Tavsiye Asus X550LN Notebook İncelemesi ve Kullanıcıları Kulübü (Güncellendi 28.07.14)

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
bende öyle sorun yok bi format atmayı dene istersen driverleri tekrar yükle vs. :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
cagrii_72

cagrii_72

Üye
arkadaşlar bana bu bilgisayar(xo007) gelecek birkaç ay sonra sizce uefi format atmak gerekli mi yoksa geldiği haldeki formatlanmış hali stabil olması için yeterli mi?

Son düzenleme:
ByKatre

ByKatre

Üye
arkadaşlar bana bu bilgisayar(xo007) gelecek birkaç ay sonra sizce uefi format atmak gerekli mi yoksa geldiği haldeki formatlanmış hali stabil olması için yeterli mi?
uefi kur asus logoşu ile açılır güzel olur ama alacaksan aynı fiyata bu bilgisayarı önermiyorm @messevim hocam daha iyisi varmış ya :(

cagrii_72

cagrii_72

Üye
uefi kur asus logoşu ile açılır güzel olur ama alacaksan aynı fiyata bu bilgisayarı önermiyorm @messevim hocam daha iyisi varmış ya :(
Bilgisayar yurtdışından gelecek 2 3 ay sonra herhalde türkiyeye göre 500 600 tl daha ucuz olacak yinede bundan iyi bir bilgisayar varsa modelini gönderin bakayım belki değiştiririm

ByKatre

ByKatre

Üye
Bilgisayar yurtdışından gelecek 2 3 ay sonra herhalde türkiyeye göre 500 600 tl daha ucuz olacak yinede bundan iyi bir bilgisayar varsa modelini gönderin bakayım belki değiştiririm
tabi bi dakka bulayım o kesinlikle daha iyi aynı fiyat :)

cagrii_72

cagrii_72

Üye
Özellikleri daha iyi ama değiştirecek kadar çok farkı yok sanki

Son düzenleme:
cagrii_72

cagrii_72

Üye
Bir de buradan almayacağım yani fiyat konusunda çok sorunum yok sadece özellikleri 3 4 yıl yetecek kadar olsun yeter bana bir de üniversitede kullanacağım

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Ozellik olarak daha öndeymis. Pisman etme beni bunu almadigima yav:)

ByKatre

ByKatre

Üye
Ozellik olarak daha öndeymis. Pisman etme beni bunu almadigima yav:)
özellikleri çok iyi hocam ben bile opişman oldum sanki :( nasıl görmedik bunu
Bir de buradan almayacağım yani fiyat konusunda çok sorunum yok sadece özellikleri 3 4 yıl yetecek kadar olsun yeter bana bir de üniversitede kullanacağım
verdiğim pc iyi iste 3 4 sene çıkan oyunları oynarsin :)
Özellikleri daha iyi ama değiştirecek kadar çok farkı yok sanki
fark olmaz olur mu hiç epey fark var

cagrii_72

cagrii_72

Üye
özellikleri çok iyi hocam ben bile opişman oldum sanki :( nasıl görmedik bunu
verdiğim pc iyi iste 3 4 sene çıkan oyunları oynarsin :)
fark olmaz olur mu hiç epey fark var
Tamam değiştireyim o zaman :)

Son düzenleme:
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Baylar hdd mi buldum şimdi yedek alıyorum önce ki pc'im toshibaydı şimdi format atacağım asuslarda recoverye nasıl hangi tuş ile giriliyor?
F5 tuşu arkadaşlar denedim şimdi sıfırlanıyor oh be :)

Üst Alt