Haber Windows 10 Mobile Pokemon Go Yükleme - Güncelleme: 9.11

Sponsorlu Bağlantılar

ddnet

Üye
birde kayıtlı olduğun eposta adresini gir sonra kullanıcı adı ve şifre bölümü çıkacak mı

denedinmi :)

yükledim. ama benden bi şifre istedi. anlamadım. nomal şifre ekranı gelmeden evvel bi şifre daha var.. neden bilmiyorum. sildim tekrar.

mami_61_29

mami_61_29

Üye
yükledim. ama benden bi şifre istedi. anlamadım. nomal şifre ekranı gelmeden evvel bi şifre daha var.. neden bilmiyorum. sildim tekrar.
Evet bende o şifreyi geçemiyorum,şifre için bir siteye yönlendiriyor ama paralı bişey galiba satın almak gerekiyor,ne için öyle bişey yapıyorlar anlamadım

ddnet

Üye
Evet bende o şifreyi geçemiyorum,şifre için bir siteye yönlendiriyor ama paralı bişey galiba satın almak gerekiyor,ne için öyle bişey yapıyorlar anlamadım

paralı bot o galiba... anladığım o benim...

ddnet

Üye
paralı bot ne oluyor,ne işe yarıyor
online oyunlardaki kosp, sbot, bot gibi şeyler. sen oynamıyorsun ama bilgisayara, telefona kuruyorsun senin yerine oynuyor, çar kasıyor falan...

sen, ben adam gibi oynarken millet botla oynuyor bu oyunu..

mami_61_29

mami_61_29

Üye
online oyunlardaki kosp, sbot, bot gibi şeyler. sen oynamıyorsun ama bilgisayara, telefona kuruyorsun senin yerine oynuyor, çar kasıyor falan...

Normal ios android de ki oyun olsa neyse de pogo yu kim oynasın çok kaliteli değil ki,bakma benim başka telefonum yok da pogo yu oynamak zorunda kalıyorum

Tamam da oyuna giriş yapamayacak mıyız biz,illa parayla şifre mi almak gerek

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
son sürüm sıkıntı çıkartırsa bir önceki sürümü sürümü yükleyin diyorlar orada yani

bunu indireceksiniz

mami_61_29

mami_61_29

Üye
son sürüm sıkıntı çıkartırsa bir önceki sürümü sürümü yükleyin diyorlar orada yani

bunu indireceksiniz
Bu sürümde girişte o şifreyi istemiyor mu

mami_61_29

mami_61_29

Üye
bilmiyorum bir dene sonucu yaz
İndirdim denedim girişte bişey soruyor evete basınca 1.2.8 sürümü indiriyor hayıra basınca beyaz bir ekranda takılıp kalıyor,bi giriş yapamadım gitti bokunu çıkardılar(afedersin bu arada)

• Beğen
Tepkiler: Krnl386 ve Aybin.Kilic
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
İndirdim denedim girişte bişey soruyor evete basınca 1.2.8 sürümü indiriyor hayıra basınca beyaz bir ekranda takılıp kalıyor,bi giriş yapamadım gitti bokunu çıkardılar(afedersin bu arada)
yeni sürüm çıkmış indir

mami_61_29

mami_61_29

Üye
mami_61_29

mami_61_29

Üye
Arkadaşlar şu oyunu oynayabilen var mı varsa söylesin bende oynayayım yoksa kaldıracağım

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yeni sürüm çıktı indir

mami_61_29

mami_61_29

Üye
yeni sürüm çıktı indir
yeni sürüm çıkması önemli mi oyunu oynayamıyorum şu key yüzünden, sen oynayabiliyor musun çözümü var mı para vermeden oynanıyor mu

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yeni sürüm çıktı bir dene

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
sen denedin mi oynuyor musun
denemedim ama açıklama kısmında bot kısmı çözüldü gibi bir şey yazıyordu
Bu yeni sürüm size bazı kararlılık geliştirmeleri getirmeli, umarım hashkey problemleri şimdi çözülmüştür.
Ayrıca Spor salonu savaşları için hazırlık olacaktır. Artık samimi bir spor salonunda bir takım seçebilirsiniz, ancak eğitim henüz kararlı değildir, bu nedenle şimdilik devre dışı bırakılmıştır.

Keyfini çıkarın!