YouTube Oturum Açma Sorunu ( Bağlantı Sorunu )

Sponsorlu Bağlantılar

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Oturum Açma Sorunu ( Bağlantı Sorunu )
Arkadaşlar 3 4 gündür YouTube uygulamasında oturum açma yani kanalim için oturum açma da sorunlar oluyor bazen wifi üzerinden bağlantıda oluyor bu fakat wifide hiçbir sıkıntı yok internete giriliyor fakat oturum açmada bağlantınizi kontrol edin diyor oturum açmadan videolar izleyebiliyorum fakat abone olacam mesela bunun için oturum açmak gerek oturum açıksada bağlantı sorunu diyor

Wifiyi kapatıp kendi internetim ile girdigimde oturum açmama izin veriyor

Uygulamayı verileri temizledim sifirladim yeniden güncelleştirme yaptım sorun yine aynı wifide sorun oluşuyor kendi Hattimin internetin De sorun YOk

Bu sorun sadece bende olan birşey mi genel olarak wifi bağlantısında sorun mu oluyor

Sadece bende ise neden wifi De böyle oturum açma sorunu çıkarıyor uygulama internet olduğu halde

Yardımcı olursanız sevinirim

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ☪ [_Σ_M_R_Σ_] ☪ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Bunun sebebi mobilden aldığımız internet, Wi-Fi'ye göre çok daha hızlı. Arka planda çalışan bazı uygulamalardan ötürü internet yavaşlıyor, bu gibi durumlarda cihazınızda tuş kombinasyonlarını kullanarak yeniden başlatma işlemi gerçekleştirin derim.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Fakat wifi modem bizim 24 MgBt. Modemden herhangi bir ayar yapmak lazım mı ?

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Halen sorun devam ediyor

Her bölümde aynısını yazıyor internet olmasına rağmen wifide bağlantı sorunu çıkarıyor

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Her hangi bir ayar yapman lazım değil, bıu durumlarda arka planı sıfırlamak yeterli olacaktır.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Her hangi bir ayar yapman lazım değil, bıu durumlarda arka planı sıfırlamak yeterli olacaktır.

Arka plan dediğiniz şey uygulama ön belleği ve varsiyalana almamı eğer o ise yaptım resimdeki bölümlerde yazan verileri temizle ve on belleği temizle yaptım durum yine aynı maalesef

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Arka plan dediğim açık kalan uygulamalar, örneğin açtığınız tamamıyla sonlandırmadığınız bir Facebook uygulaması.

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Arka plan dediğim açık kalan uygulamalar, örneğin açtığınız tamamıyla sonlandırmadığınız bir Facebook uygulaması.
Şimdilik sorun yok artık güncelleme verince komple çözülür herhalde

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
•••••••Sorunum halen devam ediyor wifide bağlantı sorunu oluyor yeniden deneyin diyip duruyor . Hâlbuki wifide internet Sorunu wifi yi kapatıp mobilden bağlandıktan sonra tekrar wifi açtığımda sorun olmadan devam ediyor ama 1 gün 2 gün sonra yine aynı sorun oluyor Bu sadece bende mi arkadaşlar ???????????

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ben iPhone kullanıyorum, sorun bende de var. YouTube yapısıyla ilgili bence.

• Beğen
Tepkiler: emreli01
emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
Ben iPhone kullanıyorum, sorun bende de var. YouTube yapısıyla ilgili bence.
Güncelleme de geldi ama sorun halen aynı 1 saat önce yine wifi i kapatıp mobilden açıp giriyorum mobildede aynı şuan ilk defa mobilde de bağlanmadi resim de Göründüğü gibi mobilim açık sadece 4G bağlantısı var yine bağlanmıyor

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
şu linktekinleri dene. olmazsa hiç uğraşma, pc den son sürüm yazılım yükle....
1)
2)

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
şu linktekinleri dene. olmazsa hiç uğraşma, pc den son sürüm yazılım yükle....
1)
2)
Paylaşım için teşekkürler fakat linkteki sürümle aynısı yüklü şuan bende fark nedir acaba

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Paylaşım için teşekkürler fakat linkteki sürümle aynısı yüklü şuan bende fark nedir acaba

biri 240dpi diğeri 480dpi
şunuda dene buda 64 bit sanırsam senin telefon 64bit

emreli01

emreli01

Üye
    Konu Sahibi
biri 240dpi diğeri 480dpi
şunuda dene buda 64 bit sanırsam senin telefon 64bit
Aynen 64 bit fakat yeni YouTube arayüzü ile değilde eski ara yüzü ile en guncelinide yuklesem yeni arayüz olmuyor neden acaba Android 6 var halbuki telefonda

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
ben kendi telefonuma bazen ayda bi veya 2 ayda 1 bilgisayardan son çıkan yazılım yüklüyom. böylelikle herangi bi sorunla karşılaşmıyom.. senin tel mtk galiba flash tool ile son çıkan yazılımı flaşla. flaşlamadan önce tabi yedekleme yap. recovery de resetle. sonra flaşla..

Üst Alt