ZTE Nubia Z11 Görselleri Çin’de Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ZTE Nubia Z11 Görselleri Çin’de Sızdırıldı
Tasarım olarak beni benden alıyor ama ülkemize gelmiyor :hmmm

Ülkemizde önemli yatırım hamleleri yapan ZTE’nin üst seviyedeki akıllı telefonu Nubia Z11’in görseli sızdırıldı.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi ZTE’nin yeni amiral gemi akıllı telefonu olması beklenen Nubia Z11 hakkında son bir kaç gün içinde bazı bilgiler gelmişti. ZTE Nubia Z11’in tanıtumı ile birlikte, firmanın en son üst seviye akıllı telefonu Nubia Z9’un ardından Nubia Z10 pas geçilmiş olacak. Gelen bilgiler Nubia Z11’in 19 Ocak tarihinde duyurulacağını gösteriyor.

ZTE Nubia Z11’in Ön Panel Görselleri CES 2016’da Ortaya Çıktı

ZTE Nubia Z11, 5.2 inç büyüklüğünde ve 1440×2560 piksel çözünürlüğe sahip bir ekran, Snapdragon 820 yonga seti, 4GB sistem belleği, 128GB dahili depolama alanı, 20.7 MP arka ve 13MP ön kamera gibi özelliklerle, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ön yüklü olarak tanıtılması bekleniyor.

ZTE Nubia Z11’in Detaylı özellikleri:

• Snapdragon 820 işlemci
  • 4GB RAM (sistem belleği)
  • 128GB ROM (dahili depolama alanı)
  • 5.2 inç, 1440×2560 piksel, 565ppi ekran
  • 20.7 Megapiksel Arka kamera ve 13MP ön kamera
  • Android 6.0 işletim sistemi
  • Parmak izi tanıma
  • 2.2GHz işlemci hızı
  • Adreno 530 GPU ve Hexagon 680 DSP
  • WiFi 802.11ad kablosuz ağ
Türkiye’de de son dönemde önemli yatırımlar yapan ve teknik servis merkezini açmaya hazırlanan ZTE, aynı zamanda,Türkiye’de üretim yapmak için de kolları sıvadı. Duyurulmasının sonra Türkiye’de de kısa süre içinde satışa sunulması beklenen ZTE Nubia Z11 hakkındaki tüm detaylar için bir kaç gün daha beklememiz gerekiyor.

ZTE Nubia Z11 Görselleri Çin’de Sızdırıldı - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty

skylinegti

skylinegti

Üye
Zte nin nubia serisi tasarım olarak harika.Donanım bakımındanda çok iyi olmuş...

Emre

Üye
Apple / Sony kırması gibi bir şey.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Zte axon serisi tasarımı da muazzam

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Tasarım olarak beni benden alıyor ama ülkemize gelmiyor :hmmm
ZTE Türkiye, yaptığı açıklamada 2016 yılında, Axon ve Nubia serisi de dahil yeni akıllı telefonlarını Türkiye’de satışa sunacaklarını açıkladı.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Özellikleri güzel ama bunu kaç mah pil besleyecek merak ettim. Birde fiyatı belli ki yüksek olacak. Alıcılarına hayırlı olsun diyelim...

Üst Alt