nubia Z11 akıllı telefon Çin dışına çıkıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Harika bir seri ben bu modellere bayılıyorum hakkını vermek lazım :oke:

Çin'in büyük akıllı telefon üreticilerinden olan ZTE, bu sene alt markası olan nubia ile de oldukça ses getirdi. Firmanın özellikle nubia Z11 ailesi büyük ilgi görürken, firmadan önce nubia Z11 mini ve nubia Z11 Max akıllı telefon duyuruları gelmiş ve ilerleyen tarihlerde de nubia Z11 adında yeni bir cihaz daha seriye dahil olmuştu.

ZTE nubi Z11, çerçevesiz ekran tasarımı ve diğer bazı özellikleri ile ön plana çıkarken, Çin'de satışa sunulmuştu ve artık bu ay ile birlikte dünya genelinde farklı pazarlarda satışa çıkmaya hazırlanıyor. Gelen bilgilere göre Eylül ayı içerisinde Amerika, Avrupa ve Asya'da bir çok önemli pazarda nubia Z11 akıllı telefon satın alınabilecek.

nubia Z11 akıllı telefon 5.5" büyüklüğünde ve 1920x1080 piksel Full HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile gelirken, ekran / gövde oranı ise %81. Cihazın diğer bir önemli özelliği ise kamerası olurken, bu kamera "DSLR kalitesinde" olarak tanıtılmıştı. 16MP 1/2.8" sensör içeren arka kamera OiS ve ayrıca EiS desteğine sahip.

Qualcomm'un 2.15Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili Snapdragon 820 yonga setinden güç alan akıllı telfeon 4GB / 6GB sistem belleği ve 64GB / 128GB dahili veri kapasitei seçenekleri ile gelmekte.

nubia Z11 akıllı telefonun Selfie kamerası 8MP olarak yer alıyor. Google Android 6.0.1 Marshmallowmobil işletim sistemi üzerinde çalışan akıllı telefon ayrıca 3.000mAh batarya içermekte.

Fiyat ise 4GB / 64GB için 500€ ve 6GB / 128GB için de 600€ olacak.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

byAndroid

byAndroid

Üye
Şu telefonu 5 inç yap alalım be

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Şu telefonu 5 inç yap alalım be
bende discovery kullanırken 4.7' ekran tek el rahattı sonra z3 geçtim 5.2' ve sony'nin kalın çerçeveleri beni zorluyor gibi derken ona da alıştım şimdi gm5+ aldım 5.5' ama cihaz ince kibar olduğu için çok zorlanmadım alışmakta ( sadece ağırlık fark etti biraz ) :ehe

byAndroid

byAndroid

Üye
Cepte rahatsız ediyor beni. Bacağı bukemiyon :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Cepte rahatsız ediyor beni. Bacağı bukemiyon :D
oturduğum zaman cebimden çıkarıyorum yoksa kasıyor pantolonu :ehe
ünide masanın üzerinde durduğu için sıkıntı olmuyor ( tabi bazı cins hocalar masada telefon görmek istemiyorum diyor hala :kop2: )

• Beğen
Tepkiler: byAndroid

Üst Alt