Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Ram arttırmak garantiyi bozmuyor. 4 gb daha alıp takabilirsiniz tabiki. Ama low version olmasına dikkat edin ramin. Bunun gibi mesela.
anladım teşekkür ederim bu model aklıma yattı biraz daha araştırayım
o zaman o siteden bi de düşük voltaj ram al aç kasayı tak garanti de sıkıntı olmuyo ram takmak
bu modeli alırsam muhtemelen taktırcam sipariş ederken istesek takıp yollamazlar mı

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
o zaman komisyon alınabiliyor en iyisi kendin tak :) çok basit zaten video atayım sana :)o kadar bütçen varsa kesinlikle bu bilgisayar seni 3-4 sene ki güncel oyunlarda götürür :) işlemci zaten süper :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
o zaman komisyon alınabiliyor en iyisi kendin tak :) çok basit zaten video atayım sana :)o kadar bütçen varsa kesinlikle bu bilgisayar seni 3-4 sene ki güncel oyunlarda götürür :) işlemci zaten süper :)
2bin liraya kadar bütcem olucak inşallah 1 ay içinde almayı planlıyorum oyunlarda sorunsuz oynatsın bide uzun süre götürsün kabulümdür :)

sinemisis

Üye
Bizim makinada ram anakarta tümleşik işlemci değiştirilebilir valla ben işlemciyi değiştiricem bulursam..

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
2bin liraya kadar bütcem olucak inşallah 1 ay içinde almayı planlıyorum oyunlarda sorunsuz oynatsın bide uzun süre götürsün kabulümdür :)
Bende Epey SÜredir Araştırıyorum 069D Aldım Bütçe Çok Kısıtlıydı. Daha Sonra Bu Modeli Görünce Hayretler İçinde Kaldım GTX850M Güçlü Ekran Kartı :)
Bizim makinada ram anakarta tümleşik işlemci değiştirilebilir valla ben işlemciyi değiştiricem bulursam..
işlemci yi nerden biliyorsun kardeşim mümkünse ileride 5. nesil falan bakarım bende uyarsa :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bir videoda gördüğüm kadarıyla işlemci anakarta tümleşik arkadaşlar.
malesef işlemci değiştirme hayallerinizi gerçekleştiremiceksiniz.

4200u yetmeyecek bir işlemci değil merak etmeyin.
ben 2. nesil 2430m işlemciyi 1.8 ghz de oyun oynarken kullanıyorum ve fazlasıyla yetiyor. hiç bi sıkıntı yaşatmaz size 4200u

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
bir videoda gördüğüm kadarıyla işlemci anakarta tümleşik arkadaşlar.
malesef işlemci değiştirme hayallerinizi gerçekleştiremiceksiniz.

4200u yetmeyecek bir işlemci değil merak etmeyin.
ben 2. nesil 2430m işlemciyi 1.8 ghz de oyun oynarken kullanıyorum ve fazlasıyla yetiyor. hiç bi sıkıntı yaşatmaz size 4200u
Hocam Neredeyse Aynılar İşlemciler
:kıskıs:Ama Bende Yeteceğini DÜşünüyorum. Önceki 7 Senelik Masaüstünde İntel Core 2 Dou 2.19 GHz İşlemci Vardı. 1Gb ram Doluyordu Hep İşlemci Yetiyordu Günlük İŞlere :kıskıs: Önceliğimiz SSD Değil Mi Hocam? SSD Uçuruyor Dİyorlar :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
ssd takınca dvd gidecek galiba neyse çok önemli değil zati harici dvd alırız. Ssdnin bize avantajını tam olarak bilmiyorum bildiğim tek şey şu hard disklerden daha hızli oldukları ve ssdye işletim sistemi kurarsak pcnin uçacagıni biliyorum :)

sinemisis

Üye
Başka bir yerdede işlemci değişiyor diyorlar anakarta tümleşik değilmiş Asus'u arayıp soracağım bakalım işlemci anakarta tümleşikmi..Sırf merakımdan sorucam belki ilerde denk gelir bir işlemci gerçi ben çok memnunum makinadan ama olsun bilelim :)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
ssd takınca dvd gidecek galiba neyse çok önemli değil zati harici dvd alırız. Ssdnin bize avantajını tam olarak bilmiyorum bildiğim tek şey şu hard disklerden daha hızli oldukları ve ssdye işletim sistemi kurarsak pcnin uçacagıni biliyorum :)
@Mad EagLe Hocam Dedi ki: i7 li hard diskli pcm olacağına i3 lü ssd li bilgisayarım olsun diyordu. süper bir şey videolarına bakın internetten süper bir şey :)

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
256gb ssd kullanıyorum harddiskli pc ye geçince insan afalliyor o yavaşlığı beklemeye sabriniz gelmiyor :ehe

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
256gb ssd kullanıyorum harddiskli pc ye geçince insan afalliyor o yavaşlığı beklemeye sabriniz gelmiyor :ehe
İnşallah İlk Önceliğim SSD Bi 6 Ay Sonra :( Para Biriktirmem Lazım Aylık 20 - 30 Neyse Biriktireceğim :(

TeKnoArda

Üye
Ama garantisi gider. garantilik iş çıkarsa napacaksın

TeKnoArda

Üye
Yok bykatre'ye demiştim :)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
konuya bir oyun daha ekleyelim Prince of Persia 2008 bu oyunu pop üçlemesi hayranları pek memnun etmesede ben oyunu çok beğendim buradan @SoulsEagle ye selamlar. Oyun full grafikte en az 50 fps veriyor :)

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
cgokhans

cgokhans

Üye
Bilgisayara ekleme yapmasanız da 5 sene sonra günlük ihtiyaçları karşılanacağını düşünüyorum. Tabi SSD ile muhteşem hız isteyenler sdd düşünebilir :-)

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayara ekleme yapmasanız da 5 sene sonra günlük ihtiyaçları karşılanacağını düşünüyorum. Tabi SSD ile muhteşem hız isteyenler sdd düşünebilir :-)
Zaten O Kadar Oyun Bağımlısi Değilim. Ubuntu Ya Geçtim. Yakında Windowsu Da Şutluyorum. Soranlara Tavsiyem Gerçekten Linux :DSSD Şart Zaten :)

cgokhans

cgokhans

Üye
Ben microsoft Ürünleri olmadan yapamam dostum :-)

Üst Alt