You Tubedeki Videolarımı Nasıl PCye İndiririm?

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
You Tubedeki Videolarımı Nasıl PCye İndiririm?
Video Yöneticisinden Videoyu Şeçeneklerden İndirebiliyoruz Ama 200 Tane Video Var Teker Teker İndirmek İstemiyorum Nasıl İndiririm Toplu Halde Bilginiz Varmı Video Programlarıda Malum Kaliteyi Düşürüyor?

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado

frezby1

frezby1

Üye
programla falan ugrasma cok basıt ve hızlı bı yontemı var
ındırmek ıstedıgın vıdeo yu youtube den ac
vodeo urlsının basına ss haflerını ekle enter e bas cıkan sayfada hangı kalıtede ındırmek ıstıyorsan sec ındır

ornegı : bu sekılde degılde bu sekılde olacak

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Youtube Video'yu İşlerken Zaten Birazcık Bozuyor O Yüzden Bozulmaz Diye Birşey Yok. Elinde Yüklediğin Videolar En Sağlam Orjinal İşlenmemiş Dosyadır. (Youtube'a Yüklememiş Olman) Yüklediysende Mecbur İndirmek İçin Proğramlara Başvuracaksın Site Olara Var Önerim (Tek Tek Malesef)

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
programla falan ugrasma cok basıt ve hızlı bı yontemı var
ındırmek ıstedıgın vıdeo yu youtube den ac
vodeo urlsının basına ss haflerını ekle enter e bas cıkan sayfada hangı kalıtede ındırmek ıstıyorsan sec ındır

ornegı : bu sekılde degılde bu sekılde olacak
O Şekilde Kalite Kaybı Olacaktır.Hepsine Öyle Yapana Kadar Zaten Mp4ünü İndirirmde Toplu Olarak LAzım Bana You Tube Kendi Videolarımızı Zaten İndirmemize Bu Şekilde İzin veriyor

Youtube Video'yu İşlerken Zaten Birazcık Bozuyor O Yüzden Bozulmaz Diye Birşey Yok. Elinde Yüklediğin Videolar En Sağlam Orjinal İşlenmemiş Dosyadır. (Youtube'a Yüklememiş Olman) Yüklediysende Mecbur İndirmek İçin Proğramlara Başvuracaksın Site Olara Var Önerim (Tek Tek Malesef)
Evet Bozulma Yapıyor Şıkıştırıyor Boyut Baya Düşüyor Ama Orjinallerin Bazıları Yok Örneğin Kutu Açılımı Gibi.İndirme Programı Yerine Kendi Zaten İndirme İmkanı Sağlıyor Kendi Videolarımızı Ben Bu Yöntem İle Hepsini İndiremezmiyim Diye Soruyorum Teker Teker 200 Videoyada Yapmam Mı Gerek

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Malesef Tek Tek İndirebilirsin Toplu Halde Daha Önce Duymadım :no:

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Malesef Tek Tek İndirebilirsin Toplu Halde Daha Önce Duymadım :no:
Yapma Böyle Mübarek Yabancı Değilim Ben Bişeyler Ayarla İşte :cry: J Donwloader İlede Olur Hepsinin Linkini Kopyalarsam Oto Ayırırda İşte Kalite Konusu Sıkıntı Neyse Anlaşılan Teker Teker İndireceğim Anlaşılan :$

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Yapma Böyle Mübarek Yabancı Değilim Ben Bişeyler Ayarla İşte :cry: J Donwloader İlede Olur Hepsinin Linkini Kopyalarsam Oto Ayırırda İşte Kalite Konusu Sıkıntı Neyse Anlaşılan Teker Teker İndireceğim Anlaşılan :$

İ-D-M Kullan Hemen İndir Bari :pc:

• Beğen
frezby1

frezby1

Üye
O Şekilde Kalite Kaybı Olacaktır.Hepsine Öyle Yapana Kadar Zaten Mp4ünü İndirirmde Toplu Olarak LAzım Bana You Tube Kendi Videolarımızı Zaten İndirmemize Bu Şekilde İzin veriyor

Evet Bozulma Yapıyor Şıkıştırıyor Boyut Baya Düşüyor Ama Orjinallerin Bazıları Yok Örneğin Kutu Açılımı Gibi.İndirme Programı Yerine Kendi Zaten İndirme İmkanı Sağlıyor Kendi Videolarımızı Ben Bu Yöntem İle Hepsini İndiremezmiyim Diye Soruyorum Teker Teker 200 Videoyada Yapmam Mı Gerek
kardesım benım anlattıgım sekılde vıdeo kalıtelerı mevut 720p 1080p gıbı vıde ındırmeden ındırecegın kalıteyı ayarlayıp ındıre bılıyorsun

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
kardesım benım anlattıgım sekılde vıdeo kalıtelerı mevut 720p 1080p gıbı vıde ındırmeden ındırecegın kalıteyı ayarlayıp ındıre bılıyorsun
Dediğini Anladım O Yönetimi Biliyorumda Fakat Dediğim Gibi You Tubedeki Gibi İndereceğini Sanmıyorum Ayrıca Bazıları 4K Neyse Resimdeki Gibi Yapacağim :evet:

vaterfa

vaterfa

Üye
mediahuman kullanabilirsin facebook sayfasindan da premium ****** paylasiyorlar onu da girdin mi tamamdir toplu bi sekilde indirme yapabilirsin

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
mediahuman kullanabilirsin facebook sayfasindan da premium ser ial paylasiyorlar onu da girdin mi tamamdir toplu bi sekilde indirme yapabilirsin
Programda Sıkıntı Yok Sağolasın :)

• Beğen
Tepkiler: vaterfa
MzKARTAL

MzKARTAL

Üye
youtube download var program ama ismini hatırlamıyorum linkleri kopyalayıp kaliteyi seçip indiriyorsunuz. tek işin linkleri kopyalamak o kendi dönüştürüp indiriyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
youtube download var program ama ismini hatırlamıyorum linkleri kopyalayıp kaliteyi seçip indiriyorsunuz. tek işin linkleri kopyalamak o kendi dönüştürüp indiriyor
J Donwloaderda Var Programda Sıkıntı Yok Programsız Diyorum Ben Tşkler :)

• Beğen
Tepkiler: MzKARTAL

Üst Alt