
play store den indirilirken hata oluştu tarzında bir hata. Yardımcı olursanız sevinirim

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
CWM menüye girin. wipe data factory reset - delete all user data seçip telefonu sıfırlayın Google play sorunu çözülür. Dikkat: Tüm verilerinizin yedeğini alınız. Telefon hafızası silinecektir.

• Beğen
Tepkiler: ozgali
hurdacibabam

hurdacibabam

Üye
Kardeşim v3 rom"unu hotfile dışında bir adresten paylaşabilirmisin lütfen hotfile de sorun varda kaç gündür bekliyorum. link atarsan sevinirim.Kardeşim v3 rom"unu hotfile dışında bir adresten paylaşabilirmisin lütfen hotfile kapandı varda kaç gündür bekliyorum. link atarsan sevinirim.

Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
hurdacibabam

hurdacibabam

Üye
Çok teşekür ederim erenboran36 indiriyorum şuan.ama bu rom u yüklemek için gerekli programlar da yok bende malum hotfile kapandı linkler öldü hangi programlar gerekiyorsa onları yazarmısınız yada link atabilirsiniz süper olur :).

Son düzenleme:
Silinen Üye 2413060

Silinen Üye 2413060

Kapalı Hesap
.

Son düzenleme:
mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Linkler yenilendi.

hurdacibabam

hurdacibabam

Üye
Arkadaşlar v3 ü yükledim ve harika gerçekten mcEnGin34 emeğine sağlık. bir kaç sorum var açılış ve kapanış sesini nasıl kapatırım .ekran fotosunu nasıl alıyoruz ve klavye de karakter önizleme yi nasıl kapatıcam ?

Son düzenleme:

Üst Alt