YouTube yeni ana sayfa görünümünü duyurdu


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


YouTube yeni ana sayfa görünümünü masaüstü ve tablet için duyurdu. YouTube'un yeni görünümü masaüstü ve Android/iOS tablet uygulaması için sunulmaya başlandı. Yeni görünüm herkes için yakın zamanda sunulacak.

YouTube yeni ana sayfa görünümünde başlıklar daha uzun ve kalın olarak karşımıza çıkıyor. Thumbnails olarak bilinen küçük ön izleme resimleri ise daha büyük görünecek.

YouTube videoları sıraya almayı daha basit bir hale getiriyor. Sağ üstte yer alan açılan menüyü kullanarak tek bir dokunuş ile videoları sıraya alabilirsiniz.

Son olarak YouTube yeni arayüzünde 'Don’t recommend channel' özelliği eklendiği görülüyor. Ana sayfanızda görünmesini istemediğiniz videolar için bu özelliği kullanabilirsiniz.

 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt