Asus X550LN-XO069D İnceleme Konusu

Sponsorlu Bağlantılar

TeKnoArda

Üye
Şu biosta security boot diye sekme bulamadım nerde ya :vur Bu arada usb 3.0 portları çalışmıyor, driverden herhalde. Tanımıyor yani, telefonu bağlıyorum şarj oluyor ama görmüyor. Bunun driverlerini verebilecek olan varmı?

Son düzenleme:

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Şu biosta security boot diye sekme bulamadım nerde ya :vur Bu arada usb 3.0 portları çalışmıyor, driverden herhalde. Tanımıyor yani, telefonu bağlıyorum şarj oluyor ama görmüyor. Bunun driverlerini verebilecek olan varmı?
biosu güncellemeden gelmiyor o

TeKnoArda

Üye
Hmm tamam bu arada usb 3.0 kontroller diye bişe varmış aygıt yöneticisinde o devre dışı kalmış nasıl olduysa ama drivere gerek kalmadı :D Bios güncellemek ne kadar sürüyor beyler?

The Shadow

The Shadow

Üye
Hmm tamam bu arada usb 3.0 kontroller diye bişe varmış aygıt yöneticisinde o devre dışı kalmış nasıl olduysa ama drivere gerek kalmadı :D Bios güncellemek ne kadar sürüyor beyler?
10-15 saniye.

TeKnoArda

Üye
şimdi 305 bios indirdim fakat usb bellekteki herşeyi silmemiz gerekiyormu? rufusla falan mı yazdıracağız? yardım edin lütfen ilk bios güncellemem olacak :D elimdeki dosyalar bunlar şu üstteki dosyayı mı flaşa atçam

TeKnoArda

Üye
şimdi 305 bios indirdim fakat usb bellekteki herşeyi silmemiz gerekiyormu? rufusla falan mı yazdıracağız? yardım edin lütfen ilk bios güncellemem olacak :D elimdeki dosyalar bunlar şu üstteki dosyayı mı flaşa atçam
Yardım please!!!

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Yardım please!!!
flaş bos olack ve fat32 olduğundan emin ol sadece 305 uzantılı dosya olsun flaşta sonra pcyi yeniden başlat biosa gir easy flaş diye bişey var onu bul sonra 305i seç anlarsın orasını zaten

TeKnoArda

Üye
tamam, teşekkür ederim. ben bi flaş diski biçimlendireyim o zaman :)

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
bu laptobu nerden alacam pc depoda bulamadım

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
arkadaşlar konu ile alakasız mesajlarınız silinmiştir.
burayı amacı dışında kullanıp mesaj kirliliği yaratmayın lütfen :maxicep:

@The Nightmare @sinemisis @TeKnoArda @cgokhans

• Beğen
Tepkiler: ByKatre ve Enpatsu Shakugan

TeKnoArda

Üye
ok

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
yeni oyunum "the walking dead survival instinct" dizisinin hayranıyım bu arada , fpsye gelecek olursak 26 fpsde sabit duruyor yerinden hiç oynamıyor nedendir bilmiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
yeni oyunum "the walking dead survival instinct" dizisinin hayranıyım bu arada , fpsye gelecek olursak 26 fpsde sabit duruyor yerinden hiç oynamıyor nedendir bilmiyorum :D
Fps meter bozulmustur :islik

• Beğen
Tepkiler: Enpatsu Shakugan
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
306 çıktı hacı güncelleyin :D

TeKnoArda

Üye
Ben hala güncellemeyi yapmadım neyse yapmıcam da :kıskıs: Zaten binbir zorlukla formatı attık bide ayarlar sıfırlanırsa yandık .internette baktım bazi kişilerin işletim sistemleri açılmamış bios güncelledikte sonra

Bu arada fifa 15 demo indirdiniz mi beyler :)

Son düzenleme:
ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Ben hala güncellemeyi yapmadım neyse yapmıcam da :kıskıs: Zaten binbir zorlukla formatı attık bide ayarlar sıfırlanırsa yandık .internette baktım bazi kişilerin işletim sistemleri açılmamış bios güncelledikte sonra

Bu arada fifa 15 demo indirdiniz mi beyler :)
ben güncelledim sıkıntı yok 306 yı yükle :)

sinemisis

Üye
Ben indirdim çıktığı gibi ve sabah akşam oynuyorum süper olmuş oyun :thumbup:

Mufche

Mufche

Üye
bende indirdim fifa 15 demo fakat kale arkası tribün görüntüdeyken takılmalar oluyor ara ara :S

Üst Alt