youtube video izlerken sürekli takılma ve yeşil ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
youtube video izlerken sürekli takılma ve yeşil ekran sorunu
merhaba arkadaşlar dün arkadaşmın dandik androidli telefonu ile youtubedn sorunsuz video izlediğini görünce hayrete düştüm ikimiz de vodafonuz ve hediye internet paketi kullanıyoruz ikimizin de düşmüş hali ile iken bende sürekli takılıyor müzik durmuyor fakat video resmen iç içe giriyor bazen de yeşil ekran oluyor ekran müzik devam ediyor. Indirme falan yaparken sorun yok her türlü siteye rahat giriyorum fakat video neden izlenmiyor sorun nerede telefon c6-01 belle

mert41994

mert41994

Üye
O şebeke kaynaklı bir sorun. Bağlantınizin düşük olduğu durumlarda bunlar ortaya çıkar. 3g açıkken seyredin sorun yaşamazsiniz

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
orjınal youtube uygulamashndan mı izliyorsun

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
3g açık hayır opera ile izliyorum

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
mobile mi

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
evet

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
orjinal youtube uygulamasından izle mobile de oynatması gerekir

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
nerden bulabilirim hard format atmıştım

mert41994

mert41994

Üye
Orjinal YouTube programi sadece bir kısayol eğer telefon ile gelenden bahsediyorsaniz.
Şebekenin size sağladığı hız faktörü devreye girer o zaman atıyorum vodafone'da adil kullanım hakkı vardı hala varmı bilmiyorum belli bir kotadan sonra hızı 92 kb'e çekiyordu galiba ondan da emin değilm :D HQ izliyorsaniz bu hız yeterli değildir kesinlikle.
Bence hızınızı kontrol edin, 3G açıkken kaç kb hız görüyorsunuz diye. Eğer bu sayı 300+ kb ise muhtemelen sorun video oynatıcıdadir

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
iyide 48 kb ile izlıyorum youtube da ben

mert41994

mert41994

Üye
Normal kalitede izlenebilir edge ilede izleniyor normal kalitede.

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Turkcell 250 mb internet paketi ile telefonun orjinal kendi tarayıcı ile sorunsuz videolar izledim.Kendi tarayıcısından denedin mi acaba ?

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
hq dan bahsetmiyorum biliyorum hq yetmez adk aktif halde zaten benim bahsettiğim android telefonda da bende de aynı hızda iken hat durumu o video takılmadan yada iç içe geçmeden izleyebiliyorkn neden bende video de takılma olup video iç içe geçiyor

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
androidde flash player 10.1 var

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
herhangi bir siteden bahsetmyrm standart m youtube flash player mi fark ediyor ayrıca telefon pahalı denebilecek bi android değildi

mert41994

mert41994

Üye

ne normal kalitesı arkadaşım hd videolar

Dostum youtube'dan HD izlemiyorsun ki videoyu bilgileri aç bak HQ modunda 320x240 yani 240p görüntü. 720p'den 240p'ye düştüğü için HD gibi gözüküyor. Internet üzerinden HD video izlemek imkansıza yakın 3g bağlantının Sürekli açık ve 900+ hızlarda olması lazım ki izleyebilesin takılmadan. Kotasız max hız veren tarifeler alabildigine pahalı.
Apple'da var mi bilmiyorum Ama anlattığım gibi çok zor

Bence symbian'dan kaynakli bir sorun değil. Telefonunda Sıkınti olabilir. Bağlantısında Sıkınti olabilir. Heryerde olabilir kısaca

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Dostum youtube'dan HD izlemiyorsun ki videoyu bilgileri aç bak HQ modunda 320x240 yani 240p görüntü. 720p'den 240p'ye düştüğü için HD gibi gözüküyor. Internet üzerinden HD video izlemek imkansıza yakın 3g bağlantının Sürekli açık ve 900+ hızlarda olması lazım ki izleyebilesin takılmadan. Kotasız max hız veren tarifeler alabildigine pahalı.
Apple'da var mi bilmiyorum Ama anlattığım gibi çok zor

Bence symbian'dan kaynakli bir sorun değil. Telefonunda Sıkınti olabilir. Bağlantısında Sıkınti olabilir. Heryerde olabilir kısaca

bende bir sıkıntı yok arkadaşın sorununa cevap yazdım internettende izliyorum ufak takılmalarla hd videoları ayrıca buda sorunmu sorun elbette kesıntısız oynatsa cok güzel olur elbet

mcalisir

Üye
    Konu Sahibi
bağlantı hızınız kaç acaba?

Üst Alt