Optimus L7 (p705-p700) Detaylı Rom Yükleme Rehberi...

Sponsorlu Bağlantılar

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
abi bak dediğini yapıyorum olmuyor bende ilk titreşim oluyor ardından 2 saniye felan sonra optik tuşların beyaz ışığı yanıyor o sırada elimi powerden çeksem bile olmuyor lg yazısı geliyor telefon açılıyormuş gibi ama 2 saat bekledim batarya bitti yine acilmadi. basılı tutsamda power a kapanmıyor kapatmak için bataryayı çıkarıp takıyorum. face var mı özelden yollasan telefona giremiyorum seni arıyamam50 kereden fazla denedim açılmıyor

yeni gördüm kardeşim çözebildiniz mi sorunu?

abiyardimet

Üye
yeni gördüm kardeşim çözebildiniz mi sorunu?
hayır çözemedik açılmıyor telefon
ve optik tuşların ışığı titreşimden önce geldiginde dediklerinizi uyguladıgımda tel hiç acılmıyor titreşimden sonra lg yazısı gelmiyor
hocam ilk defa şuan reboot menüsüne girebildim dediklerinzde onaylama nasıl anlamadım üstüne tıklayınca no no no vardi en üstdeki mavi iskliya basdim öyle yaptim suan bekliyorum 5dakkadir lg yazısı var hala hadi hayirlisi

Son düzenleme:
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye

burdan ulaşabilirsin kardeşim
hayır çözemedik açılmıyor telefon
ve optik tuşların ışığı titreşimden önce geldiginde dediklerinizi uyguladıgımda tel hiç acılmıyor titreşimden sonra lg yazısı gelmiyor
hocam ilk defa şuan reboot menüsüne girebildim dediklerinzde onaylama nasıl anlamadım üstüne tıklayınca no no no vardi en üstdeki mavi iskliya basdim öyle yaptim suan bekliyorum 5dakkadir lg yazısı var hala hadi hayirlisi
cwm kurdun byük ihtimal ses tuşlarıyla aşagı in tablo aşağı inyor yes wipe görürsün bende yaşadım bu sorunumavi ışıklı olan onun üstünde olduğunu belirtiyor reboot kısmı dediğin recovery yani sıfırlama bölümü en basta reboot system now var ses açma kapama tuşlarıyla asagı yukarı yapacaksın wipe data/factory reset kısmına gir orda bir sürü no yazısı görceksin yes olanın üstüne gel tıkla format atar

abiyardimet

Üye

burdan ulaşabilirsin kardeşim
cwm kurdun byük ihtimal ses tuşlarıyla aşagı in tablo aşağı inyor yes wipe görürsün bende yaşadım bu sorunumavi ışıklı olan onun üstünde olduğunu belirtiyor reboot kısmı dediğin recovery yani sıfırlama bölümü en basta reboot system now var ses açma kapama tuşlarıyla asagı yukarı yapacaksın wipe data/factory reset kısmına gir orda bir sürü no yazısı görceksin yes olanın üstüne gel tıkla format atar
ben yalnış yapmışım ozaman 20 dakkadır lg yaziyordu yine tekrar deneyim o sisteme girmeyihocam girdim şuan menüdeyim bana yapacaklarımı detaylı bir şekilde anlatır mısınızhocam yes e bastım herseyi sildi sonra reboot system now en üstekine bastım şuan açılıyor lg ekranıvar inş açılır telefonhocam açıldı telefon şuan google hesap felan onları kuruyorum çok saolun

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
durum nedir ?
ben yalnış yapmışım ozaman 20 dakkadır lg yaziyordu yine tekrar deneyim o sisteme girmeyihocam girdim şuan menüdeyim bana yapacaklarımı detaylı bir şekilde anlatır mısınızhocam yes e bastım herseyi sildi sonra reboot system now en üstekine bastım şuan açılıyor lg ekranıvar inş açılır telefonhocam açıldı telefon şuan google hesap felan onları kuruyorum çok saolun
rica ederim yardımcı olabildysem ne mutlu bana konu @Peocawe kardeşimin ona teşekkür edin

abiyardimet

Üye
@Peocawe sizede teşekkürler

CmPunk10

Üye
Telefonu satacağımda eski sürümüne (4.1.2) nasıl geri getireceğim arkadaşlar?

Edit: İlla 4.1.2 sürümüne geri getirmem mi lazım yoksa 4.0.3 stock rom sürümündede satın alır mı? Satın almazsa 4.1.2 nasıl yükleyeceğimi anlatırsanız sevinirim hocam.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu satacağımda eski sürümüne (4.1.2) nasıl geri getireceğim arkadaşlar?

Edit: İlla 4.1.2 sürümüne geri getirmem mi lazım yoksa 4.0.3 stock rom sürümündede satın alır mı? Satın almazsa 4.1.2 nasıl yükleyeceğimi anlatırsanız sevinirim hocam.

alici ona takilmaz hocam oylece satin

Umut1256

Üye
Hocam benim telefonumda bi hata cikti Hakiki Batarya Kullan diye aciliyor5 saniye sonra hata cikiyor ve sonra kapaniyo ne yapmaliyim yardim ederseniz sevinirim
Hocam androidi tekrar yukleyebilirmiyiz acil yardim edin hocam Lg pc suite den biseyler yapamazmiyiz babamin bilmesini istemiyorum
Bide bende cwm menu acilmiyor benim 4.1.2 surumum

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Hocam benim telefonumda bi hata cikti Hakiki Batarya Kullan diye aciliyor5 saniye sonra hata cikiyor ve sonra kapaniyo ne yapmaliyim yardim ederseniz sevinirim
Hocam androidi tekrar yukleyebilirmiyiz acil yardim edin hocam Lg pc suite den biseyler yapamazmiyiz babamin bilmesini istemiyorum
Bide bende cwm menu acilmiyor benim 4.1.2 surumum

L7 yi kullanmayalı neredeyse 2.5 yıl oldu. Bu konuda ben yardımcı olamam hocam herhangi bir bilgim yok şuan için.

haruns06

Üye
v10k Stock rom linki çalışmıyor :_(

Üst Alt