Ziraat Bankası böyle bir sorun var kafayı yiyecem.

Sponsorlu Bağlantılar

onurca06

onurca06

Üye
yıllık banka kartı kesintisi kesmiş olmasın bence bankaya uğra bir sor

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşım sorunun kesin çözümü şu şekilde. Ziraat internet bankacılığını kulanıyor musun bilmiyorum. Eğer kullanmıyorsan hemen başvur. Şöyle ki bazı işlemler limitidir. İnternet bankacılığında bu limitleri ayarlayabiliyorsun. Hatta sana tavsiyem kredi kartı kullanıyorsan kendine bir sanal kart oluştur. Ben peşin alışveriş yaparım diyorsan, sorun değil. Alışveriş sonrası hesabındaki parayı sanal karta gönder gitsin. Böylece uğraşmazsın böyle sorunlarla. İnternet bankacılığını mutlaka al derim. Herşey parmaklarının ucunda olacak ...

- - - Eklendi - - -

İnanın bana şube ve birçok yerde yapamadığın herşey internet bankacılığında .

- - - Eklendi - - -

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
yıllık banka kartı kesintisi kesmiş olmasın bence bankaya uğra bir sor
onu bir hafta önce kesti 21 tl baya bir birikmiş sanırım ben 1075 attım direk kesti 21 tl 1054 kaldı işte

- - - Eklendi - - -

Arkadaşım sorunun kesin çözümü şu şekilde. Ziraat internet bankacılığını kulanıyor musun bilmiyorum. Eğer kullanmıyorsan hemen başvur. Şöyle ki bazı işlemler limitidir. İnternet bankacılığında bu limitleri ayarlayabiliyorsun. Hatta sana tavsiyem kredi kartı kullanıyorsan kendine bir sanal kart oluştur. Ben peşin alışveriş yaparım diyorsan, sorun değil. Alışveriş sonrası hesabındaki parayı sanal karta gönder gitsin. Böylece uğraşmazsın böyle sorunlarla. İnternet bankacılığını mutlaka al derim. Herşey parmaklarının ucunda olacak ...

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

çıkan tersliklerden dolayı ürünü almakdan vazgeçtim. Telefon alacaktım ama daha iyi birşey alacam artık 15 gün kadar sonra ve internet bankacılıgını duymustum çokda iyi birşey nasıl başvuruyoruz?

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Debit Kartlarda Senelik Kart Kullanım Ücreti Kesmiştir.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
    Konu Sahibi
Sahibinden detekden gelen mesajı aynen kopyalıyorum arkadaşlar sorun belli oldu yardımcı olan herkese teşekkürler.
Sayın Üyemiz,

Sistemimiz üzerinde 3 bıoyutlu güvenlik şifresi bulunan kredi kartlarınızla işlem gerçekleştirebilirsiniz. Atm kartıyla satın alma işlemi yapılamamaktadır.

Saygılarımızla,

sahibinden.com Destek Ekibi

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Hesap Kartından Sadece Nakit 3D Secrutry İle Çekim Yapabiliyorsun