Lg optimus l7 jellybean türkiye çikti !!!

Konu, 'LG' kısmında irememre tarafından paylaşıldı. Okunma: 6287 | Cevaplanma: 32

1. Kesinlikle dediğinde haklısın, adamlar son derece hızlı bir şekilde güncelleme işine el attılar ve hızlı bir biçimde güncellemeler zamanın da gelmeye başladı.. LG nin güncelleme konusunda sıkıntıları olduğunu söylüyorduk bundan 1 sene önce, ama şimdi zaman değişti ve lg son derece hızlı bir şekilde ürünlerine güncelleme getirmeye devam ediyor. Helal olsun demekten başka diyecek laf bulamıyorum ben şahsen.

2. Maşallah diyelim :D Şimdi nazar değer :)

3. Evet her yerde tek eleştirildiği konu güncelleme olayıydı. Artık onu halletti başka bi eksiği kalmadı. Zaten ben LG nin tasarımını çok beğeniyorum ve kasası çok sağlam
    technoshark bunu beğendi.
  4. bütün türkiye güncellemeyi aynı anda alıyor

- - - Eklendi - - -

bide kasmaları yok etseler samsung falan hikaye olacak en buyuk sorun bu malesef
  5. ya bu optimusun güncellemesi ne zaman gelir sizce merak içindeyim.....

6. Yavaş Yavaş ürünlere güncelleme gelmeye başladı, ümit ediyorum ki yakın zamanda Optimus Black içinde bir JB güncellemesi gelebilir.
    enver_techno bunu beğendi.
  7. optimus dediğiniz optimusun hangi modeli ?

- - - Eklendi - - -

umarım butun optimus serisine gelir ama bence black e zor gibi görünüyor
  8. ICS için de aynısı denilmişti :)
    hayyam27 bunu beğendi.
  9. l5 optimus black e göre daha zayıf ama ona geldi optimus balck p970 de gelmesi gerek lg nin bir el atması gerek bu işede...özellik olarak daha zayıf modellerde var şu an jely bean
  10. Iste burada yaniliyorsunuz ozellikleri üstün olabilir ama o telefon artik uretilmiyor ics aldiginda uretiliyordu
  11. Avrupa'nın bazı ülkelerinde devam etmektedir. LG Destek Hattı söyledi bizzat.
  12. bence gelcek olsaydı şimdiye kadar gelirdi ama yine de umarım gelir arkadaşlar
  13. Belli olmaz vala ;)
Yüklüyor...