YouTube Kısıtlı Mod Özelliği Nasıl Açılır?

Sponsorlu Bağlantılar

 • 12 Mayıs 2019
 • 62 Okunma
 • 1 Cevap

 1. 12 Mayıs 2019 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Şimdiki neslin medyası haline gelen ve bünyesinde birbirinden farklı kategorilerde içerik barındıran en büyük video paylaşım sitesi YouTube'ta faydalı içerikler olduğu gibi, genç neslin olumsuz etkileneceği türden videolarda bulunuyor. Olumsuz etki oluşturacak videolardan çocuklarınızı korumak için " YouTube kısıtlı mod özelliği nasıl açılır ?" sorusunun cevabını bugün ki yazımızda sizlerle birlikte ele almış olacağız.

  Bir televizyon kadar değer gören günümüzün medya yayıncılığı arasında yerini almayı başaran, yararlı içeriklerin olduğu kadar zararlı video içeriklerinin bulunduğu video paylaşım platformu YouTube'ta kısıtlı mod özelliği sayesinde çocuklarınızın etkilenebileceği türden içeriklerden koruyabilirsiniz. Hem bilgisayar hemde akıllı telefonlarımızda kısıtlı mod özelliğini aktif hale getirmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  YouTube Kısıtlı Mod Nasıl Açılır / Kapatılır ?
  • Bilgisayardan Kısıtlı Mod Açma / Kapama
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Bilgisayardan Kısıtlı Mod Özelliğini Açıp / Kapatma
  Video içerik paylaşım platformu YouTube bilgisayardan kullanıyor ve kısıtlı mod özelliğini aktif hale getirmek ya da bu özelliği kapatmak istiyorsanız tarayıcınız üzerinden açmış olduğunuz sayfanın sol tarafında bulunan ayarlar sekmesine basarak ilgili sayfanın en alt kısmında yer alan " kısıtlı mod kapalı " butonuna tıklayarak özelliği aktif hale getirebilirsiniz.

  • Akıllı Telefondan Kısıtlı Mod Açma / Kapama
  < Resmi açmak için tıklayın >

  Akıllı Telefonlarda Kısıtlı Mod Açma / Kapama

  Kullanmakta olduğunuz cihaz Android yada iOS olması fark etmeksizin YouTube'ta sunulan kısıtlı mod özelliğini açmak getirmek veya aktif durumdaki özelliği kapatmak isterseniz yapmanız gereken işlem, telefonunuz üzerinden uygulamaya giriş yaparak " Ayarlar - Genel - Kısıtlı Mod " adımlarını izleyerek özelliği aktif yapabilirsiniz.

  Sizde çocuklarınızın erişimlerine açık olan cihazlar üzerinde kısıtlı mod özelliğini aktif hale getirerek sanal mecrada olumsuz içerikler ile karşılaşmasına engel olmaya çalışabilirsiniz. %100 güvenli olmasa da bu özellik sayesinde çocuklarınızın uygunsuz içeriklere erişmesine engel olabilirsiniz.

  Unutmayın, iyi bir gelecek için iyi birer nesiller yetiştirmemiz gerekmektedir.

  Bu yazı içeriğini beğendiyseniz paylaşmayı ve beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın!

  Kaynak : tusbeyinli.net
   


  Yazan: hamzadernek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Genc007 bunu beğendi.
 2. 12 Mayıs 2019 #2

  Genc007

  Genc007

  Paylaşım için :tşk:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/07/2019 - 11:08