Ziraat Bankası Ramazan Kampanyası


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Eğer sizde Ziraat Bankasına ait Bankkart kullanıyorsanız hemen 01 Mayıs - 09 Haziran 2019 tarihleri arasında Bankkart kredi kartı uygulamasını kullanarak internet üzerinden alışveriş yapabilir ve Ziraat Bankası ramazan kampanyasına katılabilirsiniz. Belirtilen tarihler arasında kredi kartı üzerinden yapacağınız her 100 TL alışverişe 10 TL Bankkart Lira kazanacaksınız.

Toplamda 100 Bankkart Lira kazanabilir ve daha sonra bu puanları farklı siteler veya platformlar üzerinde kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası ramazan fırsatından yararlanmak için tıklayarak kart bilgileriniz veya T.C kimlik numaranız ile katılım sağlamanız gerekmektedir. Daha sonrasında farklı platformlar üzerinde her 100 TL kredi kartı harcamasına 10 TL kazanabilirsiniz. Toplam üst limit 100 Bankkart puanı olarak belirtilmiştir.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt