ZP980+ wifi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

gta416

Üye
    Konu Sahibi
ZP980+ wifi sorunu
Merhaba arkadaşlar ben zp980+ aldım 2.el 4.4 kitkat yüklü olarak geldi bir konuda ve 4.4 e geçenlerin hepsinde wifi sinyali düşmüş ve çözümü şimdilik yok diye okudum

Benim sorunumda wifi den dolayı sanırım youtube, fecebook ve google play gibi diğer programlarıda bazen hızlı açıyo bazen bağlantı hatası diyo sinyal düşük olduğundan sanırım bu sorunu yaşıyorum iş yerindeki wifi den çok fazla sorun yaşıyorum evden o kadar olmasada yine sorun yaşıyorum

Ben tekrar eski sürüm olan 4.2 yi yüklemek istiyorum daha önce 980+ yı 4.2 de kullanmadığımdan o versiyondada wifi sorunu varmıdır veya negibi sorunlar vardır bilmiyorum kullanan arkadaşlar bu konuda yorum yaparak yardımcı olursa sevinirim

4.2 versiyonu SP_Flash_Tool_v5.1420.03 programı ile 4.4 yüklergibi yükleyebilirmiyim

Birde Zopo nun kendi sitesindeki 4.2 versiyonlardan hangisini yüklememi tavsiye edersini en stabil çalışan hangi tarihli versiyondur

Üzerinde yüklü olan versiyon kendi sitesinin yayınladığı 4.4 versiyondur ben yine kendi sitesinin yayınladığı 4.kaç oluyo bilmiyom ama orada hepsi 4.2 olarak yazılmış onu yüklemek istiyorum

Arkadaşlar Rom ve Root konusunda hiçbirşey bilmiyorum ben sadece Android telefon kullanıcısıyım lütlen bana yardım edin wifi yi kullanamıyorum

Şimdiden teşekkür ederim.

Üst Alt