Lg optimus l7 jellybean türkiye çikti !!!

Sponsorlu Bağlantılar

gogommel

Üye
Google a LG L7 stock rom yaz anlatım çıkar, benim pc bozuk telefondan giriyorum kardeşim, kdz bulursan Kdz Flasher, ap.bin cp.bin bulursan Smart Flash Tool ile atacaksın
telefondan mı yoksa bilgisayardan mı
Google a LG L7 stock rom yaz anlatım çıkar, benim pc bozuk telefondan giriyorum kardeşim, kdz bulursan Kdz Flasher, ap.bin cp.bin bulursan Smart Flash Tool ile atacaksın
abi ben bunu yapamam garantiye yolliyacam telefonu zaten değişmeyi düşünğyorum arka kamera camı çatladı 150 lira istediler olmassa yeni alırım genaral mobile yada s4 mini

enver_techno

enver_techno

Üye
İşlemleri bilgisayardan yapmalısın, yapamam dersen servis iyi olur

gogommel

Üye
İşlemleri bilgisayardan yapmalısın, yapamam dersen servis iyi olur
abi bunun dahili belleke gitti gidiyorda 4 gb bizde 2.72 onuda yükselte bilirlermi yazıp yollama şeklim şu olacak dahili hafızanın artırılmasını istiyorum ve 4.1.2 jely bean yazılımın yüklenmesini istiyoprum

enver_techno

enver_techno

Üye
abi bunun dahili belleke gitti gidiyorda 4 gb bizde 2.72 onuda yükselte bilirlermi yazıp yollama şeklim şu olacak dahili hafızanın artırılmasını istiyorum ve 4.1.2 jely bean yazılımın yüklenmesini istiyoprum
"Dahili Hafıza : 4GB" yazabilir fakat kullanıcının hükmedebileceği alan 4GB değildir. System otomatik olarak kendi dosyalarını yerleştirir ve senin kullanacağın alan küçülür. Bu gibi durumlarda SDCard kullanmak en mantıklısıdır. Dolayısıyla sadece yazılım yükseltme isteyebilirsin.

gogommel

Üye
"Dahili Hafıza : 4GB" yazabilir fakat kullanıcının hükmedebileceği alan 4GB değildir. System otomatik olarak kendi dosyalarını yerleştirir ve senin kullanacağın alan küçülür. Bu gibi durumlarda SDCard kullanmak en mantıklısıdır. Dolayısıyla sadece yazılım yükseltme isteyebilirsin.
garanti yaparlar bide kesin çıktı demi adamlar yapmadan yollamasın

enver_techno

enver_techno

Üye
Tam emin değilim, istersen araştır

Üst Alt