Youtube Uygulaması Ne Olacak?

 • 10 Ekim 2013
 • 1121 Okunma
 • 22 Cevap

 1. Bir türlü adam akıllı kullanamadık şu uygulamayı kafayı yicem. Son gelen güncellemeyle yine web sitesine yönlendirme yaptılar zaten. Eski youtube uygulamasını geri istiyom ben ya. Ah google ah. Ne olacak şimdi böyle mi kalıcak hep ?
   


  Yazan: Burakkkk250
 2. uygulama kolay kolay gelmez :D
   
 3. Ben bazı konularda bu sitemimi dile getirdim.MS hiç bir zaman google karşı üstün gelemedi bu konuda gelemicekte..Görüyoruz aylardır youtube uygulaması çalısmıyor sonuç ne oldu?Uygulama yok oldu web sitesi geldi eee zaten ie'den kısayol yap aynı şey ben sildim uygulamayı(pardon siteyi) başka programlar kullanıyorum
   
 4. Google, Youtube'yi kendi alt firması olarak barındırdığı için izin alınmadan WP'ye Youtube uygulaması yapılmaz. Günümüzde en çok tercih edilen bu video sitesi için Google, Android üstüne çalışıyor. Kullanıcıları Androide çekmeye çalışıyor. Google, Microsoft'un yanına bile yaklaşamaz.
   
 5. sanmıyorum androide cekmek için böyle bişey yaptıgını çünkü bu tarz küçük hesaplar yapsa İOS a neden sorunsuz bi şekilde versin ? Hemde Google kendi uygulamalarını Google Inc. adıyla marketlerde paylasıyor youtube ıda aynı sekilde. Yani bu google ında itibarını cogu wp kullanıcısında düşürebilir
   
 6. myTube diye bir uygulama var arayuz teması çok hoş bedava hem. İndirip kullanın hocam yutuptan daha iyi. Videoları inditip sadece muzik,şeklince çalabiliyosunuz.
   
 7. Microsoft izinsiz şekilde kendi Youtube uygulamasını yapıp reklamları kaldırmıştı o yüzden uygulama yok ve olmayacak.
   
 8. Microsoft ta Google chrome u kaldırsın pclerden.şu an ie daha hızlı zaten chrome den ^^
   
 9. Gücü yeterse kaldirsin suan kac milyon pc kullanicisi chrome kullaniyo :D chrome kalksa microsoft u birakacak adamlar bile vardir cunku chrome sadece bi tarayici degil pc tel senkorizasyonu ile elimiz ayagimiz oldu :D
   
 10. Chrome candır :)
   
 11. Sizin işiniz gücünüz sürekli bir şeyler karşılaştırmak mı? İşin özeti şu; At ile katır tepişir, olan eşeğe olur o kadar. Yeter artık, bu gereksiz itişmeler canımızı sıkıyor.
   
  PureFood bunu beğendi.
 12. google nasıl yasaklıyor anlamıyorum.Benim bildiğim kadarıyla youtubeun kendi apileri yokmu? ve bu apiler geliştiricilerin uygulama yapması için sunulmuyormu? O zaman hangi hakla yasaklıyor uygulamayı aklım almıyor.
   
 13. Adamlar reklamsız uygulama istemiyor arkadaş, zaten ben bunun bahane olduğunu google'ın Wp8'i geride bırakmak için böyle bir politika güttüğünü düşünüyorum.
   
  PureFood bunu beğendi.
 14. google istemese de o uygulama elbet mağazaya gelecek.
   
 15. Katılıyorum, zaten mağazadaki resmi google uygulamasına bakarsak baştan savma yapılmış vasat bir şey. Bence de google wp'yi oyuna dahil etmemeye çalışıyor
   
 16. Ama ister dahil etmeye çalışsın ister dahil olmasına engel olsun, wp piyasaya dahil oldu bile ve büyüyerek artacak :D Zaten dahil olduğunu ve artmaya başladığını gördü ve diğer bahanelerle birleştirerek youtube u kaldırdı.
   
 17. En sonunda gidip Google'ı deşecem, sonrada üstüne mum yakıp damlatıcam. :bottom:
   
 18. 8.1 çıksın Google Youtube geri verecek :D
   
 19. Gerek Yok arkadaşlar bence Resmi Youtube uygulamasına, mağazadakiler yetiyor artıyor bile ...
   
Yüklüyor...
20/11/2018 - 21:32