zorla güncelleme ?

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
eğer böyle bişey forumca yaparsanız ben varım. ağustos 25'e kadar muhtemelen her işimi bitirirsem elimden geldiğince yardım ederim.

scorpion11

scorpion11

Üye
Nokia bu telefonu madem rafa kaldırdı.Aç bütün kodları,kilitleri.Ver jolla ekibine ver özgür geliştiricilere sistemi uçursunlar.Yok ama Elop denen herif yapar mı hiç.WP8 gibi daha beta bile olmayan bir sistemi nokia'ya yedirdiler ya ben zaten başka bir şey demiyorum...

Seglopsi

Seglopsi

Üye
jolla ekibine vermesine gerek yok, aegis'i kaldırsa yeter. geliştiriciler zaten gerekli şekilde ilgilenirler.

merlin19

merlin19

Üye
nokia bu telefona desek vermez. ancak iyi bir yazılımcı ve Linux ustası harmantalın saf haline el atarsa bu sorunu çözer çözülmeyecek sorunlar değil millet uğraşmak istemiyor sonuçta bu işletim sisteminin tabanı Linux işin içinde Linux varsa Hacklenmeye ve dışarıdan müdehaleye hep bir kapı vardır sizce bunu yazan adamlara nokianın kodları vermesine gerek varmı beyler? güldürmeyin beni adamlarda yüzde 99.9 bunun hala derleme aşamasındaki koplayaları vardır zaten herif ayrılırken dedi bu telefonu asla atmayın saklayın diye bakarsınız işten çıkarılan ekip n9 u başka platforma geçirecek birşeyler yayınlar olurmu olur yada nokia baskılara dayanamayıp en azından n9 u wp7 ye geçirir rahatlıkla wp7 kaldıracak yapıda. ben olsam nokia yerinde aynen wp 7 ye geçirecek bir güncelleme yada rom yayınlarım işi kökten çözerim.

scorpion11

scorpion11

Üye
nokia bu telefona desek vermez. ancak iyi bir yazılımcı ve Linux ustası harmantalın saf haline el atarsa bu sorunu çözer çözülmeyecek sorunlar değil millet uğraşmak istemiyor sonuçta bu işletim sisteminin tabanı Linux işin içinde Linux varsa Hacklenmeye ve dışarıdan müdehaleye hep bir kapı vardır sizce bunu yazan adamlara nokianın kodları vermesine gerek varmı beyler? güldürmeyin beni adamlarda yüzde 99.9 bunun hala derleme aşamasındaki koplayaları vardır zaten herif ayrılırken dedi bu telefonu asla atmayın saklayın diye bakarsınız işten çıkarılan ekip n9 u başka platforma geçirecek birşeyler yayınlar olurmu olur yada nokia baskılara dayanamayıp en azından n9 u wp7 ye geçirir rahatlıkla wp7 kaldıracak yapıda. ben olsam nokia yerinde aynen wp 7 ye geçirecek bir güncelleme yada rom yayınlarım işi kökten çözerim.
wp7 nedir ya güldürdün.Beta bile olmayan bir sistemi niye yükleyeyim ki.

Seglopsi

Seglopsi

Üye

wp7 ne ise yarar? meego'dan daha mi iyi? birsey daha var n9'da bootloader kilidi yok, istedigin isletim istemini yukleyebilirsin. tabiki ugrasman gerekli driverlari icin.

pRime.

pRime.

Üye
ben wp7'yi telefonuma kurdum siz daha kuramadınız mı?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ilahi serdar :kop: :kop2: :d:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Yine kaynatmışsınız yokluğumda :D

Üst Alt