Haber Windows 10 Mobile Pokemon Go Yükleme - Güncelleme: 9.11

Sponsorlu Bağlantılar

hayaleturk

hayaleturk

Üye
    Konu Sahibi
papakudioflu

papakudioflu

Admin
onuda denedim olmuyor

abi oyunun. dosyasını indirdim yukle diyorum tuklenmiyor ne yapmam gerekir
Yüklediğin sertifika ile ilgili olabilir. Ben hiç bir şey yapmadan direk olarak appxbundle dosyasını indirip kurdum.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
sorun çözülnüştür

bu arada oyunda türkçe dil desteğide mevcut farkettinizmi :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yakında yeni güncelleme gelecekmiş güncellemeyle beraber yeni pokemonlar falan gymler falan gelecekmiş yeni güncellemede

• Beğen
Tepkiler: mami_61_29
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Bu nedemek bilen varmı

Son düzenleme:
hayaleturk

hayaleturk

Üye
    Konu Sahibi
Bu nedemek bilen varmı

Sonraki güncellemeyi bekleyin yazıyor. Niantic le api sorunu varmış bir dahaki güncellemede gm savaşları aktif olucak biraz beklememiz gerekicek bunun için hocam mağazada yayınlanma söyletiside var.

ddnet

Üye
Sonraki güncellemeyi bekleyin yazıyor. Niantic le api sorunu varmış bir dahaki güncellemede gm savaşları aktif olucak biraz beklememiz gerekicek bunun için hocam mağazada yayınlanma söyletiside var.

Hayırlısı.. Mağzaya gelsin indirelim adam gibi.. Geçen defa yükleyeceğim diye canım çıktı.. Şarjımı su gibi içince kaldırmıştım :)

(WM 10.14393.189) 640XL ile mTalk'tan gönderildi

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
burda ne diyor yüklemek için 8.1'e dönmek gerek diyor acaba anlayamadımda
Not officialy. This is an open-source project, so people might fork it and port it to Windows Phone 8.1 later on

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
yeni güncelleme falan gelmeyecekmi oyuna yoksa bununda desteğini kestimi geliştiriciler

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
oyun gelmeyecek yada güncellenmeyecek kimsenin bir bilgisi yokmu

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ya kaç gündür bir şey soruyorum yöneticilere falan birine bir cevap vermeyecekseniz yada konuylada kimse ilgilenmeyeceksede konuyuda kapatın lütfen boşuna beklemeyelim yani bizde burada

hayaleturk

hayaleturk

Üye
    Konu Sahibi
ya kaç gündür bir şey soruyorum yöneticilere falan birine bir cevap vermeyecekseniz yada konuylada kimse ilgilenmeyeceksede konuyuda kapatın lütfen boşuna beklemeyelim yani bizde burada
Sonraki güncellemeyi bekleyin yazıyor. Niantic le api sorunu varmış . Yukarda belirtmiştim hocam bir gelişme olursa ben buradan paylaşıyorum zaten

• Beğen
Tepkiler: ddnet
hayaleturk

hayaleturk

Üye
    Konu Sahibi
yeni versiyon çıkmış şunu bir çevirebilirmisin rica etsem :)

Pokemon go oyunu Pogo v1.0.51 (v1.1.0-RC4) güncellemesini aldı.

Tekrar oynanabilir API değişikliği yapılmış uyarıda bulunmuşlar şuan güvenli değilmiş ban riski varmış.
Yine aynı şekilde .cer ve .appsbundle uzantılı dosyaları indirerek oyunu yükleyebilirsiniz.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu ne demek acaba bilen var mı

Ekli dosyalar