Lg optimus l7 jellybean türkiye çikti !!!

Konu, 'LG Android Yazılım' kısmında irememre tarafından paylaşıldı. Okunma: 10400 | Cevaplanma: 45

1. Lg optimus l7 jellybean türkiye çikti !!!

telefondan mı yoksa bilgisayardan mı
    ---
    abi ben bunu yapamam garantiye yolliyacam telefonu zaten değişmeyi düşünğyorum arka kamera camı çatladı 150 lira istediler olmassa yeni alırım genaral mobile yada s4 mini

Yazan: gogommel
  2. İşlemleri bilgisayardan yapmalısın, yapamam dersen servis iyi olur

3. abi bunun dahili belleke gitti gidiyorda 4 gb bizde 2.72 onuda yükselte bilirlermi yazıp yollama şeklim şu olacak dahili hafızanın artırılmasını istiyorum ve 4.1.2 jely bean yazılımın yüklenmesini istiyoprum

4. "Dahili Hafıza : 4GB" yazabilir fakat kullanıcının hükmedebileceği alan 4GB değildir. System otomatik olarak kendi dosyalarını yerleştirir ve senin kullanacağın alan küçülür. Bu gibi durumlarda SDCard kullanmak en mantıklısıdır. Dolayısıyla sadece yazılım yükseltme isteyebilirsin.

5. garanti yaparlar bide kesin çıktı demi adamlar yapmadan yollamasın

6. Tam emin değilim, istersen araştır

Lg optimus l7 jellybean türkiye çikti !!! konusuna benzer içerikler

1. LG Optimus L7 Romları ( 28 Haziran 2012 | Android Genel )

LG Optimus L7 Romlarını bulabileceğiniz bir site veriyorum sizlere :) Lg Optimus L7 Firmware List Burada romlarınızı bulabilirsiniz :)
  2. Lg Optimus L7 Rootlama ( 22 Eylül 2012 | Android Hack ve Modifikasyon Genel & Destek )

Merhaba arkadaşlar Lg Optimus P705 L7 telefonuma root atmak istiyorum fakat internette ne bir rehber ne de başka bir şey bulamadım nasıl root atabilirim?
  3. Lg OPTİMUS L7 ( 22 Mart 2013 | LG Android Yazılım )

Beyler Lg OPTİMUS L7 almayı düşünüyorum onerirmisiniz ??
  4. LG Optimus L7 II ( 26 Ağustos 2013 | LG Android Yazılım )

Arkadaşlar LG Optimus L7 II hakkında bilgisi olan var mı ?
  5. lg optimus l7 root ( 24 Aralık 2013 | LG Android Yazılım )

arkadaşlar yardım edin telefonu birtürlü rootlayamadım
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 0:39:19