Youtube, Mobil Uygulamalarını Çevrimdışı Video Izleme Özelliğiyle Güncelleyeceğini Duyurdu

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Youtube, Mobil Uygulamalarını Çevrimdışı Video Izleme Özelliğiyle Güncelleyeceğini Duyurdu
outube, mobil uygulamalarını çevrimdışı video izleme özelliğiyle
güncelleyeceğini duyurdu Kısa süre önce Android ve iOS mobil uygulamalarını kart tabanlı yeni nesil kullanıcı
arayüzüyle güncelleyen Youtube, resmi blog sitesinden sonraki sürüme eşlik edecek yepyeni bir fonksiyonu takipçileriyle paylaştı. Günlük altı milyar saati aşkın
izleme alan sanal alemin en büyük video paylaşım platformu, mobil uygulamaları
aracılığıyla içeriklerin internete bağlı değilken de izlenebilmesine izin verecek. İçerik sağlayıcıları ve diğer iş ortaklarını kullanım şartlarında meydana gelecek bu
büyük çaplı değişiklik hususunda bilgilendiren Youtube, yolladığı eletronik postada,
çevrimdışı izlenebilmesi için cihaza indirilen videonun reklamlarla birlikte
kaydedileceğini ve internet bağlantısı kesildikten sonra 48 saat izlenebilir kalacağını bildirdi. Youtube veri tabanındaki film, dizi ve diğer tüm televizyon
programlarının dahil olmadığı bu sisteme yeni uygulama güncellemesi sayesinde
geçilmiş olacak. Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilen mobil uygulamalar ile
kullanılabilecek çevrimdışı video izleme özelliği, Youtube ekosisteminin dörtte birini
oluşturan mobil cihazlar üzerinden içerik izleme oranını önemli ölçüde artıracak
gibi görünüyor. Ön yüklü gelecek reklamlar sayesinde Google'nin mobil reklam
gelirlerini de olumlu yönde etkileyecek. Hem servis sağlayıcılarına hem de
tüketicilere katkı sağlayacak bu fonksiyon, önümüzdeki kasım ayında erişilebilri hale gelecek.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
çok kullanışlı olurmu bilemiyorum çünkü vidyoyu tamamen indirip kontrol etmek varken 48 saat sınrı ile indirip kullanmak pek mantıklı gelmiyor bana

fk555897

fk555897

Üye
Videoların çözünürlüğünü de değiştirebilsek keşke.

Üst Alt