Yıldırımlı tema efekti...düzenledim... Menülerde kapatma olayı kalktı...

Sponsorlu Bağlantılar

erdenn

Üye
mrb kardeş. bu tema efektini düzenleme işini nasıl yaptın neden öle sorun oluyo anlatabilirimisin.benimde elimde bi efek var ve çok güzel ama bu sorunu yaşıyorum yardım edersen sevinirim.sorunu halledersem ilk paylaşımım olacak inşalah bu şekliyle vermek istemiyorum.

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
mrb kardeş. bu tema efektini düzenleme işini nasıl yaptın neden öle sorun oluyo anlatabilirimisin.benimde elimde bi efek var ve çok güzel ama bu sorunu yaşıyorum yardım edersen sevinirim.sorunu halledersem ilk paylaşımım olacak inşalah bu şekliyle vermek istemiyorum.

Benim bu efekt klasörünün içindeki dosyaların a harfi ile başlayanlarını kopyala senin klasördekinin üzerine yapıştır. Ben öyle yaptım... Tesadüfen

erdenn

Üye
sağol kardeş deniyorum hemen..

--------------- Ekleme ---------------

olmadı dostum bozuldu iyice :(

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
Ersin Oktay

Ersin Oktay

Üye
İndirdim kullanıyorum ama sanki biraz kasıyo telefonu

LePioS

Üye
bende "C:/resource/ icerisine yapıştırın." böyle bir klasör çıkmadı. kendimde açamadım. nasıl yapıcam acaba yardımcı olsanız :hmmm

n_yavuz

n_yavuz

Üye
teşekkür oldu ama bi arama yaptığımda ekrandaki yazılar silik yani görünmüyor

ByOrkO

ByOrkO

Üye
güzel çalışma ellerine sağlık

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan kardeş

hotboy_ist

Üye
Klasörun ismini yazarken ben yanlışlıkle effect yazmışım. Sen effects olarak değiştir. Ondandır[/QUOTEefekt içi teşekkürler. Sorun klasr isminden kaynaklanıyormuş. ilk mesajını düzenleyip bunu bildirirsen daha faydalı olabilir kardeş

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
kesinlikle haklısın. Düzeltiyorum...

bluemoon1905

bluemoon1905

Üye
n97 de menulerde hala sorun var

Rich4arD

Rich4arD

Üye
TeşekkürLer kardeşim senin payLaşımLarın güzeL :) Hemen denicem bu effect ' i merak ettimde video su yokmu ? şimşek yıLdırım effect ' inin ?

De[M]oN*

De[M]oN*

Üye
arkadaşım herşeyi yaptım ama olmadı c6 fw sı var ondan olabılırmı

aryscat

aryscat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım herşeyi yaptım ama olmadı c6 fw sı var ondan olabılırmı

effect klasörünün adını effects olarak değiştirdinmi... Ben çoktandır kullanmıyorum bu effektleri... Belkide c6 fw da olmuyordur

--------------- Ekleme ---------------

TeşekkürLer kardeşim senin payLaşımLarın güzeL :) Hemen denicem bu effect ' i merak ettimde video su yokmu ? şimşek yıLdırım effect ' inin ?

malesef video yok...

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
teşeükkürler denemedim şu teli hackleyi anlamadımda

AlpReis

AlpReis

Üye
sağolasın

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Yaaw çok pis bi sorunLa karşıLaştım ben .s
Effect uyguLamasını biLiyorum . NasıL yapıLacağınıda biLiyorum .
Fakat şimdi bu effect ' i yapayım dedim .
x-pLore den c>resource ye yapıştırırken böyLe bi kLasör oLuşturuLamaz diyor .
Bende başka bi kLasör oLuşturayım orda dedim rasgeLe isim verdim c>resource böyLe bi kLasör oLuşturuLamaz diyor yine ??
Yardım edebiLecek birisi varmı ?

Üst Alt