Eski Nokia Çalışanları Meego ya Hayat Verecek

Sponsorlu Bağlantılar

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

var zaten id imi şifremi pm attım :D

Immm...Baya güzel olmuş ama hızlı çekmelerde ekran sanki kaçacak gibi olsun.Bir de biraz daha sezgisel yap.MeeGo tarzı olsun istiyorum.:hmmmAma genel olarak beğendim.:D

• Beğen
Tepkiler: doctorrr

doctorrr

doctorrr

Üye
Immm...Baya güzel olmuş ama hızlı çekmelerde ekran sanki kaçacak gibi olsun.Bir de biraz daha sezgisel yap.MeeGo tarzı olsun istiyorum.:hmmmAma genel olarak beğendim.:D
öncelikle teşekkürler sayın Can Ahmet.MeeGovari bir şekli olmasın diye anca bu kadar oldu :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Az az.Biz sistemi Windows XP çekirdeği üzerine yazıyoruz.Geliştiricilere özel SDK yayınlıyacağım direk Xp'deki oyunlara belli kodlar eklenerek dokunmatik etkileşime uyarlanacak.(h)
5-6 milyon uygulama atayım bari en kalitelilerinden :cool: 1-2 milyonda Hd oyun zamanla artırırız biraz sıkışığım bu ara anca bu kadar :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
doctorrr

doctorrr

Üye
şimdi türe süleymanın icraatleri neler?! ayriyetten arayüzle ilgili tüm sorumluluk bende 3. parti yardımcı uygulamalar yazsın mastelaa fatih vaktimiz kısıtlı :D

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
şimdi türe süleymanın icraatleri neler?! ayriyetten arayüzle ilgili tüm sorumluluk bende 3. parti yardımcı uygulamalar yazsın mastelaa fatih vaktimiz kısıtlı :D

iPhone 5 çıkmadan bir markayla anlaşıp telimizi çıkarmamız lazım.:D

• Beğen
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
  • Beğen
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Tamam yahu ne istiyorsunuz hemen yaparım :D

• Beğen
Tepkiler: doctorrr ve Cihanî Sultan
doctorrr

doctorrr

Üye
  • Beğen
doctorrr

doctorrr

Üye
Abov!Ben Microsoft gibi efendi olmak istiyordum.

Marketin tasarımı şık olsun ha.:D
bir aya kalmaz kaynak kodlarını yayınlayacağım :D ayrıca multitasking tamamdır sıkıntı yok bu arada işlemci ram ne alemde kısa bir bilgi verirmisiniz sayın Can Ahmet?

• Beğen
MasteLaa

MasteLaa

Üye

Marketimizin kabataslak görüntüsü isterseniz düzelteyim :D

• Beğen
Tepkiler: doctorrr ve Cihanî Sultan
doctorrr

doctorrr

Üye
varsayılan tarayıcının mozilla olmasını şiddetle öneririm :D