Yıldırımlı tema efekti...düzenledim... Menülerde kapatma olayı kalktı...

Sponsorlu Bağlantılar

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Yıldırımlı tema efekti...düzenledim... Menülerde kapatma olayı kalktı...
Muaythai arkadaşın buraya http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...fekti-yagmur-simsek-kar-efektleri-322411.html açtığı konudaki yıldırılı tema efekti çok güzeldi. Ancak bazı menülerde yazıları kapattığı için kullanımı problemliydi. Biraz düzenledim... Güzel oldu.

1. Telefonu hackle
2. Telefonunuzdan ayarlar - kişisel -temalar-genel-kısmına girip seçeneklerden tema efektlerini kapatın.
3. veridiğim linkten dosyayı indirip içindeki EFFECT klasörünün adını EFFECTS yapıp bu klasörü X-plorer ile C:/resource/ icerisine yapıştırın.
4. roompatcher dan c2z yi onaylayıp seçeneklerden add to auto yapın.
5.Telefonunuzdan ayarlar - kişisel -temalar-genel-kısmına girip seçeneklerden tema efektlerini AÇIN

Açıklama muaythai arkadaştan alıntıdır. Teşekküleri borç bilirim...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: digimesut, halilemre999, jachagkall ve 43 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

kutukak

kutukak

Üye
Teşekkürler

MidlandisBack

MidlandisBack

Üye
Teşekkür Ederim Kardeşim. Ama Keşke Hacklemeyi Bilsem :D Yinede Canın Saolsun.

rapege

rapege

Üye
saoL hackLemeyi deniycem :D

muaythai

muaythai

Üye
Muaythai arkadaşın buraya http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...fekti-yagmur-simsek-kar-efektleri-322411.html açtığı konudaki yıldırılı tema efekti çok güzeldi. Ancak bazı menülerde yazıları kapattığı için kullanımı problemliydi. Biraz düzenledim... Güzel oldu.

1. Telefonu hackle
2. Telefonunuzdan ayarlar - kişisel -temalar-genel-kısmına girip seçeneklerden tema efektlerini kapatın.
3. veridiğim linkten dosyayı indirip içindeki effects klasörünü X-plorer ile C:/resource/ icerisine yapıştırın.
5.Telefonunuzdan ayarlar - kişisel -temalar-genel-kısmına girip seçeneklerden tema efektlerini AÇIN

Çoook güzel yapmışsın teşekkür ederim vallahi içime dert olmuştu o konu:nono: çok teşekkür ederim hemen deniyeceğim:evet: hacklemeyen arkadaşlar en az 5 kez hackladim hepsindede yanlışlıklar yaptım sorun olmuyor. çekinmeyin:bigstar: teşekkür ederim beni dertten kurtardığın için:oke:

rapege

rapege

Üye
başardım hackledim telefonu 3 gün içinde videolu anlatımla konuyu açıcam arkadaşlar

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Hepiniz güle güle kullanın....

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler

hypertech

hypertech

Üye
Arkadaşlar v40 hackleme olayını resimli anlatırsanız sevinirim!!!!!paylaşım için teşekkürler...:bye2:

Tracy35

Tracy35

Üye
tamam hersey Güzel kurdum vdeodakı gibi hersey oluyor yapdım ama elfekleri açık kapatıp açınça sizinki gibi olumuyor :S telefonum 5800 calişiyor demi 5800 calişiyorsa bi yardım edermişiniz _?

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kapatıp açınca rom patcher dan C2z patch ini aktif hale getir. O zaman çalışır.

cnrzen

Üye
klasorun icindeki dosylari mi yoksa butun klasoru mu c ye atiyoruz bende neden calismadi yav?

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Effects klasörunu komple resources klasörune at

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
Bu Konunn Bir Değişiğini Bölümde Kendim Verdim Animation Menü Plus KAstor UI

estami

Üye

1. Telefonu hackle
3. veridiğim linkten dosyayı indirip içindeki effects klasörünü X-plorer ile C:/resource/ icerisine yapıştırın.

Değerli üstadım xplorede C/Resorce/'yi bulamadım nerede bu klasör?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
teşekkürler

estami

Üye
Resourceyi buldum kopyala diyorum olmuyor taşı diyorum olmuyor kabul etmiyor kes yapıştır özelliğini,de bulamadım bilen dostlar yardım edebilirmi effects klasörünü sourceye taşıyamadım maalesef..

Üst Alt