Turkcell MaxiPlus 5 Maxiplus 5 Rom V3 Çıktı!...

Sponsorlu Bağlantılar

ibnisina1

Üye
öncelikle çok teşekkürler. v2 yi kullanıyordum v3 e terfi ettim. emeğinize sağlık. lütfen acilis ve kapanis sesleri için de bir çözüm gösterirseniz seviniriz. tekrar çok teşekkürler.

canerimtrak

Üye
Rica ederim.
flashify-backup kılasörünü olduğu gibi hafıza kartına kopyalarsan görür. flashify uygulamasını google play den yükleme telefonun brick olur. Bir daha açılmaz.

Hallettim çok teşekkürler. :) Rom tek kelimeyle: HARİKA!

ozomer070

Üye
bu yeni romun özellikleri nelerdir örneğin androidi felan yükseliyor mu kısa bir bilgi verebilir misin ?
şimdiden teşekkürler

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
V3 rom V2 ye göre daha stabildir. Startus bar ve şarj göstergesi vardır. Google play de bazı kullanıcılarda sorun çıkardı. Çözümü ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırla seçeneği ile problem çözülüyor.

13sefa13

Üye
Kardeş herşeyi yapıyorum cwmden backup and restore kısmına geliyorum restore diyince no files found hatası alıyorum bi yardımcı olursan? Bir de romu daha kullanmadım ama şimdiden acayip meraklandım kardeşim o yüzden acil bir cevap verirsen :D

Sorun çözüldü kardeşim şimdi romu yüklücem :D
Rom için tekrar teşekkürler
V3 rom V2 ye göre daha stabildir. Startus bar ve şarj göstergesi vardır. Google play de bazı kullanıcılarda sorun çıkardı. Çözümü ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırla seçeneği ile problem çözülüyor.

Öncelikle romu yükledim rom harika ama tek bir sorunum var herkeste olduğu gibi şu açılıştaki müziğe bir çözüm bulamaz mısınız ?

Son düzenleme:
ahmet duran

ahmet duran

Üye
teşekkürler ben kullanıyorum super..

sanallan43

Üye
MaxiPlus 5 ile kurdum onayladım ellerine sağlık kardeşim

ChackUp

Üye
cwm dosyasını telefondan göremeyen arkadaşlar cwm dosya adının sonuna .img koyarlarsa yani adını
cwm.img
yaparlarsa telefondan görüp rahatlıkla yükleyebilirler. Bilginize...

hzmprimee

Üye
Ya abi ben bu romu attım hafıza kartıma cwm da actım ama cwm de bulmuyor acaba diyorum ki yanlısmı attm hafıza kartına bı yardımcı ol gozunu sevıyım yoksa kırıcam ben bu telefonu lutfen abi yaabi ben v2 yi bile yukleyemedım yardımcı ol lutfen cwm de bulmuyor yukleyemıyorum acaba hafıza kartınamı yanlıs atıyorum nasıl atıcam tarıf ett lutfen

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
Arkadasta vardi bu telefon rom arttik ama gene hizlanmadi yani oc kernel olasydi 2ghz e cekcektim :D

hzmprimee

Üye
olsun ya yardımcı olunben denemek ıstıyorum sansımı

sevimsizcocuk

Üye
biri şunu duzgun anlatsin.bilgisayarsz nasil yüklenir ??

sanallan43

Üye
Kardeşim Rom'u kurdum kullanıyordum ama bende de Google Play Store sorunu oldu bende söylediğin gibi fabrika ayarlarına geri döndürdüm sorunum var.
Fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen cpu kullanımı bu civarlarda geziyor normal midir ?

Şimdiden teşekkürler

sevimsizcocuk

Üye
acilis taki sese cozum bulabilen varmi

mynatsumi

mynatsumi

Üye
Arkadaşlar merhaba, bana bu rom yükleme olayını baştan sona tane tane anlatabilecek bir arkadaşımız var mı? İş yerimden girdiğim için sosyal siteler ve youtube tarzı video siteleri ve video player uygulamarı açılmıyor iş yerimde. Anlatabilirseniz çok sevinirim.
ya da bunu anlatan bir link? Ben okadar sitelere girdim bulamadım :(
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: inAbbAin

ByZalimAyrilik

Üye
Kardeş herşeyi yapıyorum cwmden backup and restore kısmına geliyorum restore diyince no files found hatası alıyorum bi yardımcı olursan? Bir de romu daha kullanmadım ama şimdiden acayip meraklandım kardeşim o yüzden acil bir cevap verirsen :D

Sorun çözüldü kardeşim şimdi romu yüklücem :D
Rom için tekrar teşekkürler

Öncelikle romu yükledim rom harika ama tek bir sorunum var herkeste olduğu gibi şu açılıştaki müziğe bir çözüm bulamaz mısınız ?

"no files found" hatasını nasıl düzelttin bende aynı hatayı alıyorum :S

erkişi

Üye
çok teşekkür ederim benim derdim bilgisayar olmadan cihazı nasıl rootlarım diye düşünüyordum şimdi haloldu teşe+kkürler

akşam11

Üye
Selam bisey sorucam bunun kerneli felanvarmi kernel yuklemek istiyorum bu roma hangisini yuklemeliyim yardimci olabilirmisiniz ? :/

tevez2132

Üye
v4 çıkmadımı daha

Üst Alt