Telefon Tavsiyesi Zenfone 5 Takas S4 Mini veya Galaxy S4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce:

• Kullanılan toplam oy
    11
tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 5 Takas S4 Mini veya Galaxy S4
Arkadaşlar elimde garantili zenfone 5 var s4 mini ile takas etmeyi düşünüyorum,zenfone 5 pil performansı berbat ötesi s4 mini kullanan arkadaşlarım telefonlarından oldukça memnunlar.
benim için batarya performansı önemli oyun pek oynamam,mobil veri bayağı açık,arada internete takılıyorum,bazen de clash oynuyorum.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yani Zenfone 5 Güzel Cİhaz S4 Mini Denk Bir Cihazmi Bence Özellikleri Filanda Yaramaz AMa Yinede Sen Bilirsin

tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
Yani Zenfone 5 Güzel Cİhaz S4 Mini Denk Bir Cihazmi Bence Özellikleri Filanda Yaramaz AMa Yinede Sen Bilirsin
Zenfone 5 güncel bir cihaz ve güzel özellikleri var ama batarya yarım bile gün gitmiyor bir gün içinde bataryası 3-4 saatte bitiyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Zenfone 5 güncel bir cihaz ve güzel özellikleri var ama batarya yarım bile gün gitmiyor bir gün içinde bataryası 3-4 saatte bitiyor.
Normal Birşey 3Gyi Kapatarak Süreyi Arttırabilirsin Günümüzdeki Çoğu Cihaz Öyle S4 Mininin Daha İyi Olacağını Sanmıyorum

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İnan bana denemediğim yol kalmadı root hariç artık bıktım zenfone vede asusdan
Bilmiyorum Valla Bana Sorarsan 3G İle Yoğuun Kullanımda Normal Bir Saat Değeri Veriyor Olmazsa Şu Lenovonun Yeni Çıkan 5 Amperlik Cihazini Dene Yada 2.El 1320 Filan Al Onun Bataryası 3.4 Amper Ekranı 6" Filan Eğer Devamlı Kullanıyorsan Memnun Kalmayacaksan Tek Önerim Bunlardır Yada Pili 3 Amperden Yüksek Cihazları Şeç :)

tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum Valla Bana Sorarsan 3G İle Yoğuun Kullanımda Normal Bir Saat Değeri Veriyor Olmazsa Şu Lenovonun Yeni Çıkan 5 Amperlik Cihazini Dene Yada 2.El 1320 Filan Al Onun Bataryası 3.4 Amper Ekranı 6" Filan Eğer Devamlı Kullanıyorsan Memnun Kalmayacaksan Tek Önerim Bunlardır Yada Pili 3 Amperden Yüksek Cihazları Şeç :)
Tavsiyen için teşekkür ederim,internetten bir bakayım dediğin cihazlara

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
Bülent872

Bülent872

Üye
Batarya için takas yapılacak bi telefon değil ayrıca s4 mininin batarya performansı seni tatmin etmeyecektir s4mini kullanan bir çok arkdaşım batarya için xperia serisine geçtiler.

tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
Batarya için takas yapılacak bi telefon değil ayrıca s4 mininin batarya performansı seni tatmin etmeyecektir s4mini kullanan bir çok arkdaşım batarya için xperia serisine geçtiler.
Peki s4 nasıl batarya yönünden

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadaşlar elimde garantili zenfone 5 var s4 mini ile takas etmeyi düşünüyorum,zenfone 5 pil performansı berbat ötesi s4 mini kullanan arkadaşlarım telefonlarından oldukça memnunlar.
benim için batarya performansı önemli oyun pek oynamam,mobil veri bayağı açık,arada internete takılıyorum,bazen de clash oynuyorum.

Buyur belki kafanda bir şeyler oluşur :

tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
Buyur belki kafanda bir şeyler oluşur :
Baktım oraya ve bir çok cihaza,tiskindim asusdan xperia sp bile kullanırım zenfone kullanmam

• Beğen
Tepkiler: ghstr
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Baktım oraya ve bir çok cihaza,tiskindim asusdan xperia sp bile kullanırım zenfone kullanmam

valla çıkmadan önce bir video gördüm Zenfone 2 multitasking testi çok ama çok yüksek bir performans gösterdi cihaz adam N.O.V.A 2 & Asphalt 8 ve şu yüksek seviye savaş oyunu adını hatırlayamadım :ehe arasında geçiş yapıyordu ve hiçbiri tekrar başlamadan kaldığı yerden devam ediyordu o cihazda tek sevmediğim şey Atom işlemci olması o işlemciden bilgisiyarlardan beri nefret ederim mobilde nasıldır bilemem

tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
valla çıkmadan önce bir video gördüm Zenfone 2 multitasking testi çok ama çok yüksek bir performans gösterdi cihaz adam N.O.V.A 2 & Asphalt 8 ve şu yüksek seviye savaş oyunu adını hatırlayamadım :ehe arasında geçiş yapıyordu ve hiçbiri tekrar başlamadan kaldığı yerden devam ediyordu o cihazda tek sevmediğim şey Atom işlemci olması o işlemciden bilgisiyarlardan beri nefret ederim mobilde nasıldır bilemem
Mobilde de tirt pc dede zaten asusun islemcisi sarji yiyor

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
ASUS a çamur atma Intel in işlemcisi o :ehe AMD mobil sektöre el atsa Qualcomm ile ölümüne kapışır valla
Valla asus saf altından da yapılsa bir işe yaramaz eşeğe altın,gümüş,bakır semer de taksalar eşek yine eşektir.
Neyse az kaldı değişip kurtulmama:zzz:

• Beğen
tayren

tayren

Üye
    Konu Sahibi
S4mını belki 1tık daha iyidir zenfoneden lakin bu telefonu değiştirmek için bi bahane değil
S4 mini değilde s4 oldukça kullanışlı s4 alabilirim zaten zenfonu batarya-şarj problemi yüzünden değiştireceğim zaten bahane değil özellik olarak güzel ama batarya yönünden berbat bir cihaz ve zenfone 5 i değişmek için en önemli sebep bataryanın yetersizliği bence

Son düzenleme:
Bülent872

Bülent872

Üye
S4 belki olabilir ama mini için emin ol değmez

Üst Alt