Lg optimus l7 jellybean türkiye çikti !!!

Sponsorlu Bağlantılar

technoshark

technoshark

Üye
Aynen Black için beklemedeyiz :) Lg hızlı girdi bu güncelleme işine fazla geç kalmayacak bizim güncelleme diye umuyorum

Kesinlikle dediğinde haklısın, adamlar son derece hızlı bir şekilde güncelleme işine el attılar ve hızlı bir biçimde güncellemeler zamanın da gelmeye başladı.. LG nin güncelleme konusunda sıkıntıları olduğunu söylüyorduk bundan 1 sene önce, ama şimdi zaman değişti ve lg son derece hızlı bir şekilde ürünlerine güncelleme getirmeye devam ediyor. Helal olsun demekten başka diyecek laf bulamıyorum ben şahsen.

enver_techno

enver_techno

Üye
Maşallah diyelim :D Şimdi nazar değer :)

muellif

Üye

Kesinlikle dediğinde haklısın, adamlar son derece hızlı bir şekilde güncelleme işine el attılar ve hızlı bir biçimde güncellemeler zamanın da gelmeye başladı.. LG nin güncelleme konusunda sıkıntıları olduğunu söylüyorduk bundan 1 sene önce, ama şimdi zaman değişti ve lg son derece hızlı bir şekilde ürünlerine güncelleme getirmeye devam ediyor. Helal olsun demekten başka diyecek laf bulamıyorum ben şahsen.

Evet her yerde tek eleştirildiği konu güncelleme olayıydı. Artık onu halletti başka bi eksiği kalmadı. Zaten ben LG nin tasarımını çok beğeniyorum ve kasası çok sağlam

• Beğen
Tepkiler: technoshark
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
bütün türkiye güncellemeyi aynı anda alıyor

- - - Eklendi - - -

Evet her yerde tek eleştirildiği konu güncelleme olayıydı. Artık onu halletti başka bi eksiği kalmadı. Zaten ben LG nin tasarımını çok beğeniyorum ve kasası çok sağlam
bide kasmaları yok etseler samsung falan hikaye olacak en buyuk sorun bu malesef

hayyam27

Üye
ya bu optimusun güncellemesi ne zaman gelir sizce merak içindeyim.....

technoshark

technoshark

Üye
ya bu optimusun güncellemesi ne zaman gelir sizce merak içindeyim.....

Yavaş Yavaş ürünlere güncelleme gelmeye başladı, ümit ediyorum ki yakın zamanda Optimus Black içinde bir JB güncellemesi gelebilir.

• Beğen
Tepkiler: enver_techno
irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
optimus dediğiniz optimusun hangi modeli ?

- - - Eklendi - - -

Yavaş Yavaş ürünlere güncelleme gelmeye başladı, ümit ediyorum ki yakın zamanda Optimus Black içinde bir JB güncellemesi gelebilir.
umarım butun optimus serisine gelir ama bence black e zor gibi görünüyor

enver_techno

enver_techno

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hayyam27

hayyam27

Üye
l5 optimus black e göre daha zayıf ama ona geldi optimus balck p970 de gelmesi gerek lg nin bir el atması gerek bu işede...özellik olarak daha zayıf modellerde var şu an jely bean

irememre

irememre

Üye
    Konu Sahibi
l5 optimus black e göre daha zayıf ama ona geldi optimus balck p970 de gelmesi gerek lg nin bir el atması gerek bu işede...özellik olarak daha zayıf modellerde var şu an jely bean

Iste burada yaniliyorsunuz ozellikleri üstün olabilir ama o telefon artik uretilmiyor ics aldiginda uretiliyordu

enver_techno

enver_techno

Üye
Iste burada yaniliyorsunuz ozellikleri üstün olabilir ama o telefon artik uretilmiyor ics aldiginda uretiliyordu
Avrupa'nın bazı ülkelerinde devam etmektedir. LG Destek Hattı söyledi bizzat.

gogommel

Üye
abilerim bişe soracam kasması geçiyomu bide garanti bunu en iyi şekilde yapar mı :) cevaplarınız için şimdidedn teşşekkürler :)

enver_techno

enver_techno

Üye
abilerim bişe soracam kasması geçiyomu bide garanti bunu en iyi şekilde yapar mı :) cevaplarınız için şimdidedn teşşekkürler :)
Genellikle güncellemeler iyileştirme ve görsellik için verilir. :) Denemende fayda var, beğenmezsen eski haline geri dönersin.

enver_techno

enver_techno

Üye
abi peki garanti iyi bir şekilde yapar mı
Onların yapacağı yazılımı yeniden yüklemek, onu sen de yapabilirsin servise verip de telefonsuz kalmaya değmez. Sen bi uğraş baktın hâlâ aynı, o zaman yolla gitsin.

gogommel

Üye
Onların yapacağı yazılımı yeniden yüklemek, onu sen de yapabilirsin servise verip de telefonsuz kalmaya değmez. Sen bi uğraş baktın hâlâ aynı, o zaman yolla gitsin.
abi peki sıra sıra anlatırmısın ne yapacağımı google playden lg pc suiti mi indirecem bi hepsini anlatırmısın

XxildenizxX

XxildenizxX

Üye
Lg l7 II ne zaman güncelleme gelecek bilen biri varmi

enver_techno

enver_techno

Üye
abi peki sıra sıra anlatırmısın ne yapacağımı google playden lg pc suiti mi indirecem bi hepsini anlatırmısın
Google a LG L7 stock rom yaz anlatım çıkar, benim pc bozuk telefondan giriyorum kardeşim, kdz bulursan Kdz Flasher, ap.bin cp.bin bulursan Smart Flash Tool ile atacaksın

Üst Alt