Tegra 2 Oyunlarını Diğer Telefonlarda Oynama ! Chainfire 3D

Sponsorlu Bağlantılar

AKINCI46

Üye
!!!! 4.0 ve üzeri iseniz denemeyin pert olursunus :ehe

pnshr38

Üye
usta emeğine sağlık yalnız dediğin herşeyi harfi harfine yaptım ama xperia neo v'de great battles medieval çalışmıyor yani siyah ekranda kalıyo üçüyle de demedim yani qualcom nvidia ve diğeri işte .. çalıştırmak için neler yapılabilir bi yardım etsen sırf bu oyun için tele root attım bu işlemi yaptım ama yine de olmadı

- - - Eklendi - - -

kardeş çok sağol sonunda yaptım pre-openGL settings değil Default OpenGL settings'ten reduce texture quality ve reduce texture size ve hide CF3D ID seçeneklerini tikleyince tamamdır oyun cillop gibi çalışıyor yalnız oyundan çıkınca ayarları eski hale getiriyorm yoksa çok şarj yiyormuş bide opera gibi programlarda sıkıntı çıkarıyor
unutmadan telefon xperia neo v
chainfire yardımıyla açılan oyun great battles medieval

ugur1000

ugur1000

Üye
800 mhz lik xperia tipo da yaptım dead trigger bile high de kasmıyor sadece tegra oyunu oynamak için değil ayrıyeten grafik performansınıda artırabiliyorsunuz ;) tegra 2 oyunlarını oynatmasıda cabası :aha:

- - - Eklendi - - -

!!!! 4.0 ve üzeri iseniz denemeyin pert olursunus :ehe

Xperia Tipo 4.0.4 problem ? ;) Screen Shot alayım istersen ?

kilicaslan17

Üye
Galaxy W (4.0), SIII mini (4.1) ikisindede çalışmıyor

alprnx

alprnx

Üye
samsung galaxy w cm9 rom yüklü yemın ederim cillop gibi oldu anca dead trigger ve teample runda qualcomm mu seçececez yoksa digerlerinimi ?

blackcat67

blackcat67

Üye
Jelly Bean Romlarda Çalışmıyor

ugur1000

ugur1000

Üye
samsung galaxy w cm9 rom yüklü yemın ederim cillop gibi oldu anca dead trigger ve teample runda qualcomm mu seçececez yoksa digerlerinimi ?

telde hangi marka işlemci varsa yada ekran kartı adreno ise qualcomm u seçicen adreno seçeneği bulamamıştım qualcomm yüklemiştim
ama harika oluyor arkadaşıma hava atıyorum oyunu seninkine yüklesek tel çöker diye bak ben kasmadan oynuyorum diyorum çok bozuluyor :D

- - - Eklendi - - -

Galaxy W (4.0), SIII mini (4.1) ikisindede çalışmıyor
:hmmm hmm bende 4.0.4 de çalıştı chainfire nin başka sürümlerini dene

- - - Eklendi - - -

konudaki sürüm eskimiş Xda nın sitesinden kurun benimki v3.3

bankotcuk

Üye
brother arms 2 free+ üzerinde denedim hiç bisi omuo

anık

Üye
v3.3 sümü +plugin

enes09

enes09

Üye
Couldn't write to system hatası alıyorum driver yüklemesi esnasında yardımcı olurmusunuz ?
Tamam sorun çözüldü şu an nfs shift oynuyorum kasma, lag yok çok yararlı konu :) Teşekkürler

alperwan

Üye
bende lg l5 var dead trigger da renk karışması devam ediyor fark olmadı

PremiumWork

PremiumWork

Üye
:tşk:

sefa__54

Üye
yükledim kurdum install yaptım telefon kapandı açılmıyor acil yardım :S

salube

salube

Üye
@Şehriyar; Tablette olurmu?​

krky4242

Üye
s.a. kardeş bende hı level t704 tablet var 1.0 ghz 1gb ddr3 bellek.orjinal aldığım gibi duruyor buna yüklemek için root veya rom yükleme gibi birşeylermi gerekli?

as111

Üye
usta emeğine sağlık yalnız dediğin herşeyi harfi harfine yaptım ama xperia neo v'de great battles medieval çalışmıyor yani siyah ekranda kalıyo üçüyle de demedim yani qualcom nvidia ve diğeri işte .. çalıştırmak için neler yapılabilir bi yardım etsen sırf bu oyun için tele root attım bu işlemi yaptım ama yine de olmadı

- - - Eklendi - - -

kardeş çok sağol sonunda yaptım pre-openGL settings değil Default OpenGL settings'ten reduce texture quality ve reduce texture size ve hide CF3D ID seçeneklerini tikleyince tamamdır oyun cillop gibi çalışıyor yalnız oyundan çıkınca ayarları eski hale getiriyorm yoksa çok şarj yiyormuş bide opera gibi programlarda sıkıntı çıkarıyor
unutmadan telefon xperia neo v
chainfire yardımıyla açılan oyun great battles medieval

Hocam dediklerinin aynısını yaptım benimde telefon neo v ama olmadı hem medieval hem real boxingi denedim ama olmadı. Medieval da dediklerini yapıyorum oyundan atıyor acaba ne yapmam lazım ?

deepmano

Üye
Samurai 2 denedim olmadı

snapdroid

snapdroid

Üye
M&b i çalıştırır mi

Üst Alt