Lg L7 II kullananların dikkatine!!!

Sponsorlu Bağlantılar

ON9

ON9

Üye
    Konu Sahibi
Lg L7 II kullananların dikkatine!!!
Arkadaşlar ben
LG Optimus L7 II P710 almaya karar verdim. Yalnız aklıma takılan bir şey var. Birkaç yerde çelişkili bilgilere rastladım. Yardımcı olabilir misiniz??
Şöyle ki şebeke üstünden görüntülü konuşma desteği var mı. Performansından nasıl memnun musunuz. Güncelleme desteği var mı acaba

Tmobile

Tmobile

Üye
Arkadaşlar ben
LG Optimus L7 II P710 almaya karar verdim. Yalnız aklıma takılan bir şey var. Birkaç yerde çelişkili bilgilere rastladım. Yardımcı olabilir misiniz??
Şöyle ki şebeke üstünden görüntülü konuşma desteği var mı. Performansından nasıl memnun musunuz. Güncelleme desteği var mı acaba
başlıktaki !!! silersiniz iyi olur.

serseri_.55

serseri_.55

Üye
Esime aldim bir haftadir kullaniyor gayet guzel telefon goruntulu konusma yok uygulama destegi ile yapilabilir performansi gayet iyi guncelleme destegi oldugu söyleniyor ama suan uzarinde 4.1.2 var.

iblah60

iblah60

Üye
kardeş Lg L7 II kullananların dikkatine!!! demişsin bu yanlış bi başlık bu başlık telefon hakkında birşey veya birşeyler bildiğin ve bilgi paylaşımında bulunacağın anlamına gelir bencede tmobile arkadaşımızda doğru söylüyor başlık yanlış ama sorularına gelirsek güncelleme hariç bu bilgileri bu adresten öğrenebilirsin performansı hakkında da bir şey söyleyemem çünkü ben LG Optimus E 612 l5 kullanıcısıyım... :)

• Beğen
Tepkiler: ON9

ercn52

Üye
Merhabalar sevgi selamlar.LG P710 Kullanan arkadaşların tercübelerinden faydalanmak isterim.telefonu dün eşime aldım,evden wifi üzerinden bağlanarak son güncellemeyi indirip kurdum.google play store,ye birtürlü bağlanamıyorum.hertürlü kullanıcı adını denedim kayıt için kabül etmedi uygun değildir diyor.pc,den kayıt olup kullanıcı adı ve şifre aldım denedim.birkaç dadika sürebilir diyor bağlantı için ama yarım saat oldu yine bağlanmıyor.neler denem yada kesin ne yapmam gerekiyor?saygı sevgiler.

Üst Alt