Turkcell MaxiPlus 5 Maxiplus 5 Rom V3 Çıktı!...

Sponsorlu Bağlantılar

mexxclay123

Üye
Açılış ve kapanıştaki sesleri kapatmak icin Google Playden Boot animation programini indirin...
Daha sonra ordan.size kalmis bir tane acilis belirleyin install yapin degisecektir ve ses olmayacaktir

atsızyabgu

Üye
Turkcell'in orjinal romunu nerden bulabilirim ve tekrar nasıl orjinal roma geri dönerim?

Yunus3074

Üye
Eski cmw ile romu atamazmıyız mc engin abiV 2 rom unun atıldğı gibimi atılıuo
Yoksa bir deyişiklil varmı? Lütfen yardım edin.mcEnGin abicim acaba eski cmw ile v3 rom atılırmı ve v3 rom v2 giibimi atılıyo? Yardımınızı bekliyorum.

xatar_zaza

xatar_zaza

Üye
Hocam romu atmak icin yeni cwm yi kurmak şart mı ?

isasasa01

Üye
kardeş dediklerini yaptım ama flashify programını açıyorum cwm tıklayınca unlock diyo yani programın 3 hakkı varmış sanırım deneme sürümüymüş bunun full olanı var mı telefonun işlemi yarıda kaldı .. format attım tekrar yükledim flashify yi sorun yine aynı devam ediyo yardım eder misin?

xxmaxiplusxx

Üye
Kardeşm acil yardımın lazım telefona recovery mod yaptın flashy programından recoveryi açtım çalıştı ama sonra bida tel açılmadı açıyorum recovery modda açıyo reset attım backup yaptım acil yardım

mcEnGin34

mcEnGin34

Üye
    Konu Sahibi
Romu baştan indirip kur çalışır.

xxmaxiplusxx

Üye
tmm kardeşim deniycem inş olur

cücükajan21

cücükajan21

Üye
Abi benim telefonum cwm geçiremiyorum ne yapabilirim yeni yöntem eski yöntem hepsini denedim ama olmadı yeni yöntemde flashyde maxi plus img ve recovery .img gözüküyor ama cwm gzkmüyor bi el atsan sana zahmet :blink::blush: eskisinde ise waiting devicede takılı kalıyor telefon donuyorabi bnm telefon cwm ye geçmiyor birde abi yeni yontemde cwm dosyasını bulamıyorum artık kafayı yicem ne yapsam olmuyor:vur:vur:vur

heus63

Üye
arkadas ben yaptim da tlf acik kapaniyo bu ekren geliyo lütfen yerdimci olurmusunuz
file:///C:/Users/Ramazan%20G%C3%9CLER/Desktop/1372516217_images.jpg

okanaras1986

Üye
Hocam bi bana yardım edin nasıl kurucam ben bunu
CWM menüye girin. wipe data factory reset - delete all user data seçip telefonu sıfırlayın Google play sorunu çözülür. Dikkat: Tüm verilerinizin yedeğini alınız. Telefon hafızası silinecektir.
HOCAM CWM FİLAN HERŞEY TMM SONRASINI NASIL YAPCAM

kursad808080

Üye
arkadaş 4.4.4 rmu kurdum telefonu çağrı geliyor açtıktan sonra ikinci çağrı geldiği zaman direk cevapsız olarak gösteriyor

Üst Alt