Püf Noktası Youtube Uygulaması Ne Olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
    Konu Sahibi
Youtube Uygulaması Ne Olacak?
Bir türlü adam akıllı kullanamadık şu uygulamayı kafayı yicem. Son gelen güncellemeyle yine web sitesine yönlendirme yaptılar zaten. Eski youtube uygulamasını geri istiyom ben ya. Ah google ah. Ne olacak şimdi böyle mi kalıcak hep ?

katil_197

katil_197

Üye
uygulama kolay kolay gelmez :D

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Ben bazı konularda bu sitemimi dile getirdim.MS hiç bir zaman google karşı üstün gelemedi bu konuda gelemicekte..Görüyoruz aylardır youtube uygulaması çalısmıyor sonuç ne oldu?Uygulama yok oldu web sitesi geldi eee zaten ie'den kısayol yap aynı şey ben sildim uygulamayı(pardon siteyi) başka programlar kullanıyorum

alyuz41

alyuz41

Üye
Google, Youtube'yi kendi alt firması olarak barındırdığı için izin alınmadan WP'ye Youtube uygulaması yapılmaz. Günümüzde en çok tercih edilen bu video sitesi için Google, Android üstüne çalışıyor. Kullanıcıları Androide çekmeye çalışıyor. Google, Microsoft'un yanına bile yaklaşamaz.

Samet.25

Google, Youtube'yi kendi alt firması olarak barındırdığı için izin alınmadan WP'ye Youtube uygulaması yapılmaz. Günümüzde en çok tercih edilen bu video sitesi için Google, Android üstüne çalışıyor. Kullanıcıları Androide çekmeye çalışıyor. Google, Microsoft'un yanına bile yaklaşamaz.

sanmıyorum androide cekmek için böyle bişey yaptıgını çünkü bu tarz küçük hesaplar yapsa İOS a neden sorunsuz bi şekilde versin ? Hemde Google kendi uygulamalarını Google Inc. adıyla marketlerde paylasıyor youtube ıda aynı sekilde. Yani bu google ında itibarını cogu wp kullanıcısında düşürebilir

My-sQLL

My-sQLL

Üye
myTube diye bir uygulama var arayuz teması çok hoş bedava hem. İndirip kullanın hocam yutuptan daha iyi. Videoları inditip sadece muzik,şeklince çalabiliyosunuz.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Microsoft izinsiz şekilde kendi Youtube uygulamasını yapıp reklamları kaldırmıştı o yüzden uygulama yok ve olmayacak.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
Microsoft ta Google chrome u kaldırsın pclerden.şu an ie daha hızlı zaten chrome den ^^

Samet.25

Microsoft ta Google chrome u kaldırsın pclerden.şu an ie daha hızlı zaten chrome den ^^
Gücü yeterse kaldirsin suan kac milyon pc kullanicisi chrome kullaniyo :D chrome kalksa microsoft u birakacak adamlar bile vardir cunku chrome sadece bi tarayici degil pc tel senkorizasyonu ile elimiz ayagimiz oldu :D

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Chrome candır :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sizin işiniz gücünüz sürekli bir şeyler karşılaştırmak mı? İşin özeti şu; At ile katır tepişir, olan eşeğe olur o kadar. Yeter artık, bu gereksiz itişmeler canımızı sıkıyor.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
bloodrap

bloodrap

Üye
Arkadaşlar youtube için aşağıdaki uygulamayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Full HD yayınlanan videoları full HD indirebiliyorsunuz.Buyrun linki de burada

muratangin

Üye
google nasıl yasaklıyor anlamıyorum.Benim bildiğim kadarıyla youtubeun kendi apileri yokmu? ve bu apiler geliştiricilerin uygulama yapması için sunulmuyormu? O zaman hangi hakla yasaklıyor uygulamayı aklım almıyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Adamlar reklamsız uygulama istemiyor arkadaş, zaten ben bunun bahane olduğunu google'ın Wp8'i geride bırakmak için böyle bir politika güttüğünü düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
PureFood

PureFood

Üye
google istemese de o uygulama elbet mağazaya gelecek.

Burakkkk250

Burakkkk250

Üye
    Konu Sahibi
Adamlar reklamsız uygulama istemiyor arkadaş, zaten ben bunun bahane olduğunu google'ın Wp8'i geride bırakmak için böyle bir politika güttüğünü düşünüyorum.

Katılıyorum, zaten mağazadaki resmi google uygulamasına bakarsak baştan savma yapılmış vasat bir şey. Bence de google wp'yi oyuna dahil etmemeye çalışıyor

Hagios

Hagios

Üye
Katılıyorum, zaten mağazadaki resmi google uygulamasına bakarsak baştan savma yapılmış vasat bir şey. Bence de google wp'yi oyuna dahil etmemeye çalışıyor

Ama ister dahil etmeye çalışsın ister dahil olmasına engel olsun, wp piyasaya dahil oldu bile ve büyüyerek artacak :D Zaten dahil olduğunu ve artmaya başladığını gördü ve diğer bahanelerle birleştirerek youtube u kaldırdı.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
En sonunda gidip Google'ı deşecem, sonrada üstüne mum yakıp damlatıcam. :bottom:

katil_197

katil_197

Üye
8.1 çıksın Google Youtube geri verecek :D

serinaga

serinaga

Üye
Gerek Yok arkadaşlar bence Resmi Youtube uygulamasına, mağazadakiler yetiyor artıyor bile ...

Üst Alt