YouTube Kanalı Nasıl Açılır?

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
YouTube Kanalı Nasıl Açılır?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
YouTube Hesabı Oluşturma
YouTube hesabınız yoksa, doğal olarak bir YouTube kanalınız da olamaz. Eğer daha önceden bir hesap oluşturduysanız, oturum açarak diğer adımlara geçebilirsiniz.

İlk adım olarak YouTube ana sayfasının sağ üst köşesindeki Oturum Aç butonuna tıklıyoruz.

Mevcut bir Google hesabınız varsa, YouTube hesabınız da olacaktır. Giriş yaparak sonraki adımlara atlayabilirsiniz. Google hesabınız yoksa Diğer seçenekler menüsünden Hesap oluştur seçeneğine tıklıyoruz.

Hesap oluşturma sayfasındaki bilgileri dolduruyoruz ve Sonraki adım butonuna tıklıyoruz.

YouTube Kanalı Oluşturma

YouTube ana sayfasında arama çubuğunun hemen sağında yer alan Yükle düğmesine tıklıyoruz.

Daha önceden bir isim belirlemediyseniz, videonuzun altında görünecek kanal ismini yazabilirsiniz. Burada ister kendi adınızı, isterseniz de kanalınız için düşündüğünüz adı yazabilirsiniz.

İşte tüm adımlar bu kadar! Artık sizin de bir YouTube kanalınız var ve videolarınızı dilediğiniz gibi yayınlamaya başlayabilirsiniz. Telif hakkı vb. engellere takılmamak için sayfasını incelemenizi tavsiye ediyorum.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

dargman69

dargman69

Üye
teşekkürler

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

Üst Alt