iPhone 5s youtube sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

JrSparrow

JrSparrow

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 5s youtube sorunu
Merhabalar. Daha önce açıldı mı bilmiyorum o yüzden kusura bakmayın. 2 gün önce iPhone 5S aldım ve youtube uygulamasını indirdim. Video açmaya çalışıyorum ama video ne olursa olsun her seferinde "Bir sorun oluştu tekrar denemek için hafifçe dokunun" diyor. İnternet kaynaklı olabilir düşüncesiyle modemin yanına kadar gittim ama ne yaptıysam olmadı. iOS yazılımını en güncel haline güncelledim ve youtube'da güncel. Nasıl düzelebilir bu sorun ?

Son düzenleme:

theeternal

theeternal

Üye
Uygulama ile alakalı olabilir belki tarayıcı kullanın güncelleme gelene kadar.Ben baktım sorun olmadı silip tekrar yükleyin

SM-G930F ile uygulamasından gönderildi.

JrSparrow

JrSparrow

Üye
    Konu Sahibi
Uygulamayı silip tekrar yükledim sorun devam ediyor. Yen'i bir güncelleme olasıya kadar beklemek zorundayım. Teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: theeternal

SeçilmişArda

Üye
Merhabalar. Daha önce açıldı mı bilmiyorum o yüzden kusura bakmayın. 2 gün önce iPhone 5S aldım ve youtube uygulamasını indirdim. Video açmaya çalışıyorum ama video ne olursa olsun her seferinde "Bir sorun oluştu tekrar denemek için hafifçe dokunun" diyor. İnternet kaynaklı olabilir düşüncesiyle modemin yanına kadar gittim ama ne yaptıysam olmadı. iOS yazılımını en güncel haline güncelledim ve youtube'da güncel. Nasıl düzelebilir bu sorun ?
Sil yine yüklemeyi dene olmazsa internetten izle ya da uygulamanın güncellenmesini bekle...

Üst Alt